Trustequote:Op zaterdag 28 december 2013 00:55 schreef Timo20 het volgende:
Dit is de laatste keer![]()
![]()
ik ga in bed verder kijken (was al om 5uur vanmogen op![]()
) en dan waarschijnlijk met de tv aan in slaap vallen
Moet je ook maar willen. Eerst al die stukjes veteras bij elkaar rapen uit de Noordzee.quote:Op zaterdag 28 december 2013 00:55 schreef Micson het volgende:
Vindt iedereen dit kut?
Dit is uniek, het beste van Nederlandse bodem. Dertiendozijnsdwazen als Blof en Kane mogen hier toch niet eens de schoenveters van strikken?
Ik ben er nog @quote:
Zong ze op 31-jarige leeftijd.quote:
Het is mijn muziek niet, maar ik kan me wel voorstellen dat anderen het geweldig vinden. Beter dan de smartlappentroep van vandaag de dag.quote:Op zaterdag 28 december 2013 00:55 schreef Micson het volgende:
Vindt iedereen dit kut?
Dit is uniek, het beste van Nederlandse bodem. Dertiendozijnsdwazen als Blof en Kane mogen hier toch niet eens de schoenveters van strikken?
quote:Op zaterdag 28 december 2013 00:55 schreef Micson het volgende:
Vindt iedereen dit kut?
Dit is uniek, het beste van Nederlandse bodem. Dertiendozijnsdwazen als Blof en Kanemogen hier toch niet eens de schoenveters van strikken?
Gebruiken de oudjes altijd die balen dat ze 'oud' zijn.quote:
Toch kwam ze in de clip redelijk geloofwaardig over als opstandige tienerdochter. Met de nodige make-up, dat wel.quote:
Ik had de quote geleendquote:Op zaterdag 28 december 2013 00:58 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Gebruiken de oudjes altijd die balen dat ze 'oud' zijn.
aaarrrrrrrquote:Op zaterdag 28 december 2013 00:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hee, ik ben net ar.
Dat klinkt toch niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |