Radio 2 Top 2000 - 2013De vijftiende editie van de Radio 2 Top 2000!
Van Kerst tot Oud & Nieuw presenteert het Radio 2-team 24 uur per dag de 2000 favoriete platen van Nederland. De 156 uur durende muzikale marathon is ook te beluisteren en te zien via de website van Radio 2.
Wanneer?Woensdag 25 december 12.00 uur tot en met dinsdag 31 december 24.00 uur.
De Top 2000 lijsthttp://www.radio2.nl/top2000 :: PDF - Excel - WordPresentatie06:00 - 09:00 uur: Hans Schiffers
09:00 - 12:00 uur: Daniël Dekker
12:00 - 15:00 uur: Gijs Staverman
15:00 - 18:00 uur: Sander de Heer
18:00 - 21:00 uur: Bert Haandrikman
21:00 - 00:00 uur: Henk van Steeg
00:00 - 03:00 uur: Sander Guis
03:00 - 06:00 uur: Kasper KooijDe Tunes 
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.
Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.
KabelfrequentiesOverzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2FM-etherfrequentiesFriesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHzLuisteren via internet:http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3
De Top 2000 in beeldCultura 24:Vanaf 25 december tot en met oudejaarsavond klokslag twaalf uur is de Top 2000 Visual Radio non-stop live te zien op Cultura24. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten.
Nederland 3Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes ook meekijken in de studio via Ned3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.
EtalagekanalenTevens vind je de Top 2000 op de etalagekanalen van UPC, Delta en Caiway!
Hét Top2000-moment van 2012, Slayer!SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vanaf wanneer stemmen?Op zaterdag 30 november gingen de stembussen open. Tot en met 6 december kon er gestemd worden
via de website van de Top 2000...
Top2000-QuizOp zaterdag 30 november vond ook de Top2000-quiz plaats, gespeeld door Matthijs en de wandelende muziekwikipedia Leo.
Grappen over Ringo van de Beatless slaan we dit jaar overSPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor uitgebreide statistieken:http://pino112.nl/top2000/
Pino, held!
DE AFKICKLIJST: - met dank aan Efteling a.k.a. ElfletterigSPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niets mis met dit nummer.
Deze is wel mooi van ze hoor
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
quote:
Alleen een beetje hoog
De Sahara is zonder meer erg droog.
quote:
Grappig, ik zie die Sing-Off regelmatig op Facebook langskomen (via Ben), en dan denk ik elke keer: oh ja, toch eens gaan kijken
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
Roel_Jewel
Gobbledigook
quote:
House Of The Rising Sun
quote:
Op dinsdag 31 december 2013 18:20 schreef Cee het volgende:Run en Chocolate zijn veel leuker maar dit is ook een mooi nummer, ik snap waarom het zo hoog staat. Spreekt jong en oud aan. Erg goede liveband ook.
Run kan ik waarderen
datismijnmening
Prinses in 020
quote:
Oh die is tof ja

Die heb ik vanmorgen nog opgezet op werk, om mee te beginnen
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
quote:
1226 zou een meer logische plek zijn inderdaad.
Deze Skyradio kan ik hebben
Cee
Welluk?
quote:
Op dinsdag 31 december 2013 18:20 schreef cafca het volgende:[..]
Grappig, ik zie die Sing-Off regelmatig op Facebook langskomen (via Ben), en dan denk ik elke keer: oh ja, toch eens gaan kijken

Je moet de acapella versie van Creep van Steet Corner Symphony eens YouTuben. Als je het zo leest denk je misschien 'blasfemie!' maar ik vind het echt geweldig gedaan.

En zo zijn er nog tal van andere geweldige versies van allerlei soorten nummers. Mooi programma.

En Ben is gewoon grappig en eerlijk.
Daywalk3r
Eigenlijk Dayrunner.
The House of the Rising Sun
Ga naar: navigatie, zoeken
The House of the Rising Sun (vertaald: het huis van de opkomende zon) is een zogenaamde traditional, een traditioneel volkslied uit de Verenigde Staten, vele malen opgenomen en vooral bekend geworden in een rock-'n-rollversie door The Animals (1964). Voordien was het al uitgebracht in folkversies door Joan Baez in 1960, door Nina Simone in 1961 en door Bob Dylan in 1962. In 1969 had de Amerikaanse rockband Frijid Pink er wederom een hit mee, deze versie was veel rauwer dan de andere versies. Oorspronkelijk had het lied meer een bluesgeluid, voor het eerst opgenomen door Texas Alexander in 1928, en als folkblues door Woody Guthrie in 1940. De tekst, althans delen ervan, gaat volgens sommige bronnen terug tot de 18e eeuw en de melodie zou zijn afgeleid van 18e-, of zelfs 17e-eeuwse Engelse folk.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
quote:
Op dinsdag 31 december 2013 18:21 schreef Onnoman het volgende:Dit is voor volgens mij het hoogst gepositioneerde nummer dat ik niet ken..
en ik vind het vreselijk en niet top 60 waardig
Voor zou dat otis redding zijn.. ken de hele naam niet
Ze smelten de kazen!
House of the rising sun
Ze smelten de kazen!