Sorry ik snap niet precies wat je met VirtualPC doet. Ik begrijp dat je een alternatief besturingssysteem laat draaien d.m.v. virtual pc en daar de nieuwe wallets op draait. En dan maak je een snapshot van de base installatie? Wat bedoel je daarmee?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 20:44 schreef peterselieplukkker het volgende:
Ik draai wallets in VirtualPC. VirtualPC met WinXp als base (omdat XP een kleine footprint heeft). Voor nieuwe coins maak ik eerst een snapshot van de base installatie en kopieer de wallet.dat bestand en laat pools naar het aangemaakte wallet adres sturen. Tzt als alles goed blijkt te zijn zet ik de wallet ook op mijn VirtualPC main wallets.
VirtualPC maakt het mogelijk om een PC te emuleren. Je moet het zien alsof je een extra pc erbij hebt bovenop je huidige windows installatie.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 22:34 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Sorry ik snap niet precies wat je met VirtualPC doet. Ik begrijp dat je een alternatief besturingssysteem laat draaien d.m.v. virtual pc en daar de nieuwe wallets op draait. En dan maak je een snapshot van de base installatie? Wat bedoel je daarmee?
En waarnaartoe kopieer je het wallet.dat bestand? Usb stick?
En als alles goed blijkt te zijn zet je de wallets waar precies?
Sorry voor al die vragen, maar ik begrijp niet helemaal hoe je d.m.v. het gebruik van VirtualPC de veiligheid vergroot.
Netjes!quote:Op zaterdag 4 januari 2014 22:23 schreef bambino het volgende:
[..]
720.000 confirmed in wallet op het moment
Jij?
Niet echt antwoord op mijn vraag, maar ik begrijp dat jij ook betere dingen te doen hebt.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 22:53 schreef peterselieplukkker het volgende:
[..]
VirtualPC maakt het mogelijk om een PC te emuleren. Je moet het zien alsof je een extra pc erbij hebt bovenop je huidige windows installatie.
Je kunt via VirtualPC windows, linux installeren als je zou willen.
Je bent niet de enige...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
quote:
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:06 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je bent niet de enige...Ik zou met mijn huidige CPU:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You will mine a block every 0.77 days on average! A block is 9.63 XPM worth.
per dag:
12.44172801 XPM = 0.06392746 BTC = 57.39 USD
AMD FX 8320
ff pool minen tot de wallet gesynct is, en dan solo een dagje draaien
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:12 schreef lipjes het volgende:
[..]
Ik zou met mijn huidige CPU:
You will mine a block every 0.77 days on average! A block is 9.63 XPM worth.
per dag:
12.44172801 XPM = 0.06392746 BTC = 57.39 USD
AMD FX 8320
ff pool minen tot de wallet gesynct is, en dan solo een dagje draaien
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spoiler voor lurkers.100.000 katjes
Fuck the EBU!
Waar bereken je dat?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:12 schreef lipjes het volgende:
[..]
Ik zou met mijn huidige CPU:
You will mine a block every 0.77 days on average! A block is 9.63 XPM worth.
per dag:
12.44172801 XPM = 0.06392746 BTC = 57.39 USD
AMD FX 8320
ff pool minen tot de wallet gesynct is, en dan solo een dagje draaien
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]ninja edit!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spoiler voor lurkers.http://anty.info/primecoin-calculator/quote:
Zelfde heb ik ook, maar ik zie het welquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:18 schreef Nattekat het volgende:
18.08461244 XPM = 0.09241237 BTC = 82.98 USD
Alhoewel dit wel iets te veel van het goede is... geloof het niet helemaal.
Ik maar 17k, niets te klagen jijquote:Op zondag 5 januari 2014 00:21 schreef peterselieplukkker het volgende:
[..]
250k, ben laat begonnen
Ik wil dat cryptsy EAC gaat listen, wil wat EAC kwijt
Wallet.dat van iedere coinmap in je roaming folder is genoeg.quote:Op zondag 5 januari 2014 00:46 schreef Ligaa het volgende:
Hee even voor de zekerheid, ben bezig met backuppen van mijn wallets, ik kan toch gewoon de wallet files pakken uit mijn roaming map voor iedere coin? Of moet ik echt iedere client openen en via de backup functie een backup maken ?
Wallet downloaden -> help -> debug windowquote:Op zondag 5 januari 2014 02:03 schreef lipjes het volgende:
Meh, dat hele primecoin, ik snap er nog weinig van.
Solo minen lijkt me niet te gaan, en pooled mining is ook erg vaag.
Ye dat heb ik gedaan in wallet console.quote:
Ik heb nu "chainsperday" : 0.00005087 dus ik denk dat het werktquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 35% gewijzigd door peterselieplukkker op 05-01-2014 09:37:44 ]
quote:Op zondag 5 januari 2014 09:28 schreef peterselieplukkker het volgende:
Pandacoin minen! Zijn nu buy offers van 1 BTC voor 100panda.Waar?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bij microCoin zat een miner in de zipfile die vaak als virus wordt aangemerkt.quote:Op zondag 5 januari 2014 02:33 schreef Bowny het volgende:
Pfff net m'n hele systeem een format gegeven, bang dat ie compromised was door die Microcoin.....pussy :p
quote:Op zondag 5 januari 2014 11:32 schreef MaGNeT het volgende:
Kleine update voor HexaCoin:
https://bitcointalk.org/i(...)sg4293618#msg4293618
quote:Op zondag 5 januari 2014 09:28 schreef peterselieplukkker het volgende:
Pandacoin minen! Zijn nu buy offers van 1 BTC voor 100panda.HA, vanmorgen rond 7 uur las ik dat topic en ik dacht mwah zal welnie. Je kunt tegenwoordig niet ff slapen of er worden 3 coins gelaunchedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 5 januari 2014 11:32 schreef MaGNeT het volgende:
Kleine update voor HexaCoin:
https://bitcointalk.org/i(...)sg4293618#msg4293618
Wel eerlijkquote:Exchanges:
don't expect any
Jepquote:Op zondag 5 januari 2014 12:23 schreef peterselieplukkker het volgende:
Is er iemand die panda mined? Diff is in 2 uur zojuist weer verdubbeld
maar-dat-deed-ik-toch (speciaal voor nattekatquote:Op zondag 5 januari 2014 12:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jep
Krijg je ervan als je het niet in spoilers zet![]()
Enkel de poolquote:Op zondag 5 januari 2014 12:26 schreef peterselieplukkker het volgende:
[..]
maar-dat-deed-ik-toch (speciaal voor nattekat)
Hoeveel panda heb je al?
Zou ik ook wel willen wetenquote:Op zondag 5 januari 2014 12:37 schreef lipjes het volgende:
Waar kan ik het eea over pandacoin vinden op bitcointalk btw?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=399127.0quote:Op zondag 5 januari 2014 12:37 schreef lipjes het volgende:
Waar kan ik het eea over pandacoin vinden op bitcointalk btw?
quote:Op zondag 5 januari 2014 12:37 schreef lipjes het volgende:
Waar kan ik het eea over pandacoin vinden op bitcointalk btw?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |