als dat gebeurt stop ik met Pokemon. Anime != games. Veel liever mooie cries zoals die van Chandelure, Froslass, etc dan die gare animekreten.quote:Op zondag 5 januari 2014 13:40 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk wel tijd dat ze de stemmen uit de tekenfilms gaan gebruiken, had verwacht dat die wel in x/y zouden zitten (behalve alleen die van pikachu)
Ik wil gewoon een leger kinglers die koekiekoekiekoekie zeggenquote:Op zondag 5 januari 2014 16:05 schreef Faux. het volgende:
[..]
als dat gebeurt stop ik met Pokemon. Anime != games. Veel liever mooie cries zoals die van Chandelure, Froslass, etc dan die gare animekreten.
ik zou doorgaan, je kunt altijd terugvallen op deze als je het zat bent..quote:Op zondag 5 januari 2014 20:29 schreef Madame_Paon het volgende:
Dilemma: ik wil een Timid Venusaur met een zo sterk mogelijke Hidden Power Fire.
Ik heb nu 8 Timid Bulbasaurs waarvan maar eentje met Hidden Power Fire, maar die heeft de slechtste stats van allemaal, maar volgens de IV-calculator wel een Hidden Power van minstens 50 base power.
Voor die Bulbasaur gaan of doorgaan met breeden en het risico lopen dat ik over 40 Bulbasaurs nog steeds geen tweede met Hidden Power Fire heb?
+1quote:Op zondag 5 januari 2014 13:41 schreef Nikmans het volgende:
Koekiekoekiekoekiekoe is reden genoeg om een team met zes kinglers te maken wmb
Pokémon Mystery Dungeonquote:Op zondag 5 januari 2014 16:16 schreef Munchlax het volgende:
Een bidoof zegt yup yup, niet z'n eigen naam! NOOIT !
Dit. Al zijn sommige cries hetzelfse (*hoest en wijst naar Rhyhorn en Charizard en ook naar Goldeen en Caterpie*) ze blijven toch beter dan de anime. Hoewel ik Pikachu toch leuker zo vind.quote:Op zondag 5 januari 2014 16:05 schreef Faux. het volgende:
[..]
als dat gebeurt stop ik met Pokemon. Anime != games. Veel liever mooie cries zoals die van Chandelure, Froslass, etc dan die gare animekreten.
Ik heb nu 2 Bulbasaurs met redelijke IV's en een Hidden Power met base power 60, eentje Electric en eentje Fighting (volgens die online calculators).quote:Op zondag 5 januari 2014 20:46 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik zou doorgaan, je kunt altijd terugvallen op deze als je het zat bent..
Kwam net toevallig dit tegen.quote:Op zondag 5 januari 2014 16:06 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ik wil gewoon een leger kinglers die koekiekoekiekoekie zeggen
Onder het artikel 'cry' op bulbapediaquote:Some Pokémon's cries—such as those of Victreebel, Gyarados, Starmie, andStaryu—are entirely unrelated to their names in any language. For example, Victreebel screeches loudly and Staryu sounds like an echoing male voice quickly yelling "Heah!", while Starmie's is a breathy, echoing female voice saying "Hoo!"Zapdos's cry, likewise, sounds like a stereotypical pterodactyl sound. Krabby's and Kingler's cry, which sounds similar to "cookie", is sometimes used as an internet meme.
Hidden Power heeft standaard 60 base power in Gen 6quote:Op zondag 5 januari 2014 23:21 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik heb nu 2 Bulbasaurs met redelijke IV's en een Hidden Power met base power 60, eentje Electric en eentje Fighting (volgens die online calculators).
Zal ik gaan voor Electric of Fighting?
Ik ben bezig in White 2.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:45 schreef Flightguy1986 het volgende:
[..]
Hidden Power heeft standaard 60 base power in Gen 6
Ik zou doorgaan totdat je Ice of Fire hebt als je per se HP wil gebruiken, alhoewel ook best nuttig kan zijn.
Electricquote:
Emolga en Amaura zijn nu ook klaar.. Besloten om toch ook Pachirisu te doenquote:Op zondag 5 januari 2014 01:23 schreef MrMoon het volgende:
Ben in mn X game aan het breeden voor mn Y game.. Wil graag Y spelen zonder mn Pokemon te evolueren..
Mn Gligar is nu klaar, nu bezig met Emolga en daarna nog Amaura..
Die was voor mij toch echt de bestequote:
beste spelquote:
Die schijnt stevig tegen te vallen. Daarom heb ik 'm nog niet in huis.quote:Op maandag 6 januari 2014 10:51 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Dit.
Ik denk dat ik Gates To Infinity ga halen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb het alleen nooit uitgespeeld.
Zelfde geld voor Blue Rescue Team.
(Je kan trouwens een demo halen in de eShop van Gates to Infinity, ik vind hem niet zo goed)Ik haat het als Snorlax me nakt.
Ground kan ook een aardige zijn, ok je kunt er geen flying mee raken, maar je hebt ice, fire, electric poison en steel gecovered, allemaal types die je met de normale moveset van bulbasaur(tenzij je hem evolueert en hem eartquake aanleert) niet kunt pakken...quote:
quote:Op maandag 6 januari 2014 20:45 schreef Munchlax het volgende:
Explorers of Time z'n story was inderdaad erg indrukwekkend.
Ik vond het ook heel vet met het gedoe vanIdd, vond het echt super indrukwekkend toenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb het alleen nooit uitgespeeld.
Zelfde geld voor Blue Rescue Team.
(Je kan trouwens een demo halen in de eShop van Gates to Infinity, ik vind hem niet zo goed)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ook metSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. dieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. was ik totaal emotioneel
Ga dan maar die demo proberen
"Does my thumb look Spanish?"
--Cat![]()
Mensen, help! Dilemma!![]()
Ik ben bezig met Pokémon Black (heb 2 jaar niet gespeeld lol), maar ben richting het einde aan het gaan. Zal ik Black 2 nog kopen of gelijk naar X gaan?
En kan iemand me helpen op Black m'n Gurdurr te evolven dmv trade?Ik haat het als Snorlax me nakt.![]()
Ik raad dan toch eerst Black 2 aan IMO.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 17:25 schreef Munchlax het volgende:
Mensen, help! Dilemma!![]()
Ik ben bezig met Pokémon Black (heb 2 jaar niet gespeeld lol), maar ben richting het einde aan het gaan. Zal ik Black 2 nog kopen of gelijk naar X gaan?
En kan iemand me helpen op Black m'n Gurdurr te evolven dmv trade?
En ik kan wel traden ja
"Does my thumb look Spanish?"
--Cat![]()
Wat is je friendcode, mijne staat in OP als goed is (die lijst)quote:Op dinsdag 7 januari 2014 20:29 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Ik raad dan toch eerst Black 2 aan IMO.
En ik kan wel traden jaIk haat het als Snorlax me nakt.![]()
Best een leuk deuntje zo.quote:Black 2/White 2 zijn wat mij betreft zeker de moeite waard.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 17:25 schreef Munchlax het volgende:
Mensen, help! Dilemma!![]()
Ik ben bezig met Pokémon Black (heb 2 jaar niet gespeeld lol), maar ben richting het einde aan het gaan. Zal ik Black 2 nog kopen of gelijk naar X gaan?
En kan iemand me helpen op Black m'n Gurdurr te evolven dmv trade?![]()
Ik heb nu een Glaceon met Hidden Power Fight van ongeveer 52 base power ... en het is een vrouwtje.![]()
Die IV-calculators kloppen trouwens niet helemaal ... ik voerde de IV's die uit de IV-calculator op Serebii kwamen in op de Psypoke Hidden Power calculator, maar volgens die calculator had m'n Glaceon HP Flying moeten hebben, terwijl hij HP Fight heeft.
[ Bericht 0% gewijzigd door Madame_Paon op 08-01-2014 00:16:02 ]There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn![]()
B2 een maand geleden ofzo nog aangeschaft voor een aardig prijsje. Prima game. X/Y is voor het oog natuurlijk veel mooier, omdat het een next-gen 3DS-only game is. Daardoor speel ik wel wat vaker Y dan B2. Gewoon allebei doenquote:Op dinsdag 7 januari 2014 20:29 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Ik raad dan toch eerst Black 2 aan IMO.
En ik kan wel traden ja![]()
![]()
Geen idee uit mn hoofdquote:Op dinsdag 7 januari 2014 20:42 schreef Munchlax het volgende:
[..]
Wat is je friendcode, mijne staat in OP als goed is (die lijst)die van mij staat ook in de OP. Weet het alleen maar tot 0619 - 4550 - ....
Ff leren
"Does my thumb look Spanish?"
--Cat![]()
Heeft iemand vanavond tijd om mij te helpen om een aantal lieve beestjes (6 stuks) over te zetten van mijn X game naar mijn Y game? (Bedoeling was via Pokemon Bank, maar ja...)HT: FC Dinamo Assen (504765)![]()
Mensen, ik vin het nog steeds onduidelijk over IV's en eggmoves; kan iemand een kort maar krachtige uitleg geven?! Dankje.
(en is het het waard om deze dingen te 'leren' / gebruiken)Ik haat het als Snorlax me nakt.![]()
eggmoves zijn moves die een Pokemon alleen kan leren door te breeden met een andere Pokemon die de move wel kan leren. Beide Pokemons moeten dan wel in dezelfde egggroup horen. Ik vind dit wel interessant..quote:Op woensdag 8 januari 2014 17:57 schreef Munchlax het volgende:
Mensen, ik vin het nog steeds onduidelijk over IV's en eggmoves; kan iemand een kort maar krachtige uitleg geven?! Dankje.
(en is het het waard om deze dingen te 'leren' / gebruiken)
Van IV training heb ik totaal geen verstand..
HT: FC Dinamo Assen (504765)![]()
Ok.quote:Op woensdag 8 januari 2014 18:48 schreef MrMoon het volgende:
[..]
eggmoves zijn moves die een Pokemon alleen kan leren door te breeden met een andere Pokemon die de move wel kan leren. Beide Pokemons moeten dan wel in dezelfde egggroup horen. Ik vind dit wel interessant..
Van IV training heb ik totaal geen verstand..
Ik haat het als Snorlax me nakt.![]()
IVs kan je zien als de 'genen' van een Pokemon. Van beide ouders erft 'ie er een willekeurig aantal, en die hebben invloed op zijn stats.
Het is mogelijk om te fokken voor betere IVs. Het is niet moeilijk, er gaat alleen wel wat tijd in zitten.
Of het het waard is? Niet voor in-game doelen, het is alleen nuttig als je competitief tegen andere mensen will vechten.![]()
Oke, dat gaat 'm voor mij dan niet worden hahaquote:Op woensdag 8 januari 2014 19:10 schreef Flightguy1986 het volgende:
IVs kan je zien als de 'genen' van een Pokemon. Van beide ouders erft 'ie er een willekeurig aantal, en die hebben invloed op zijn stats.
Het is mogelijk om te fokken voor betere IVs. Het is niet moeilijk, er gaat alleen wel wat tijd in zitten.
Of het het waard is? Niet voor in-game doelen, het is alleen nuttig als je competitief tegen andere mensen will vechten.
Dankje voor de info!Ik haat het als Snorlax me nakt.![]()
Anyone?quote:Op woensdag 8 januari 2014 12:01 schreef MrMoon het volgende:
Heeft iemand vanavond tijd om mij te helpen om een aantal lieve beestjes (6 stuks) over te zetten van mijn X game naar mijn Y game? (Bedoeling was via Pokemon Bank, maar ja...)
HT: FC Dinamo Assen (504765)![]()
![]()
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Is er hier eigenlijk iemand met een Ditto safari?Onoverwinnelijk/Rotterdam/Zeerover
https://www.playgwent.com/en/ - Official beta of Gwent: The Witcher Gard Game![]()
Had jij me al toegevoegd, kan je anders kijken wat mijn derde is als je online bent?quote:Op woensdag 1 januari 2014 16:43 schreef HilarityEnsues het volgende:
[..]
Je Friend Safari heeft type Ghost en bevat tot dusverre Lampent en Phantump.Onoverwinnelijk/Rotterdam/Zeerover
https://www.playgwent.com/en/ - Official beta of Gwent: The Witcher Gard Game![]()
Waarom een Ditto uit de Safari als je hem ook InGame kan vangen?quote:Op donderdag 9 januari 2014 16:01 schreef CapnIzzy het volgende:
Is er hier eigenlijk iemand met een Ditto safari?Whoaaah![]()
Ik heb Ditto in mijn safari, geloof ik.quote:Op donderdag 9 januari 2014 16:01 schreef CapnIzzy het volgende:
Is er hier eigenlijk iemand met een Ditto safari?![]()
mijn Friend Code is: 2852-8263-3435
voeg me gerust toe en ik ben ook wel heel erg benieuwd wat er in mijn Friend Safari zit.![]()
Uit de safari heb je altijd 2 perfecte 31 IV's. Beter voor het fokken dus.quote:Op donderdag 9 januari 2014 18:15 schreef Krizzol het volgende:
[..]
Waarom een Ditto uit de Safari als je hem ook InGame kan vangen?Niet 1, niet 2, niet 3 maar 4 Regenbogen!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: