Ja heb het 2 twee keer getest. Een keer op speakers en een keer op koptelefoon (Sennheiser HD 201)quote:Op dinsdag 21 januari 2014 11:32 schreef Bombvis het volgende:
Kan je geluidsapparatuur die tonen wel aan? Zou ook zomaar kunnen natuurlijk
Maar je hoort het niet, hoe kan je dan weten of die hogere tonen dan wel afgespeeld worden door je speakers/koptelefoon?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 11:33 schreef ulq het volgende:
[..]
Ja heb het 2 twee keer getest. Een keer op speakers en een keer op koptelefoon (Sennheiser HD 201)
Dit dus!!quote:Op dinsdag 21 januari 2014 11:34 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Maar je hoort het niet, hoe kan je dan weten of die hogere tonen dan wel afgespeeld worden door je speakers/koptelefoon?
Nouja. Ik weet bijna zeker dat mijn Sennheiser HD 201 ze wel moet kunnen afspelen aangezien de 16khz nog (ruim) binnen het frequencygebied ligt.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 11:34 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Maar je hoort het niet, hoe kan je dan weten of die hogere tonen dan wel afgespeeld worden door je speakers/koptelefoon?
Ja zit wat in. Al was het denk ik gemiddeld een keer per twee weken. Minder dan de gemiddelde persoon van die leeftijd dus.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 11:31 schreef Njosnavelin het volgende:
Uitgegaan zonder bescherming speelt natuurlijk wel een rol, kan zijn dat je gehoor daardoor achteruit is gegaan.
Die zullen ook gemiddeld wel een slechter gehoor hebben. Maar sommige mensen zijn er veel gevoeliger voor dan anderen. Een vriendin van mij gaat regelmatig naar concerten, altijd met gehoorbescherming. Alleen één keer vergeten en sindsdien heeft ze tinnitus, terwijl anderen nooit gehoorbescherming dragen en nergens last van krijgen.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 11:40 schreef ulq het volgende:
Dan vraag ik me ook af hoe het dan zit met mensen die twee keer per week 8 uur lang staan te werken in die teringherrie zonder bescherming?
DItquote:Op dinsdag 21 januari 2014 11:32 schreef Bombvis het volgende:
Kan je geluidsapparatuur die tonen wel aan? Zou ook zomaar kunnen natuurlijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |