Goedenavond fokkertjes!
Ondergetekende TS was afgelopen weekend op Solar bij de Maasplassen te Roermond. Alles chill zou je zeggen: lekker warm, goeie muziek, hipsterchickies en allerlei ander alternatief vrouwelijk gespuis.

Ik had voor de gelegenheid mijn eigen camera mee genomen, puur om zelf wat leuke plaatjes te filmen. Omdat het thema van Solar dit jaar, 'Het Experiment' was waren al die bebaarde, bebrilde mietjes en indie mutsen gare shit aan het doen. Want ja, je moet dingen beleven want anders heb je niets te vertellen aan alle niet-hippe mensen die niet zijn gegaan.
Afijn, op een bepaald moment was de muziek gewoonweg ruk, dus besloot ik maar een beetje rond te dwalen op zoek naar iets interessants. Op een gegeven moment hoor ik dus zo'n Amsterdam-Zuid accent achter mij zo'n Colorrun kutje roepen dat ze zo graag de Opposites ontmoeten, want ze vond die Twan zo schattig.

Aan haar gejengel te horen was ze nogal ver heen en ik besloot eens te kijken of er nog een leuke grap mee uit te halen viel. Als een razende reporter pakte ik mijn camera en tikte op haar schouder.
Ongecoördineerd draait dat wicht naar me toe en ze keek me neerbuigend aan. Ik besluit het op de Opposites tour te gooien en vraag of ze interesse heeft in een paar backstage pasjes, iets wat achteraf misschien een iets te grote bluf bleek te zijn.

Na wat hand gewapper, gespring en een aantal snerpende "Ohmygotties" was mevrouw weer bedaart en in staat mij te vragen wat er tegenover stond. Ik probeerde al mijn angst weg te slikken en voelde mijn gezicht rood gloeien, dit was het moment om misbruik te maken van de situatie!
Subtiel begin ik een of ander zwets verhaal over het thema van dit jaar en dat als experiment er backstage pasjes worden weggeven aan de echte experimentele types. De muts giechelde zenuwachtig: bingo, het was prijs. Langzaam probeerde ik het hipstertutje weg te leiden van haar ironische roedel en begon haar op te stoken dat er tot nu toe veel gewaagde types waren waar ze het tegen op moet nemen en dat ze dus veel uit de kast moet trekken. Weer giechelde ze en onderhand voelde ik de bobbel in mijn rode shorts flink groeien. Zonder blikken of bloze trekt ze opeens haar shirt omhoog

. Nadat haar pronte twintigerborstjes weer bedekt waren stak ze haar hand uit, alsof ze haar prijs al kon innen. Dit was dus een makkie.
Ik greep haar snel bij haar arm en leidde haar hand recht naar de groeiende bobbel in mijn broek. Ze wilde gelijk terug trekken, maar een snelle "jij wilde toch Twan ontmoeten?" weerhield haar daarvan. Ongemakkelijk giechelend keek ze weg, en beweerde dat ze een vriend had. Na nog wat gezwetst over dat wat andere bezette meiden niet zo moeilijk deden, ging ze uiteindelijk op haar knieën. Behendig haal ik mijn Fok! schwanz uit mijn boxer en hang hem over de rand. Gewillig pakte ze hem vast en bracht mijn joekel naar haar mondje. Ik deed een gebedje van blijdschap, tot ik haar opeens hoor murmelen terwijl ze haar mond nog vol heeft. Ik kijk haar vragend aan, tot ik opeens een harde hand me in mijn nek voelde pakken: "Oh fuck, Jimmy!" zegt ze nog. Maar toen was het al te laat.
Zonder enige kans tot verzet wordt ik achteruit getrokken, terwijl de hipstertuthola in kwestie geschrokken blijft zitten. De harde hand smijt me op de grond, en de camera die eerst nog op twee zaadvragende oogjes waren gericht, slingert vervolgens de lucht door en komt met een doffe klap neer op het vertrapte gras. Terwijl ik in allerijl mijn tokus terug in mijn broek probeer te stouwen, torent er een brede Marokkaan boven me uit. Briesend kijkt hij naar de hipstertrut voordat hij begint te vragen wat mijn probleem is. Als een echte Fokker betaamt lig ik met mijn bek vol tanden, terwijl de opgepompte mocro begint te roepen dat ik een vieze kaaskop ben die zijn moeder moet gaan neuken.
Snel kruip ik nog naar achter om mijn vege lijf te redden, maar voordat ik het goed en wel doorheb heeft die mocro het op mijn camera gemunt. Zijn tricolor sneaker stampt zonder pardon op de zwarte body van mijn camera! Mijn hart breekt terwijl ik het plastic hoor kraken onder zijn berbervoet!
De hipstertroela wordt vervolgens weggesleept door de rifaap terwijl ze naar mij blijft schelden dat ze haar backstage pasjes nog moeten krijgen. Toen heb ik maar besloten mijn camera achter te laten voordat ik het ook nog eens aan de stok zou krijgen met de crew.

Tot zover mijn relaas. Geen blowjob met happy end zoals in die filmpjes en dan ook nog eens mijn camera kapot. Porno is niets voor mij.