Kwartet*quote:Op woensdag 22 januari 2014 22:43 schreef j0rdiiii het volgende:
Nog steeds in de race voor de treble.
Niet veel gezien van Pelle anders.quote:Op woensdag 22 januari 2014 21:41 schreef Pedroso het volgende:
Aanvallend gezien is het toch allemaal wat te licht bij Ajax, niet alleen vandaag. Een type Pelle zou goud waard zijn bij Ajax, zou Siggy moeten zijn maar is het helaas niet.
quote:Op woensdag 22 januari 2014 22:41 schreef iemand het volgende:
Tja, wat moet je zeggen behalve heel veel scheld en vloek woorden. En 410: Val dood, sterf, langzaam, hard, pijnlijk, maak een lijdensweg die nog geen ander ooit heeft gekend. Laf vies kanker volk met dat spandoekje van ze. En dan in het zwart gaan, in het zwart, en dan zoiets flikken. Volk komt er nooit meer in in Rotterdam, al moet ik er persoonlijk voor zorgen.
Genieten dit, overwinning had niet mooier kunnen zijn. In de laatste minuten de kakkerlakjes de laatste hoop uit de handen zien glijden door een panna. Vernederingquote:
Ik zie het al voor me. Shreyas als hoofdtrainerquote:Op woensdag 22 januari 2014 22:46 schreef j0rdiiii het volgende:
Denswil was zozo, maar deze wedstrijden zijn hele goeie ervaringen voor hem. Feyenoord thuis verlies je niet door een centrale verdediger, dan is er wel meer fout gegaan. Gelukkig ziet een de Boer dat ook en heb je niet een type Shreyas als hoofdtrainer die hem dan een wedstrijdje tegen Go Ahead laat spelen.
Echt serieus?quote:Op woensdag 22 januari 2014 22:48 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
leggo
The most unintelligent way to say "Let's Go."
Frankquote:Op woensdag 22 januari 2014 22:49 schreef Monolith het volgende:
Volgens mij speelt Ajax de tweede helft ook vaak beter vanwege het tactisch inzicht van Frank.
Genieten jaquote:Op woensdag 22 januari 2014 22:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wat een bazentopic dat Feyenoord-topic![]()
Word. Je gaat wel achteruit inderdaad.quote:Op woensdag 22 januari 2014 22:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Echt serieus?Ik wordt officieel oud
Dacht dat ik op telefoon geen nieuw deel kon openen. Toch wel!quote:
quote:Op woensdag 22 januari 2014 22:51 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Word. Je gaat wel achteruit inderdaad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |