Hij had blessure hequote:Op zondag 5 januari 2014 14:20 schreef Ajacied422 het volgende:
Kist had echt flinke pech dat hij vorig jaar tegen Green moest. Al is het ieder jaar erg lastig om je titel te verdedigen. Meestal vliegen ze er gelijk uit.
Heeft 'ie toch medicijnen voor.quote:Op zondag 5 januari 2014 14:20 schreef MolFan het volgende:
[..]
Hij had blessure heOp normaal niveau wint hij altijd van Green want hij is gewoonweg beter. Heeft Jicht en reuma enz geloof ik, niet fijn in ieder geval.
Slaan niet aan. Heeft nu andere manier gevonden om er amper last van te hebben. Is vrij lastig te bestrijden Jicht etc. Mijn ma heeft ook reuma en zelfs met medicatie gewoon pijn.quote:
Vooral Jicht. Met werk ook veel last vanquote:Op zondag 5 januari 2014 14:20 schreef MolFan het volgende:
[..]
Hij had blessure heOp normaal niveau wint hij altijd van Green want hij is gewoonweg beter. Heeft Jicht en reuma enz geloof ik, niet fijn in ieder geval.
Mijn moeder ook maar met de medicatie gaat 't gewoon. Al begrijp ik je nu wel.quote:Op zondag 5 januari 2014 14:22 schreef MolFan het volgende:
[..]
Slaan niet aan. Heeft nu andere manier gevonden om er amper last van te hebben. Is vrij lastig te bestrijden Jicht etc. Mijn ma heeft ook reuma en zelfs met medicatie gewoon pijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |