Goed zo, niet laten beinvloeden door die sukkels als Smack10 en Motorbloempje. Er zijn zat mensen die wel met plezier de topics van oa Braddie en Roadtrip lezen.quote:
Ditquote:Op vrijdag 27 december 2013 16:59 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Goed zo, niet laten beinvloeden door die sukkels als Smack10 en Motorbloempje. Er zijn zat mensen die wel met plezier de topics van oa Braddie en Roadtrip lezen.
Ah, mevrouw richt zich weer tot braddie.quote:
Moet jij nodig zeggen,achterlijke mongool. Met je ''weet dat ik er voor je ben'' en ''dat betekend dat je heel speciaal bent'' Rot toch opquote:Op vrijdag 27 december 2013 17:04 schreef durrrr het volgende:
[..]
Ah, mevrouw richt zich weer tot braddie.
laat ik het duidelijk zeggen
niemand(maar dan ook echt niemand) zal ooit enige interesse in jou tonen, je bent namelijk een achterlijke walrus met hangtieten
Ik gebruikte je, wilde checken of je echt zo lelijk was als men zei, wat dus klopte.quote:Op vrijdag 27 december 2013 17:05 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Moet jij nodig zeggen,achterlijke mongool. Met je ''weet dat ik er voor je ben'' en ''dat betekend dat je heel speciaal bent'' Rot toch op
Ik heb het bewijs nog in m'n whatsapp
Dat had ik al door jaquote:Op vrijdag 27 december 2013 17:08 schreef durrrr het volgende:
[..]
Ik gebruikte je, wilde checken of je echt zo lelijk was als men zei, wat dus klopte.
Goedzo en stop met mij DM's te sturen, zielige nerdquote:
Echt, je bent nog zieliger dan zieligquote:Op vrijdag 27 december 2013 17:11 schreef durrrr het volgende:
[..]
Goedzo en stop met mij DM's te sturen, zielige nerd
Niet altijd nee.quote:Op vrijdag 27 december 2013 17:10 schreef kristalhelder het volgende:
Maar zo serieus is R&P nou ook weer niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |