Lijkt er stilaan op.. bedankt hequote:Op zaterdag 18 januari 2014 22:01 schreef emokid het volgende:
Ik schakel ook even in. Zul je zien dat ze nu opeens niet meer scoren..
Wow dat ging echt goed mis daar.. De bezoekers komen altijd eerst met de line-up, dus je kunt zeggen dat de Flames hier schuld hebben door met een 4th line de wedstrijd te beginnen. Tortorella was echt woedend.quote:Op zondag 19 januari 2014 10:24 schreef Saviola het volgende:
142 penalty minutes in de eerste 2 seconden (!!) van VAN-CGY![]()
twitter:pgammo twitterde op zondag 19-01-2014 om 15:26:28Calgary and Vancouver last night reiterated why the NHL is a minor sport reageer retweet
twitter:
Goede regel om die achterlijke netten weg te halen, maar goed ik weet niet beter dat er afgefloten wordt als het net geraakt wordtquote:
Schorsing geen idee, maar in iedergeval zeker een penaltyquote:Op zondag 19 januari 2014 16:37 schreef emokid het volgende:
twitter:pgammo twitterde op zondag 19-01-2014 om 15:26:28Calgary and Vancouver last night reiterated why the NHL is a minor sport reageer retweet
twitter:6ErikJohnson twitterde op zondag 19-01-2014 om 16:11:14@pgammo @Buccigross [ afbeelding ] reageer retweet
.
enne.. Matt Cooke schadenfreude anyone?
Geen schorsing is terecht want; karma.
Die netten moeten blijven http://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Brittanie_Cecilquote:Op zondag 19 januari 2014 16:49 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Goede regel om die achterlijke netten weg te halen, maar goed ik weet niet beter dat er afgefloten wordt als het net geraakt wordt
Had je maar naar het spel moeten kijken. Als je naar het stadion ga je voor de wedstrijd en voor de bange mensen is er de lange zijde of de hogere ringenquote:Op zondag 19 januari 2014 16:51 schreef emokid het volgende:
[..]
Die netten moeten blijven http://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Brittanie_Cecil
De refs zijn hier 'to blame', zij moesten gewoon fluiten toen de puck een duidelijke stuiter maakte tegen het net. En dat het niet reviewable kun je de NHL de schuld voor geven. Dat is gewoon raar.quote:Op zondag 19 januari 2014 16:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Had je maar naar het spel moeten kijken. Als je naar het stadion ga je voor de wedstrijd en voor de bange mensen is er de lange zijde of de hogere ringen
Torts kon niets anders.. "His hands were tied". Ik snap zijn woede compleet. Hij ging na de 1st naar de kleedkamer toe van Calgary maar moest tegengehouden worden. Hij heeft hiervoor een hearing.quote:Op zondag 19 januari 2014 18:38 schreef maerk het volgende:
Tering ik heb wat gemist vannacht, eerlijk gezegd niet iets om trots op te zijn als Canucks aanhanger.
Torts die dan toch zijn beheersing verliest, dat terwijl de lokale media zo te spreken was over zijn aanpassing aan de stads- en clubcultuur.
In mijn ogen is dit geen goede reclame voor de NHL waar andere die-hard fans er misschien wel zo over denken:
[ afbeelding ]
In ieder geval wel de 2 pts tegen de Lames.
Nee dat snap ik ook wel, alleen moet hij zich verantwoorden voor zijn woede-aanval.quote:Op zondag 19 januari 2014 18:41 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Met je 4 lijn vol met goons de game starten
Wat moest ie doen? Sedin twins de wedstrijd laten starten?
Zoals Torts het zei op de persconferentie: als je ziet dat Calgary z'n goons op het ijs zet om te beginnen, dan weet je niet wat er gaat gebeuren (willen ze gelijk vechten of niet?) dus zet je niet je sterren op het ijs, maar ook je 4th line..quote:Op zondag 19 januari 2014 20:12 schreef maniack28 het volgende:
Maar waarom niet gewoon je 1st line pakken dan? Bang voor blessures?
Ja, dat snap ik hoor.. maar je kan het ook niet doen en je spelers instrueren een fight niet te accepteren. Dan hebben de Flames geen momentum en een PK.quote:Op zondag 19 januari 2014 23:04 schreef Saviola het volgende:
TB@Carolina begint zo. Mag Tampa wel vaker doen, op zaterdag en zondag spelen op voor mij gunstige tijden
[..]
Zoals Torts het zei op de persconferentie: als je ziet dat Calgary z'n goons op het ijs zet om te beginnen, dan weet je niet wat er gaat gebeuren (willen ze gelijk vechten of niet?) dus zet je niet je sterren op het ijs, maar ook je 4th line..
Blessures en penalty time. In het ongunstigste geval heb je inderdaad een blessure op je top player en zitten je beste spelers op het strafbankje terwijl ze aan de andere kant alleen goons missen.quote:Op zondag 19 januari 2014 20:12 schreef maniack28 het volgende:
Maar waarom niet gewoon je 1st line pakken dan? Bang voor blessures?
Niet vechten = geen penalty time dus ja.. dat is niet waar.quote:Op zondag 19 januari 2014 23:16 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Blessures en penalty time. In het ongunstigste geval heb je inderdaad een blessure op je top player en zitten je beste spelers op het strafbankje terwijl ze aan de andere kant alleen goons missen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |