abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_135033990
Hoi!

Ik zal het heel kort houden. Ik heb in de afgelopen 3 maanden op m'n studievereniging een meisje leren kennen. We hebben nog niet heel veel gepraat met elkaar, omdat wanneer zij er is ik er vaak niet ben, en wanneer ik er ben zij er niet is. Als we er toevallig wel allebei zijn, kan ik altijd wel goed met haar praten en lijkt er vanuit haar interesse te zijn (veel lachen, aanraken). Met dat op het oog en met goede voornemens-gedoe erbij, wilde ik haar eigenlijk deze week op een studieverenigingfeest uitvragen op een date. Nu is het echter zo dat er voor mij twee probleempjes zijn waardoor ik twijfel. Het eerste is dat ze bij de kerstborrel een andere jongen heeft gezoend (wat niets hoeft te bekenen, want ze wil er verder niks mee, maar goed, ik was er ook! :P...) en ten tweede dat we steeds meer in een vriendengroepje beginnen te raken met drie anderen erbij. Opzich niks mis mee, maar stel dat ik haar uitvraag en ze nee zegt, wellicht dat het redelijk awkward wordt en in een vriendengroep waarmee je dingen afspreekt... dan valt ze niet echt makkelijk te ontwijken.

Dus, wijze lieden, wat raden jullie me aan: er voor gaan en eventueel even een awkward tijd tegemoetgaan, of mezelf blijven afvragen: wat als...
  vrijdag 3 januari 2014 @ 18:27:37 #2
403866 richolio
#MacMasterrace
pi_135034270
Wie niet waagt wie niet wint. Nooit geschoten is altijd mis. Je moet er het beste van maken. Yolo.
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
  vrijdag 3 januari 2014 @ 18:30:07 #3
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_135034367
Probeer eerst misschien te zeggen:
"Misschien kunnen we volgende week wat doen, met de groep. Of met z'n 2e"
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
  vrijdag 3 januari 2014 @ 18:41:27 #4
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_135034860
Probeer haar te regelen op dat feest!
Gourmetten of steengrillen?
pi_135034879
Je hoeft het niet perse te brengen als iets speciaals maar als iets gewoons. Dus niet in de zin van "wil je met me uit" maar meer van "Heb je zin om volgende week een keer ___ te doen?". Van tevoren een klein gesprek voeren om een luchtige stemming te zetten en vervolgens vragen alsof het doodgewoon is.

Voor de rest gewoon zelfverzekerd overkomen en mocht ze geen interesse hebben zeg je gewoon "oke, geen probleem, een andere keer.".
pi_135036495
Vragen om iets met de groep te doen wil ik proberen niet te doen eigenlijk, want dat benadrukt alleen maar dat ik meer vriendschappelijk geinteresseerd zou zijn, en wellicht gebruikt ze dat dan als vluchtweg, als in: "Ja, leuk met de groep! Wat?". Sure, beter iets dan niet, maar alsnog.

quote:
0s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 18:41 schreef doge het volgende:
[..] Dus niet in de zin van "wil je met me uit" maar meer van "Heb je zin om volgende week een keer ___ te doen?". Van tevoren een klein gesprek voeren om een luchtige stemming te zetten en vervolgens vragen alsof het doodgewoon is [...].
Dat is wel wat subtieler gebracht inderdaad, en zo was ik het ook van plan ;)

Maar goed, na een uurtje erover nagedacht te hebben: ik denk dat ik het wel ga proberen, en op het feest sowieso ook. Anders sla ik me toch voor m'n hoofd over een paar maanden als er niks is gebeurd, en het is ook zo zonde om je goede voornemens al zo vroeg in 2014 uit het raam te gooien! Dan maar eventueel een beetje awkward elkaars blik vermijden op filmavonden :P
pi_135137499
Goede voornemens als in: minder porno, meer seks? :P

Afijn. Gewoon uitvragen idd. En succes!
pi_135144261
Gewoon doen! kan altijd meevallen ;)
pi_135144399
Gewoon doen inderdaad!

Zullen we volgende week een drankje doen? Of zullen we eens samen eten, is als student zijnde toch niet heel gek?
  maandag 6 januari 2014 @ 14:31:12 #10
54310 Keano
PSV / Celtic
pi_135144684
Kijk anders eens bij een avondje waar jullie allebei zijn of ze ook zo amicaal doet met andere kerels (aanraken etc)

Voor de rest: er gewoon voor gaan. Mocht ze nee zeggen kun je het meteen afsluiten voordat je helemaal hotel de botel wordt.
"These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
  maandag 6 januari 2014 @ 14:37:48 #11
195367 Jehuty
FOK's Giel Beelen
pi_135144974
Inderdaad, heb je zin om een keer wat te gaan drinken, is een goede zin. Je kunt gewoon een leuke avond hebben zonder gelijk allerlei verwachtingen eraan vast te plakken.
  maandag 6 januari 2014 @ 16:05:55 #12
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_135148880
Dronken voeren op dat feest en mee naar huis trekken.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  maandag 6 januari 2014 @ 16:10:08 #13
342349 Hiergaanwedan
Komt hier komt gaan
pi_135149062
Als ze toch wat bij je groepje nu hoort, of jullie bij elkaar wat dan ook, dan heb je haar telefoonnummer toch lijkt me en kan je vragen wanneer ze gaat en dan kan jij ook op die dagen gaan. Beetje plannen. En vragen. Ook al zou ik dat niet zo snel doen als ze in mijn bijzijn een halve maand eerder met een ander zoende maar oké.
we dan
pi_135466667
Ik sluit me bij het gros aan, go for it!
Wat heb je immers te verliezen? Én belangrijker... Wat valt er te winnen?
pi_135486601
Over een film die nu draait beginnen en als ze hapt voorstellen samen te gaan kijken. Op de avond zelf even goed kijken of ze extra moeite voor je heeft gedaan qua uiterlijk ofzo. Als dat zo is dan de avond naar een goede afscheidszoen toewerken.
pi_135486911
Is een date iets wat van je verlangd wordt voor dat feest, dat iedereen een date meeneemt zegmaar? Want dan heeft het niet gelijk de lading dat je date ook gelijk je scharrel of toekomstige vriendin moet zijn.

Als dat het geval is, dan zou ik haar niet eens een keuze geven.

Ik zou haar op zo'n manier meevragen dat het lijkt alsof je met haar als date voor de gezelligheid en de lol naar het feest wilt gaan. Welke vriendin zou dat niet doen? De reactie is dan alleen heel belangrijk.

Reageert ze terughoudend, dan moet je het laten bij een gezellige date zonder intenties.

Reageert ze enthousiast, dan zou ik haar de avond van dr leven proberen te geven.

In beide gevallen kleine kans op afwijzing, in beide gevallen de ruimte om de mogelijkheden af te tasten en in beide gevallen krijg je antwoord op de vraag in welke mate ze je ziet zitten.

Succes. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-01-2014 18:23:01 ]
pi_135487199
#YOLO
pi_135557169
;)
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 januari 2014 18:12 schreef Vlier het volgende:
Over een film die nu draait beginnen en als ze hapt voorstellen samen te gaan kijken. Op de avond zelf even goed kijken of ze extra moeite voor je heeft gedaan qua uiterlijk ofzo. Als dat zo is dan de avond naar een goede afscheidszoen toewerken.
Zo overduidelijk als iemand nooit make up draagt en dan voor een drankje opeens make up heeft. En ook nog niet eens goed gedaan ook. ;)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')