hommelquote:
quote:Op vrijdag 3 januari 2014 03:47 schreef Remqo het volgende:
In mijn tienerjaren kwam ik niet verder dan het stelen van een krijtje.
Vorig jaar nog aan de kant gezet door de politie omdat ik ging seinen naar tegenliggers, ik heb daar nog een KLB-paint voor gemaakt: KLB / [Grand Paint Auto] De Wegmisbruiker
En een keer aangehouden in Colombia toen ik van het padje af was...Die paintSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
'Elke wasbeer heb een staart, maar niet elke staart heb een wasbeer,'
Flesje parfum?quote:Op vrijdag 3 januari 2014 13:29 schreef SEMTEX het volgende:
Illegale substantie geprobeerd langs de douane te krijgen (geen drugs en in de VS niet illegaal). Is vernietigd, dus telt niet meer mee
quote:Op vrijdag 3 januari 2014 17:15 schreef Zeetakje het volgende:
Ik ben ooit gepakt omdat ik met de trekker door het dorp moest met 60 kuub maïs, en die was ik vergeten af te dekken
mooi zoquote:Op vrijdag 3 januari 2014 17:15 schreef Zeetakje het volgende:
Ik ben ooit gepakt omdat ik met de trekker door het dorp moest met 60 kuub maïs, en die was ik vergeten af te dekken
quote:Op vrijdag 3 januari 2014 19:09 schreef visjes_circle het volgende:
In mijn jeugd ooit puur voor de lol in onze eigen tuin zo'n diepe put gegraven dat de politie er lucht van kreeg en het hele gebied meteen met hekken werd afgezet. Mijn put was ongeveer 40 meter diep en ik kreeg een flinke uitbrander en te horen dat je als burger een put van maximaal 1, 5 meter diep mag graven en dat het daaronder van de overheid is. Ik blijf het een vreemd verhaal vinden.
Hoe wil je 40 meter diep graven?quote:Op vrijdag 3 januari 2014 19:09 schreef visjes_circle het volgende:
In mijn jeugd ooit puur voor de lol in onze eigen tuin zo'n diepe put gegraven dat de politie er lucht van kreeg en het hele gebied meteen met hekken werd afgezet. Mijn put was ongeveer 40 meter diep en ik kreeg een flinke uitbrander en te horen dat je als burger een put van maximaal 1, 5 meter diep mag graven en dat het daaronder van de overheid is. Ik blijf het een vreemd verhaal vinden.
volgens mij bullshit want het moet een breed gat worden anders stort het in.quote:
Daar zou een professioneel bedrijf met grote graafmachines nog erg veel problemen mee hebben om zo diep te graven, laat staan een jochie met een schep.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 23:07 schreef DieselTank het volgende:
[..]
volgens mij bullshit want het moet een breed gat worden anders stort het in.
40 meter pffft. dat is ongv 12 verdiepingen ofzo?
Al die eerste punten op de lijst is nog niet zo erg, maar autospiegels van auto's trappen? Gast wat ben je dan een stakker. Maakt niet uit of je dronken bent...quote:Op donderdag 2 januari 2014 23:47 schreef koenes het volgende:
Ik ging net voor mezelf eens na wat voor strafbare dingen ik allemaal had gedaan, en wat daar de ergste van zou zijn. Ik kwam tot de conclusie dat ik helemaal niet zo'n badass ben.
Mijn strafbare feiten:
Wiet roken op straat (Terwijl ik nog geen 18 ben, en dat is sowieso toch niet toegestaan?)
En wiet verkopen, dit was eenmalig, had veel te veel, ik had voor ¤15 gekocht en uiteindelijk had ik de helft daarvan voor ¤20 verkocht.
Illegaal (zwaar)vuurwerk verkopen, en ook afsteken, en daar heb ik ook een paar brievenbussen mee gesloopt (nu, 2 jaar later vind ik het ook een debiele actie)
En een paar autospiegels van auto's eraf getrapt, in een dronken bui.
Dat was het ergste/opmerkelijkste wel, nu jullie
Lolquote:Op zaterdag 4 januari 2014 10:02 schreef Jimbo het volgende:
ITT ventjes van 15 die stoer doen met totaal niet boeiende 'strafbare' feiten
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:16 schreef snakelady het volgende:
Diefstal was mascara, moest als straf werken in die winkel van bureau halt en daarna wilden ze me een baan aanbieden maar dat mocht helaas niet.
\
Dat is zolang je niet gepakt bent door de politie geen strafbaar feit.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 23:26 schreef koenes het volgende:
Update: Ik heb sinds vandaag weer wat extra's op m'n kerfstok staan. Met twee vrienden gevoetbald op een veld van de voetbalvereniging, en toen kwam er een schreeuwwijf aan en een dikke kerel die zeiden dat we moesten wachten want de politie kwam ons ophalen, want we waren op verboden terrein, en dit was al de 6e keer dat ze ons betrapten. Toen zijn wij snel over een hek geklommen en door de bosjes weggevlucht.
Was best spannend
Dat zakje omhoog houden was altijd kut omdat je het voor even op een stabiel gewicht moest houden. Daarom deed ik het altijd al wegen, sticker er op, en vervolgens een paar scheppen er bijquote:Op zaterdag 4 januari 2014 14:49 schreef RunForestRun het volgende:
Verder ook bij de kruidvat meer snoep gekocht dan waar ik recht op had. Als ik een zakje snoep van bijvoorbeeld 100 gram had hield ik het zakje een beetje omhoog zodat ik voor maar bijvoorbeeld 60 gram hoefde te betalen.
Zware misdaad allemaal.
Haha, ik kan me niet herinneren dat ik het op die manier deed. Ik was zo slim om eerst het zakje vol te stoppen en daarna met de weegschaal te gaan spelen.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 14:51 schreef Kriebelhoest het volgende:
[..]
Dat zakje omhoog houden was altijd kut omdat je het voor even op een stabiel gewicht moest houden. Daarom deed ik het altijd al wegen, sticker er op, en vervolgens een paar scheppen er bij
Blijkbaar deed ik mijn werk goed en ik kon heel goed met de medewerksters daar overweg.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 14:18 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]Wat bezielt die mensen?!
Ik kreeg een winkelverbod van 2 jaar
Eieren gooien vind ik meer kattenkwaad. Maar anders kan die er ook nog bij op m'n kerfstok.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 09:47 schreef eend112 het volgende:
Toen ik 12 was ofzo verveelde ik me altijd met vrienden en besloten we op een dag eieren tegen ramen te gaan gooien. Daar werden we mee gepakt helaas.
En een keer met illegaal vuurwerk gepakt
Ja dat was in een periode dat ik en een paar vrienden het leuk vonden om van alles te slopen enzo.. Dan gingen we na het uitgaan door tuinen van mensen te rennen en alles verotschoppen en uit de grond trekken.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 08:59 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Al die eerste punten op de lijst is nog niet zo erg, maar autospiegels van auto's trappen? Gast wat ben je dan een stakker. Maakt niet uit of je dronken bent...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |