Wuaaa spannend!!!!!quote:Op maandag 30 december 2013 21:12 schreef MangoLotion het volgende:
[..]
Nou, ik werkte als stagiaire van begin 20 mee aan een project die bestond uit alleen maar mannen en oudere vrouwen en de projectleider, een single jongeman van in de 30, voelde zich wel tot mij aangetrokken...en ik tot hem...en zo nu en dan deden we stiekeme dingen (geen seks of zo), maar zoenen, afspreken, appen etc...en het was gewoon niet handig en niet echt bevorderend voor je werk...dus af en toe was het awkward als we moesten samenwerken met de rest...
Gewoon die blikken die je naar elkaar toe werpt en zo...een pokerface opzetten is ook niet alles.
Hoe vergroot ik dat gevoel? Hij gedraagt zich een beetje als een ex van mij die afstandelijk deed omdat hij me niet leuk wou vinden. Of hij moet echt niets van me. Ik twijfel. Laten lezen of niet laten lezen. Damnit.quote:Op maandag 30 december 2013 21:04 schreef amaranta het volgende:
[..]
Niet perse.
Misschien geen publieke/openlijke ruimte.
Is nogal kwetsend voor zijn soon te be ex als hij al een ander heeft terwijl ze nog niet officieel uit elkaar zijn.
Maar dat neemt niet weg dat hij een bepaald gevoel kan hebben....
quote:Op maandag 30 december 2013 21:17 schreef MaidensTower het volgende:
[..]
Hoe vergroot ik dat gevoel? Hij gedraagt zich een beetje als een ex van mij die afstandelijk deed omdat hij me niet leuk wou vinden. Of hij moet echt niets van me. Ik twijfel. Laten lezen of niet laten lezen. Damnit.
Doel is zijn gevoel vergroten. Niet afgewezen worden.
Ik zou het hierbij laten eerlijk gezegd...ik vind dat je wel meer dan genoeg hebt gedaan vanuit jouw kant...op deze manier jaag je hem alleen maar weg.quote:Op maandag 30 december 2013 21:19 schreef MaidensTower het volgende:
Afstand versterkt misschien zijn gevoel. Misschien is hij dan bang zijn positie kwijt te raken. Of hij moet juist bevestiging krijgen. Ik weet het niet.
Gewoon niks ervan vinden...en er niet zo veel waarde aan hechten. Soms gaat dat zelfs per ongeluk.quote:Op maandag 30 december 2013 21:22 schreef MaidensTower het volgende:
Oke, bedankt. Moest dit even horen.
Wat moet ik vinden van dat hij op mijn site/L.i. spiekt? Op zijn vrije dag.
Hij is getrouwd?quote:Op maandag 30 december 2013 22:18 schreef MaidensTower het volgende:
Oke
Hij wilt vast eerst zijn scheiding rond hebben.
Ja dus hij is in feite nog getrouwd?quote:
Oke doe wel voorzichtigquote:Op maandag 30 december 2013 22:40 schreef MaidensTower het volgende:
Ja, het is wel uit (bekend bij collega's ook).
Hoe oud ben jij en hoe oud is hij als ik vragen magquote:Op maandag 30 december 2013 22:42 schreef MaidensTower het volgende:
Ja jaIk doe niets. Ik wacht op zijn move.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |