quote:
Probeer hele weekend de scherven al te lijmenquote:Op zaterdag 11 januari 2014 21:24 schreef krioro het volgende:
[..]
Wow, de scherven van nootjes' hart liggen all over Groningen nu.
Ik zou toch voor melk gaanquote:Op maandag 13 januari 2014 09:43 schreef Murdera het volgende:
[..]
http://www.plusonline.nl/(...)nbloc-chocoladetaart
Turk onder het buro?quote:Op maandag 13 januari 2014 09:46 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Je koude voeten opwarmen aan iemand anders
het is al zoet genoeg hoorquote:Op maandag 13 januari 2014 09:45 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik zou toch voor melk gaan
Had laatst chocofondue met puur![]()
En ja ik weet dat het hoort, bla bla bla
Volledig naaktquote:
Ja maar ik ben niet zo'n fan van pure chocoquote:
Dat kan niet, lichaamsbeharing :squote:Op maandag 13 januari 2014 09:53 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Volledig naakt![]()
![]()
Met halsband
taartquote:Op maandag 13 januari 2014 09:50 schreef Chai het volgende:
[..]
Had er even overheen gelezen dat dit over een cake ging. [ afbeelding ]
Iehl, harige mannen/Turkenquote:Op maandag 13 januari 2014 09:55 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Dat kan niet, lichaamsbeharing :s
En
Smeerlap
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 13 januari 2014 10:12 schreef Murdera het volgende:
EBAH ffsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik blijf wel netjes op mijn helft, maar ik heb wel een eigen deken nodig, want ik eigen een deken me sws helemaal toe.quote:
was je maar klein en fijn hequote:Op maandag 13 januari 2014 10:38 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik blijf wel netjes op mijn helft, maar ik heb wel een eigen deken nodig, want ik eigen een deken me sws helemaal toe.![]()
ik zag voor me hoe iemand een paard naar je gooide en hoe je het probeerde op te vangenquote:Op maandag 13 januari 2014 10:38 schreef Chai het volgende:
Vanochtend plat op mijn rug gevallen doordat ik uitgleed bij het vangen van een kutpaard.Begint steeds meer pijn te doen.
Zou wel kunnen bij een kalfje.quote:Op maandag 13 januari 2014 10:40 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik zag voor me hoe iemand een paard naar je gooide en hoe je het probeerde op te vangen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |