Sowieso veel lullige opmerkingen, maar TS heeft ook de nodige vooroordelen geloof ik...quote:Op zondag 26 januari 2014 20:12 schreef Poepje-miauw het volgende:
wat een lullige opmerkingen over snorren weer
Pijnlijk, heel de topic ontregeldquote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:50 schreef Pharkus het volgende:
Eigenlijk als ze geen moslim meer is dan ga je ook niet uit met een moslima.
Bullshittttt.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:43 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik denk dat dat meer een soort collectieve identiteit is geworden door het feit dat de Westerse wereld ze ook zo afzet. Opmerkelijk is het bijv. - vooral jonge Turkse vrouwen/meisjes vertonen dat verschijnsel - dat ze juist bepaalde facetten van de islam gebruiken als nationalistische symbolen. Zo dragen veel Turkse meisjes een hoofddoek terwijl ze niet eens islamitisch zijn maar er een sympathie voor het 'thuisland' (vaak zijn ze gewoon hier geboren) willen uitdragen.
eckte liefde wie weetquote:Op zondag 26 januari 2014 23:12 schreef Godshand het volgende:
[..]
Sowieso veel lullige opmerkingen, maar TS heeft ook de nodige vooroordelen geloof ik...
Wat weet je nog meer van haar TS? En waar hoop je op? Even volblaffen? Of denk je dat er iets serieus kan groeien?
Zoek hem op via zijn IP adres, die jongen heeft wel wat messteken verdiend.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:04 schreef ahmad365 het volgende:
spongeboss pas op wat je zegt ik zeg toch ook niet dat alle nederlanders kaas etende klompen dragers zijn ?
dus let een beetje op wat je post
En jij hebt recht van spreken in deze omdat?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:50 schreef Pharkus het volgende:
Eigenlijk als ze geen moslim meer is dan ga je ook niet uit met een moslima.
SSB is een bekende van jouquote:Op donderdag 30 januari 2014 16:42 schreef So_Cereal_Baby het volgende:
[..]
Klopt, is een variant van So Surreal Baby.
Nee joh hij wordt gewoon gedwongen om bekeert te woorden.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 15:19 schreef SimplyAlex het volgende:
TS komt binnenkort in het nieuws als slachtoffer van eerwraak ..... bruut vermoord, verkracht en in de brand gestoken samen met zijn date, door haar lieve broers.
Veel plezier, pik!
Geen probleem ts....quote:Op dinsdag 21 januari 2014 15:48 schreef Fushia2 het volgende:
TS heeft binnenkort een date met een Algerijnse deerne
Kort samengevat, chick zat met me in de klas vroeger. Droeg hoofddoek enzo, maar sinds een jaar of 2 is ze helemaal opengebloeid. Ze drinkt nu zelfs alcohol en gaat regelmatig stappen.
Contact gehad met haar via FB. Zo wat aan de praat geraakt en daarnet besloten om naar haar examens iets te gaan drinken/uit te gaan.
Raar maar waar is dit de eerste x dat ik met een moslima ga "daten"![]()
Klacht: niet weten hij ik warmbloedige moslima's moet benaderen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |