Sporten en rijlessen nemen is afhankelijk van het geld dat ik heb en dat heb ik helaas niet op dit moment. Dus ik wacht op een bijbaan. In de stad waar ik nu woon duurt het ook lang totdat er iets verschijnt op een vacaturesite.... eens in de week of soms twee weken totdat er een interessante vacature tevoorschijn komt.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:28 schreef motorbloempje het volgende:
Wil je sporten? Ga sporten.
Wil je werk? Zoek totdat je een (bij)baan hebt. Is niet altijd makkelijk, maar gewoon doorzoeken.
Wil je een rijbewijs? Ga rijlessen nemen.
Wil je een leuk leven? Ga dingen doen.
Je bent iemand die volgens mij liever problemen dan oplossingen ziet, want de problemen zijn makkelijker.
Stoppen met willen, starten met doen.
[ afbeelding ]
Horeca niks voor je?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:32 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
Sporten en rijlessen nemen is afhankelijk van het geld dat ik heb en dat heb ik helaas niet op dit moment. Dus ik wacht op een bijbaan. In de stad waar ik nu woon duurt het ook lang totdat er iets verschijnt op een vacaturesite.... eens in de week of soms twee weken totdat er een interessante vacature tevoorschijn komt.
open sollicitatiequote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:32 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
Sporten en rijlessen nemen is afhankelijk van het geld dat ik heb en dat heb ik helaas niet op dit moment. Dus ik wacht op een bijbaan. In de stad waar ik nu woon duurt het ook lang totdat er iets verschijnt op een vacaturesite.... eens in de week of soms twee weken totdat er een interessante vacature tevoorschijn komt.
Ik ben twee- tot driemaal uitgegaan en het is echt niet mijn 'ding'. Gelijk geef ik je op het punt dat ik niet met meisjes om kan gaan. Eigenlijk een beetje ongelijk, want omgaan met meisjes kan ik, want ik kan met hun alleen vriendschappelijk omgaan. Flirten, en versierachtig omgaan met meisjes heb ik nooit gedaan, dus qua flirtomgang en interesse-omgang kan ik inderdaad niet goed met meisjes omgaan. Want ik heb geen flauw idee hoe dat moet.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:29 schreef Seven. het volgende:
De enige reden dat je uitgaan niet ziet zitten is dat je geen flauw benul hebt hoe je met je meisjes om moet gaan. Verder moet je je vrienden een kans geven en stoppen met je geklaag want met je negatieve houding zul je nooit een chick scoren.
Dat is inderdaad makkelijk, maar ik probeer ook met mensen te leren kennen en mijn netwerk uit te breiden van 1 persoon naar meerdere personen door een sport te beoefenen waar ik met mensen in aanraking kom en dat kost meestal geld.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:34 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Even praktisch. Voor sporten heb je niet per se geld nodig. Je kunt een hoop dingen thuis doen met je lichaamsgewicht en een paar hardloopschoenen zijn ook een kleine investering per uur sporten/kilometer.
Klinkt vrij frappant, maar de stad waarin ik woon staat niet echt bekend om uitgaan en horeca, dus er is niet echt een horeca plek waar ik aan de slag kan. Hooguit een donerkebab-zaak.quote:
Klopt!quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:35 schreef terrorsjaak het volgende:
[..]
Zou ideaal moeten zijn. Je wordt vanzelf sociaal en maakt steeds makkelijker een praatje!
Ik denk: Hoaxquote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:36 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
Klinkt vrij frappant, maar de stad waarin ik woon staat niet echt bekend om uitgaan en horeca, dus er is niet echt een horeca plek waar ik aan de slag kan. Hooguit een donerkebab-zaak.
Ik heb met hardlopen meer mensen leren kennen dan met studeren en werken bij elkaarquote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:35 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
Dat is inderdaad makkelijk, maar ik probeer ook met mensen te leren kennen en mijn netwerk uit te breiden van 1 persoon naar meerdere personen door een sport te beoefenen waar ik met mensen in aanraking kom en dat kost meestal geld.
Hier denk ik dus aan Tennis, Golf, Fitness, Basketbal etc.
Dan zoek je het ook wel op hoor..quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:37 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik heb met hardlopen meer mensen leren kennen dan met studeren en werken bij elkaar
Hardlopen heeft zelfde effect als met de hond lopenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:38 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dan zoek je het ook wel op hoor..
Mijn hardloopclub/loopgroeplidmaatschap kost me nog geen 50 euro op jaarbasis. Als je alleen al regelmatig met je groep loop (vaak 2 a 3 trainingen in de week) kom je vaak genoeg onder de mensen. Doe daar evenementjes bij en je kunt 't hele jaar bezig zijn.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:38 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dan zoek je het ook wel op hoor..
Feestjes bij mij thuis kan niet en zoals ik al zei ben ik geen nachtmens. Bij veel mensen nam ik initiatieven, maar elke keer wanneer ik ze uitnodigde om iets leuks te doen met meerdere mensen of met elkaar werd het aan de kant geschoven door smoesjes in de mom van 'ik moet werken', ' ik kan nu niet' en puntje bij paaltje zie ik ze andere dingen doen.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:34 schreef terrorsjaak het volgende:
Maar sprak je ook met die vrienden af buiten school? Of alleen tijdens school?
Je moet proberen zelf dingen te organiseren. Je hoeft niet te laten weten dat je eigenlijk niet zoveel vrienden heb. Wil je een feest? Organiseer iets voor bijvoorbeeld je klasgenoten bij jou thuis! Dan zal je ook wel terug uitgenodigd worden. Probeer iniatief te nemen om jezelf te laten zien. Wat heb je te verliezen
Nah, met de hond lopen dan gaan honden af en toe naar elkaar toe waardoor je in aanraking komt met het andere baasje.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:39 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Hardlopen heeft zelfde effect als met de hond lopen
Hoe oud ben je eigenlijk?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:34 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
Ik ben twee- tot driemaal uitgegaan en het is echt niet mijn 'ding'. Gelijk geef ik je op het punt dat ik niet met meisjes om kan gaan. Eigenlijk een beetje ongelijk, want omgaan met meisjes kan ik, want ik kan met hun alleen vriendschappelijk omgaan. Flirten, en versierachtig omgaan met meisjes heb ik nooit gedaan, dus qua flirtomgang en interesse-omgang kan ik inderdaad niet goed met meisjes omgaan. Want ik heb geen flauw idee hoe dat moet.
Aha, nou kijk... Als TS daar interesse in heeft heeft hij een hele goede aan wat tips van jou mbt hardlopen in groepsverband.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:39 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Mijn hardloopclub/loopgroeplidmaatschap kost me nog geen 50 euro op jaarbasis. Als je alleen al regelmatig met je groep loop (vaak 2 a 3 trainingen in de week) kom je vaak genoeg onder de mensen. Doe daar evenementjes bij en je kunt 't hele jaar bezig zijn.
Het kán een individuele sport zijn als je dat wilt, het kan ook súpersociaal zijn.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:40 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nah, met de hond lopen dan gaan honden af en toe naar elkaar toe waardoor je in aanraking komt met het andere baasje.
Hardlopen dat is toch echt een individuele sport.
We hebben hier zo'n park en zie vaak zat een stel hardlopers bij elkaar staan praten, rekken, strekken, waterdrinken of zo'n vaag drankje, mijn hond wil altijd met ze meerennen als ze weer gaan rondrennenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:40 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nah, met de hond lopen dan gaan honden af en toe naar elkaar toe waardoor je in aanraking komt met het andere baasje.
Hardlopen dat is toch echt een individuele sport.
Ik moet toch even reageren... Ik hoorde van een vriend van mij juist ''je moet niet uitgaan om de meisjes''quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:40 schreef Seven. het volgende:
[..]
Hoe oud ben je eigenlijk?
En ik durf te wedden dat als jij goed was met meisjes, dat je dan elke week uit zou gaan.
19. Ik ben er vrij overtuigd van dat ik alsnog niet uit zou gaan. Want zoals ik al zei nachtfeesten trekt mij niet, alcohol drink ik niet en keihard muziek en elkaar niet verstaan is niet mijn ding.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:40 schreef Seven. het volgende:
[..]
Hoe oud ben je eigenlijk?
En ik durf te wedden dat als jij goed was met meisjes, dat je dan elke week uit zou gaan.
poolcentrum, kun je elkaar gewoon verstaan en je hoeft er niet de hele nacht te zitten, het mag, maar hoeft nietquote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:42 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
19. Ik ben er vrij overtuigd van dat ik alsnog niet uit zou gaan. Want zoals ik al zei nachtfeesten trekt mij niet, alcohol drink ik niet en keihard muziek en elkaar niet verstaan is niet mijn ding.
Ik kan er begrip op brengen. Ik kan ook begrijpen waarom 'uitganers' het leuk vinden, maar ik vind het niet leuk.
Uitgaan is niet speciaal voor het scoren van meisjes. Je moet uitgaan omdat je het leuk vind en dat vind ik het juist niet.
Niemand zal dit toegeven maar uitgaan is voor heel veel mensen wel gebaseerd op het scoren. Daarom verdwijnt de gemiddelde persoon langzamerhand nadat ze een stabiele relatie opgebouwd hebben. Zijn ze weer single, whoppa, begint het spelletje van voren af aan. Uitgaan is slechts een excuus om dronken te worden en losser met het andere geslacht om te gaan. In de regel genomen dan, er zullen best uitzonderingen zijn. Ik ben geen uitzondering in ieder geval. Ik heb er wel een liefde voor dansen aan overgehouden trouwens, voor ik uitging dacht ik dat ik er superslecht in was maar nu interesseert het me geen fuck meer en als ik op stap ga (paar keer per jaar) dan sta ik als eerste op de dansvloer.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:42 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
19. Ik ben er vrij overtuigd van dat ik alsnog niet uit zou gaan. Want zoals ik al zei nachtfeesten trekt mij niet, alcohol drink ik niet en keihard muziek en elkaar niet verstaan is niet mijn ding.
Ik kan er begrip op brengen. Ik kan ook begrijpen waarom 'uitganers' het leuk vinden, maar ik vind het niet leuk.
Uitgaan is niet speciaal voor het scoren van meisjes. Je moet uitgaan omdat je het leuk vind en dat vind ik het juist niet.
Zal ik het zo zeggen: ik woon in eerder in een dorp-stad dan een stad. Er is hier bijvoorbeeld geen eens een v&d om als voorbeeld te pakken.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:43 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dat er echt wel restaurants / kroegen zijn.
Welke stad?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:52 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
Zal ik het zo zeggen: ik woon in eerder in een dorp-stad dan een stad. Er is hier bijvoorbeeld geen eens een v&d om als voorbeeld te pakken.
Hoe... wat, laat maarquote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:57 schreef Kraan-Water het volgende:
[..]
Ga ik niet op in ivm herkenbaarheid.
Exact wat ik dus ook doe..!quote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:58 schreef Atmosphere72 het volgende:
Ik kan me wel gedeeltelijk herkennen in jou verhaal dude. Ik zit naast school ook veel thuis waar ik dan game, veel films kijk, muziek ontdek/luister en nadenk over het leven en veel teksten op internet lees waar ik dan weer inspiratie uit probeer te halen. En verder regelmatig eindeloos filosoferen over bepaalde onderwerpen die me op dat moment bezig houden. Uitgaan doe ik wel regelmatig, ook pas sinds m'n 19e (nu 21). Als je het niet tof vind om uit te gaan moet je het zeker niet doen. Het moet niet een geforceerd iets zijn. Ik ken meer mensen die er geen zak aan vinden. Momenteel is mijn relatie is net een paar dagen geleden uitgegaan en eigenlijk was dat achteraf gezien maar goed ook. Dat je onzeker bent over je uiterlijk en alles wat daarbij komt kijken komt me ook bekend voor. Kijk je uiterlijk kun je moeilijk veranderen. Leer jezelf gewoon een chille dude te vinden om wie je bent. Kleed jezelf goed, verzorg jezelf goed en stap uit je comfort zone, ga dingen doen die je eng lijken en je zult zien dat je stapje voor stapje een heel ander persoon word. Aan dit werk ik nu zelf momenteel ook. Doe deze dingen en je zult ass gaan kicken man.
Sluit je aan bij een Filosofiegroepquote:
NOU ENNNquote:Op zaterdag 4 januari 2014 00:52 schreef Kraan-Water het volgende:
Zal ik het zo zeggen: ik woon in eerder in een dorp-stad dan een stad. Er is hier bijvoorbeeld geen eens een v&d om als voorbeeld te pakken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |