.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:27 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Nog leuke dingen gedaan met je meisje?
Nee, wij zijn samen naar 2 feestjes geweestquote:
Oh, ik dacht eerst dat je bedoelde dat jullie bedrijf 2 feestjes had, en dat het daarom druk was en je geen kans had gezien om iets met haar te doen.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:30 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Nee, wij zijn samen naar 2 feestjes geweestJij vroeg toch of wij samen iets leuks hebben gedaan
Leuk was het zeker. Vorderingen nog niet. Ach geduldquote:Op zondag 12 januari 2014 21:31 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Oh, ik dacht eerst dat je bedoelde dat jullie bedrijf 2 feestjes had, en dat het daarom druk was en je geen kans had gezien om iets met haar te doen.
Anyway, was het leuk? Al vorderingen?
Ik ben erg benieuwd hoe ze eruit ziet, zou ik misschien een foto mogen zien? Via de DM ofzo, ik zal er verder niks mee doen... beloofd.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:32 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Leuk was het zeker. Vorderingen nog niet. Ach geduld
Waarom ben je benieuwd?quote:Op zondag 12 januari 2014 21:34 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Ik ben erg benieuwd hoe ze eruit ziet, zou ik misschien een foto mogen zien? Via de DM ofzo, ik zal er verder niks mee doen... beloofd.
Omdat ik je een beetje ken, en het leuk vind om erachter te komen op wat voor meisje je verliefd bent.quote:
Ze is leuk, lief, aardig, onschuldigquote:Op zondag 12 januari 2014 21:36 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Omdat ik je een beetje ken, en het leuk vind om erachter te komen op wat voor meisje je verliefd bent.
Ja ja, doe nou maar een foto... niet zo flauw doen johquote:Op zondag 12 januari 2014 21:38 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Ze is leuk, lief, aardig, onschuldig. Geen foto model, maar dat past dan ook totaal niet bij mij
Ach, dat moet je ook niet willen man.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:38 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Ze is leuk, lief, aardig, onschuldig. Geen foto model, maar dat past dan ook totaal niet bij mij
Jawel, nog welquote:Op zondag 12 januari 2014 21:39 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Ja ja, doe nou maar een foto... niet zo flauw doen joh
Wil ik ook inderdaad niet. Mijn ex kwam in de buurt ervan en die kreeg te veel aandacht (nee, ik word niet jaloers). En dat vond ze zelf ook prettig... Kan je vertellen dat dat niet goed voor je zelf vertrouwen is...quote:Op zondag 12 januari 2014 21:39 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Ach, dat moet je ook niet willen man.
Bedankt voor het onderhouden van de vraag btw (voor de zoveelste keer)
Het hoeft toch niet gezegd te wordenquote:Op zondag 12 januari 2014 21:40 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Jawel, nog welTis nog steeds niet officieel he
quote:Op zondag 12 januari 2014 21:46 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Het hoeft toch niet gezegd te worden
Als het goed voelt, voelt het goedquote:
Ja en neequote:Op zondag 12 januari 2014 21:48 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Als het goed voelt, voelt het goed
Ze houdt de boot een beetje af? Of wacht ze tot jij het zegt?quote:
Ik denk het laatste, maar weet het niet zeker...quote:Op zondag 12 januari 2014 21:49 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ze houdt de boot een beetje af? Of wacht ze tot jij het zegt?
quote:Op zondag 12 januari 2014 21:50 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Ik denk het laatste, maar weet het niet zeker...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |