Reach is ook echt de shizznizz. Voor extra plezier, of om de game eigenlijk te spelen zoals ie bedoeld is te spelen, probeer hem ook eens op Legendary. Dan verandert Halo van een run and gun shooter naar een shooter waarin je tactisch te werk moet gaan, waar wapenkeuze echt iets uitmaakt, waar headshots koning zijn en waarbij zo'n beetje iedere ontmoeting met de Covenant daadwerkelijk spannend is.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 13:31 schreef Yi-Long het volgende:
Heb laatst Halo Reach gehaald bij de MM voor 3,50 ofzo, maar de game nog niet gespeeld. Had van te voren even reviews bekeken en graphics/design zagen er wel geweldig uit...
Halo 4 vond ik goed te doen. In ieder geval niet slecht.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 13:43 schreef Racerblade het volgende:
Ik zei altijd dat ik Combat Evolved de beste Halo vond. Maar nu bezig met de Anniversary Edition... Man wat is de leveldesign slecht.Denk dat Reach nu inderdaad mijn favoriet is, maar ik heb Halo 4 nog niet gespeeld.
Vond Stacking best tegen vallen, Costume Quest ook van hun was wel tof!quote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:05 schreef Gedachtenstroom het volgende:
Hier na aanschaf én voordat THQ failliet ging aangekocht en begonnen aan Stacking. Godverdorrie, wat een briljante en vermakelijke game is dat zeg. Tim Schafer en zijn Double Fine krijgen een hele pallet pauwenveren in hun reet voor dit meesterwerkje.
Ja klopt dat is wel leuk, zie je ook sterk met CoD 2 in het begin van de 360 en dan nu. Op de een of andere manier ook een stuk echter.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 12:16 schreef SpankmasterC het volgende:
Vandaag Halo 4 weer aangeslingerd, toch ongelofelijk de vooruitgang die is geboekt ten tijde van de 360. Zelfde hardware maar jezus wat een verschil in games. Uiteraard qua graphics maar ook qua gameplay, sommige oude games voelen ook echt verouderd, leuk om te merken
Reach is wat mij betreft de beste Halo, vooral het begin is tof omdat het niet meteen weer een schiettent is, 10 min later alsnog wel dat is wel jammer.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 13:31 schreef Yi-Long het volgende:
Heb laatst Halo Reach gehaald bij de MM voor 3,50 ofzo, maar de game nog niet gespeeld. Had van te voren even reviews bekeken en graphics/design zagen er wel geweldig uit...
Ja. De puzzels waren razend makkelijk, maar qua concept en idee was het zeer vermakelijk. Matroesjka's bouwen en vinden met verschillende mogelijkheden per matroesjka blijft hilarisch.quote:Op zondag 16 februari 2014 18:06 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Vond Stacking best tegen vallen, Costume Quest ook van hun was wel tof!
[..]
Ja klopt dat is wel leuk, zie je ook sterk met CoD 2 in het begin van de 360 en dan nu. Op de een of andere manier ook een stuk echter.
[..]
Reach is wat mij betreft de beste Halo, vooral het begin is tof omdat het niet meteen weer een schiettent is, 10 min later alsnog wel dat is wel jammer.
Dat was bij Mass Effect 2 ook zo tof.
Maar alles kon maar op 1 manier ofzo? Of een paar vaste manieren? Terwijl ik logischere oplossingen had bedacht maar die werkte niet dat was erg lame aan dat spel.quote:Op zondag 16 februari 2014 19:41 schreef Gedachtenstroom het volgende:
[..]
Ja. De puzzels waren razend makkelijk, maar qua concept en idee was het zeer vermakelijk. Matroesjka's bouwen en vinden met verschillende mogelijkheden per matroesjka blijft hilarisch.
Op zich zegt me dat weinig, want ben nooit een Halo-fan geweest, ondanks dat ik wel bijna iedere game heb.quote:Op zondag 16 februari 2014 18:06 schreef AQuila360 het volgende:
Reach is wat mij betreft de beste Halo, vooral het begin is tof omdat het niet meteen weer een schiettent is, 10 min later alsnog wel dat is wel jammer.
Dat was bij Mass Effect 2 ook zo tof.
Je gaat nu toch geen 360 meer kopen?quote:Op zondag 16 februari 2014 20:31 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Op zich zegt me dat weinig, want ben nooit een Halo-fan geweest, ondanks dat ik wel bijna iedere game heb.
Halo 1 maar tot The Library gespeeld. Halo 2 ook maar tot level 2 of 3 gespeeld. Halo 3 nooit aan begonnen. ODST heb ik hier allemaal nog sealed liggen, want kocht ik alleen voor de controller-bundle(8 stuks), en nu dus Halo Reach, die ik n.a.v. videoreviews wel erg mooi eruit vond zien, dus best een kans wil geven, alleen is mijn 120GB Elite HDD helemaal vol, en geen zin om er games af te gooien om dan Reach erop te zetten, en ik speel ook niet vanaf disc...
Ik blijf hopen dat we binnenkort een toffe console-game bundel krijgen, met een fatsoenlijke HDD erin (500GB ofzo). een South Park bundle zou bijvoorbeeld ideaal zijn. Het liefst ook met een extra controller erbij, maar goed, het is en blijft MS, dus dat zal allemaal wel niet voorlopig.
Halo Reach kostte me 3,33, en dat is in principe een prima game. Zelfs als ik hem nooit aanraak en niet speel, is er een grote kans dat ik hem straks alsnog aan iemand kan geven en die persoon daar zeer blij mee maak...quote:Op zondag 16 februari 2014 22:38 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Je gaat nu toch geen 360 meer kopen?
Ik snap dat nooit aan jou Yi aan de ene kant probeer je met die tv enzulks zo goedkoop mogelijk te zitten en klaag je ook wel vaak dat iets duur is maar je koopt wel bergen met games die je nooit speelt? Dat is toch ook zonde?
Volgens mij heb ik die ook nog gespeeld, was toen in de aanbieding beide ofzo. Opzich wel tof ja alleen dat vaststaande viel me tegen.quote:Op zondag 16 februari 2014 19:54 schreef Gedachtenstroom het volgende:
Het was allemaal redelijk vaststaand. Maar verder: Het was vernieuwend en grappig om te spelen. Volgende week als mijn salaris binnen is de Lost Hobo King DLC binnenhengelen voor de volle 250/250.
Fair enough Yi maar het lijkt me niet heel efficientquote:Op zondag 16 februari 2014 23:25 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Halo Reach kostte me 3,33, en dat is in principe een prima game. Zelfs als ik hem nooit aanraak en niet speel, is er een grote kans dat ik hem straks alsnog aan iemand kan geven en die persoon daar zeer blij mee maak...![]()
Ik ben idd selectief wat betreft de aankopen, en juist daardoor bespaar ik vaak geld en kan ik uiteindelijk meer kopen...
Ik heb even een stukje game play bekeken en dat ziet er best wel leuk uit. Een soort command and conquer meets commando.quote:Op maandag 17 februari 2014 05:18 schreef Reintji het volgende:
Toy Soldiers: Cold War gratis met games for gold.
Hij kost 1 euro in de Nederlandse.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 12:42 schreef Rossdale het volgende:
93% kortingGeef hem dan gewoon helemaal weg
In de game zelf zitten 22 characters en daarnaast worden er 14 DLC-characters aangeboden. Beetje veel DLC inderdaad, maar je hebt ze niet nodig om het spel fatsoenlijk te kunnen spelen.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 13:33 schreef emokid het volgende:
Guardians is niet de hele game, je moet geloof ik ook per hero los betalen.
Ik zou hem overslaan, véél te veel gymkhana-events en die zijn echt retesaaiquote:Op dinsdag 18 februari 2014 13:47 schreef Yi-Long het volgende:
Geweldig nieuws. Dirt 3 is 1 van die games die ik al lang wilde spelen, maar hij schijnt niet zo geweldig te zijn als deel 2, en ook nooit aangeschaf ivm de DLC, maar voor 5 euro prima te doen natuurlijk
Wellicht dat ik Dishonored en Rock Band Blitz er nog bij koop, maar daar twijfel ik nog even over.
Werkt prima op de 360quote:Op dinsdag 18 februari 2014 14:03 schreef Ceased2Be het volgende:
Twijfel over Dishonored, op de PC nooit zin gehad om door te spelen vanwege de controls. lijkt me toch geschikter als console game.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |