Ik was ook overnieuw begonnen om wat met die stocks te doen, maar was uiteindelijk te lui om het goed te doenquote:Op vrijdag 4 april 2014 18:19 schreef RickoKun het volgende:
Ik ben de storyline bijna aan t ausspielen
Overnieuw begonnen vorige week (ivm stock missions)
wat is je xbox live naam?quote:Op maandag 7 april 2014 13:11 schreef All-out het volgende:
Dit weekend ook weer eens gespeeld, maar het is het toch allemaal nog net niet. Ik ben vooral bezig mn auto's mooi te maken en dan loop ik al snel tegen het dilemma aan dat ik meer auto's mooi vind dan er in mn garage passen :\
Gelukkig komt die High life update eraan, 10 auto's erbijen eindelijk heists. Tenminste, als heists de verwachtingen waar weten te maken. Ik weet nog hoe GTA Online in die trailer verkocht werd, maar het valt toch vies tegen vergeleken daarbij.
Is de Fok-crew tegenwoordig weer wat actiever? Samen missies doen is toch wel het leukst
quote:Op dinsdag 8 april 2014 07:07 schreef Wiebeldak het volgende:
Ik heb gewoon geen tijd meer om online te gaan. Ooit was ik een aantal maanden iedere dag online maar nu ik weer werk heb heb ik er na het werk geen zin meer in omdat ik moe ben en in het weekend vaak andere dingen te doen. Alleen vrijdag avond kan nog of eventueel zaterdag avond. Misschien verkoop ik het spel wel
het is wel zo'n game die je er later weer eens bij pakt toch? vooral vanwege updates in online enzo.. maar misschien heb je hem dan ook wel nextgenquote:Op dinsdag 8 april 2014 07:07 schreef Wiebeldak het volgende:
Ik heb gewoon geen tijd meer om online te gaan. Ooit was ik een aantal maanden iedere dag online maar nu ik weer werk heb heb ik er na het werk geen zin meer in omdat ik moe ben en in het weekend vaak andere dingen te doen. Alleen vrijdag avond kan nog of eventueel zaterdag avond. Misschien verkoop ik het spel wel
ik zit nog niet bij tha gang :\quote:
Pm Kamikaas ffquote:Op dinsdag 8 april 2014 19:29 schreef All-out het volgende:
[..]
het is wel zo'n game die je er later weer eens bij pakt toch? vooral vanwege updates in online enzo.. maar misschien heb je hem dan ook wel nextgen
[..]
ik zit nog niet bij tha gang :\
high Life komt later. Nu alleen maar de creator.quote:Op vrijdag 11 april 2014 10:55 schreef All-out het volgende:
Iemand al gecheckt wat er in de update van vandaag zit? Ik zie alleen iets over de capture creator, maar nog geen High Life geloof ik..
Ik wist wel dat dat bij sommige random gebouwen kon (een kapper en een parkeergarage), maar niet dat dat ook kan bij iemands persoonlijke garage. Welk gebouw is dat dan ?quote:Op vrijdag 11 april 2014 18:10 schreef Wiebeldak het volgende:
Is die glitch al gefixed zodat je niet meer onzichtbaar als een achterlijke tering mongool in iemands garage kan gaan staan om vervolgens diegenen dood te schieten. Dat is ook 1 van de grootste redenen dat ik er mee gekapt ben.
Puisterige pubers die met een klein stijfje achter hun xbox zitten als ze je dood schieten. Ik haat dat soort dingen.
Was een ander soort glitch, geen fout in de map.quote:Op vrijdag 11 april 2014 22:36 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ik wist wel dat dat bij sommige random gebouwen kon (een kapper en een parkeergarage), maar niet dat dat ook kan bij iemands persoonlijke garage. Welk gebouw is dat dan ?
Volgens mij wel - zelf nooit last van gehad trouwens.quote:Op vrijdag 11 april 2014 18:10 schreef Wiebeldak het volgende:
Is die glitch al gefixed zodat je niet meer onzichtbaar als een achterlijke tering mongool in iemands garage kan gaan staan om vervolgens diegenen dood te schieten. Dat is ook 1 van de grootste redenen dat ik er mee gekapt ben.
Puisterige pubers die met een klein stijfje achter hun xbox zitten als ze je dood schieten. Ik haat dat soort dingen.
is capture uberhaupt een beetje leuk? of kan het leuk worden met die creator?quote:Op zaterdag 12 april 2014 01:25 schreef VMSDKR het volgende:
Ik heb gezien dat de Capturecreator wel sick is, veel opties etc. Heists moeten wel sickening goed gaan worden.
Ik heb het één keer gespeeld.quote:Op zaterdag 12 april 2014 10:45 schreef All-out het volgende:
[..]
is capture uberhaupt een beetje leuk? of kan het leuk worden met die creator?
ik heb het nog nooit gespeeld volgens mij
Invited.quote:Op zondag 13 april 2014 16:19 schreef BartMcCormick het volgende:
Ik wil ook graag de fok crew joinen! Heb een paar maanden niet gespeeld maar nu toch weer aardig wat tijd over om te kunnen spelen. Ging alleen ff kijken op Social Club en zocht de Fok X360 Crew op.. En daar staat bij nog steeds request pending, blijkbaar heb ik al eerder een keer verzocht om te joinen.. Kan iemand die request alsnog accepteren ofzo? Mn gamertag is BrotherJay94
Haha En met mij heb je ook wel eens een pot gespeeld. Daarom zei ik toen ook al een naamgenoot. Xbox username is Drrrrrrugsbunny maar hier op fok niet.quote:Op dinsdag 15 april 2014 18:07 schreef wiebel535 het volgende:
Hallo iedereen.
Ik ben Remco. ik had ff een tijdje meegelezen hier, en een paar keer met MarkoAlmelo gespeeld online. Ik wil ook graag lid van de crew worden. mijn xbox live naam is wiebel535.
Ik heb al een request gestuurd. Alvast hartelijk bedankt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |