quote:Op zondag 5 januari 2014 23:00 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Jup hahaha. Maar hij spreekt Nederlands, dus dan kan ik er niet veel op aanmerken.
Ik weiger echter de termen holland/hollands te gebruiken. Ik kom uit Limburg en ben dus Nederlander, maar geen Hollander. Maaaar dat is een andere discussie hahaha.<OT>SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo is het, als Brabander wens ik ook geen Hollander genoemd te worden.
<OT>
quote:Op zondag 5 januari 2014 23:10 schreef jpjedi het volgende:
[..]
<OT>
Zo is het, als Brabander wens ik ook geen Hollander genoemd te worden.
<OT>
race to dakar! toffe seriequote:Op zondag 5 januari 2014 23:06 schreef MrBanaan1 het volgende:
Moet wel eerlijk zeggen dat die fenomenale beelden zijn!
TROUWENS! Kennen jullie het boek van Charley Boorman over de Dakar? Is ook een discovery serie over geweest. Hij als debutant die mee doet, mooiste boek/film die ik over de Dakar gezien heb! Sterker nog, ik ga hem in de OP zetten.
Wie verzint er toch zoiets. Kan me niet voorstellen dat er mensen zijn die dit leuk vinden om naar te kijken...quote:Op zondag 5 januari 2014 23:14 schreef DieselTank het volgende:
Oh god, daar zijn de opdrachten pfft...
Dakar is nog niet voorbij hea en de truckerds dan??quote:Op zondag 5 januari 2014 23:31 schreef MrBanaan1 het volgende:
Auto's vind ik al niet meer leuk nu![]()
Nederlanders geen kans op top 5, en Gordon eigenlijk enige concurrent voor Mini.
Focussen op de motoren dan maar
Ook ja, maar ik vind auto/motor wat leuker omdat dat net wat meer snelheid is en meestal wat dichter bij elkaar ligt. Mijn mening he don't get me wrong!quote:Op zondag 5 januari 2014 23:33 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Dakar is nog niet voorbij hea en de truckerds dan??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |