Als het was was dan was het schoon.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:10 schreef TUFKAL het volgende:
Als het WAS, dan kan het topic naar geschiedenis.
Waar zou ik 'm anders moeten openen?quote:
Ik heb geen zwart geld, helaas.quote:
Ik heb geen budget. Als het onder de 400/500 euro kan blijven is dat mooi, als het meer kost is dat nou eenmaal zo. Wil een knap apparaat wat een jaar of wat mee gaat.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:08 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Wat is je budget? Ook niet geheel onbelangrijk.
Dat is 1 van de weinig dingen die ik wel weetquote:Op woensdag 22 januari 2014 15:12 schreef valentijn101 het volgende:
Een machine die op een hoog toerental kan centrifugeren is fijn. De was komt dan droger uit de machine en dat scheelt veel droogtijd aan het rek of in de wasdroger.
joh die dingen zijn tegenwoordig allemaal wel goed, nieuw. Als je alleen gaat wonen maakt t niet zo uit. Kijk gewoon naar een leuke aanbieding op kieskeurig ofzo.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:13 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat is 1 van de weinig dingen die ik wel weetMaar dat lijkt me niet het enige waar je op moet letten.
Dat dacht ik ook, tot ik een AEG/Bosch kocht...quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:15 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
joh die dingen zijn tegenwoordig allemaal wel goed, nieuw. Als je alleen gaat wonen maakt t niet zo uit. Kijk gewoon naar een leuke aanbieding op kieskeurig ofzo.
Ik wil iets goeds inderdaad, niet ultra cheap en later spijt.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:17 schreef nlboy het volgende:
1 tip: Koop geen bouwmarkt 'eigen merk' machine. Twee keer gehoord dat tijdens het wassen gaten in de kleding veroorzaakt. Verder geen verstand vaninderdaad hoge toerental is altijd relaxt.
Hoezoquote:Op woensdag 22 januari 2014 15:17 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook, tot ik een AEG/Bosch kocht...
ook pure pech volgens mij.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:17 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook, tot ik een AEG/Bosch kocht...
lijkt me wel. google nog even op referenties ofzo.quote:
quote:Hij maakt een leuk geluidje als het wasprogramma klaar is. ...
Wasmachine én droger binnen 3 jaar kapot (nooit eerder meegemaakt, in elk geval. 5/6 jaar moet het toch wel meegaan, bij een groot gezin). Daarnaast zijn reserve-onderdelen bijzonder duur.quote:
geen ervaring mee. Kan nog steeds pech zijnquote:Op woensdag 22 januari 2014 15:21 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Wasmachine én droger binnen 3 jaar kapot. Daarnaast zijn reserve-onderdelen bijzonder duur.
Leuk toch, zo'n geluidje?quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:21 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
lijkt me wel. google nog even op referenties ofzo.
[..]
Reserveonderdelen zijn altijd duur toch? En allebei stuk is idd wel balenquote:Op woensdag 22 januari 2014 15:21 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Wasmachine én droger binnen 3 jaar kapot. Daarnaast zijn reserve-onderdelen bijzonder duur.
ja is voor 1 persoon wel erg veel.Heb je niet nodig.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:24 schreef kanovinnie het volgende:
Nog 1 algemene vraag. Ik koop dus een 7 kg ding. Is dat niet wat aan de grote kant? Zitten er geen nadelen aan zo'n grote wasmachine voor 1 persoon?
Klik Als ik zo zoek dan komen er vooral 7 kg machines naar voren.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:25 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
ja is voor 1 persoon wel erg veel.Heb je niet nodig.
tja is dan schijnbaar de nieuwe standaard.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:26 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Klik Als ik zo zoek dan komen er vooral 7 kg machines naar voren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |