Dat zal best wel goedkoper zijn ja, maar ik moet toch ooit gaan beginnen met schadevrije jaren opbouwenquote:Op vrijdag 27 december 2013 16:47 schreef zazzel het volgende:
Klopt is een oldtimer verzekering. Dus dat is altijd goedkoop om "je er maar 5000 per jaar mee mag rijden" Maar kun je die Swift niet gewoon op de naam van je moeder laten staan? Stuk goedkoper.
Nah LPG was goed te doen, ik rij ongeveer 8500 per jaar. Veel heen en weer tussen Breda en Utrecht. LPG was iets van 1 op 8, benzine weet ik niet precies. Zal ook wel rond de 1 op 8 zijn
Thuis woon?!quote:Op vrijdag 27 december 2013 16:51 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dat zal best wel goedkoper zijn ja, maar ik moet toch ooit gaan beginnen met schadevrije jaren opbouwen
Het plan is in principe dat zij die Swift aan mij cadeau doet voor mijn afstuderen, dus als het goed is heb ik dan een "echte" baan, dan valt die 40 euro per maand ineens wel mee. Zeker omdat ik nog thuis woon (hoewel dat waarschijnlijk ook niet al te lang meer duurt als ik een baan heb).
Ziet er nice uit! Alleen rijdt hier in de omgeving de gemiddelde jongere in zo'n auto. Dus zou toch liever voor wat anders gaan.quote:Op vrijdag 27 december 2013 17:03 schreef Kiprollade het volgende:
Ik rij een Citroën Saxo (op m'n vaders naam). Zonder benzine kost het zo'n ¤40-50/maand. En het verbruik is zo'n 1 op 15 (meestal een stuk minder als ik rij). Redelijk aantal pk's voor z'n gewicht, 75pk op zo'n 900kg.
[ afbeelding ]
Inderdaad, wat een gepiel om dat ding ook in te stellen.quote:Op vrijdag 27 december 2013 13:18 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Half 8 geloof ik?
edit:
Vond jij die bediening van het multimediasysteem ook zo omslachtig? Ik moest alles echt 5x drukken voor ik weer van radio naar navi was![]()
Yes, politiewagens doen ze altijd zelf. Wel een keer een Golf op moeten halen, lag nog helemaal vol met recherchespul, paar mappen met zaken enzoquote:Op vrijdag 27 december 2013 16:02 schreef trolley het volgende:
[..]
Voor zover ik weet worden auto's van de politie alleen maar door hunzelf getransporteerd. Volgens mij is ieder ander ook niet bevoegd om een politieauto te rijden. Ik zag er laatst ook 3 staan bij een bedrijf in Zwolle waar ik een auto moest ophalen. Toen dwaalden m'n jongensgedachten ook heel eventjes af inderdaad, en zag ik mezelf al in een politieauto naar Enschede scheuren!![]()
In de zomer door werken doe ik nooit, iets waar ik na elke zomer dan ook weer spijt van heb. Dan kun je echt lekker cashen om de rest van het jaar lekker te kunnen leven.quote:Op vrijdag 27 december 2013 17:02 schreef zazzel het volgende:
Woon nu 2,5 jaar uit huis. Kan ook gewoon alles betalen en leen geen cent bij DUO. Scheelt dat mijn ouders mijn hoofdsponsor zijn qua collegegeld etc. Maar mijn inkomsten qua bijbaan zijn ±450 euro per maand. En leg meestal in de zomer een dikke spaarrekening aan. Dus zo kom ik mijn toch wel iets te "dure" maanden wel door.
Haha, wij gaan er ook overheen. Die van ons is afgesteld op 40.000km per jaar, maar we doen 45/50k per jaar. En dat terwijl m'n pa maar 1x in de week naar z'n werk gaat, en dat niet eens altijdquote:Op vrijdag 27 december 2013 17:06 schreef zazzel het volgende:
[..]
En aangezien ik de lease Volvo van m'n pa inmiddels al bijna op z'n jaarlijkse kilometers heb gejaagd, kan ik daar ook geen uitstapjes meer mee maken.
Haha m'n vader heeft dus het zelfde, wat resulteert dat we max 15.000 mogen rijden.quote:Op vrijdag 27 december 2013 17:19 schreef S-RS het volgende:
[..]
In de zomer door werken doe ik nooit, iets waar ik na elke zomer dan ook weer spijt van heb. Dan kun je echt lekker cashen om de rest van het jaar lekker te kunnen leven.
Ga vaak 2 keer op vakantie, 1x met vrienden en een keer met m'n ouders om te wielrennen. Dus geen tijd om te werken
[..]
Haha, wij gaan er ook overheen. Die van ons is afgesteld op 40.000km per jaar, maar we doen 45/50k per jaar. En dat terwijl m'n pa maar 1x in de week naar z'n werk gaat, en dat niet eens altijd
Ik ram echt 20k per jaar weg in dat ding ofzo
LM heeft daar wel invloed op. Meer kilometers per jaar = lagere restwaarde bij einde contract. Dus gaat de prijs per maand ophoog.quote:Op vrijdag 27 december 2013 17:34 schreef Irritatie100 het volgende:
Zal wel per werkgever verschillen inderdaad. Ik heb eigenlijk geen flauw idee of de LM daar ook invloed op heeft, ik denk het eerlijk gezegd niet. Uiteindelijk moet toch de werkgever elke maand de leasetermijn overmaken
Wij hebben trouwens ook een 14%-auto, maar dan op benzine
Gehehe, die is veel van huis dus?quote:Op vrijdag 27 december 2013 17:23 schreef MuurStraat het volgende:
Jaloers op jullieDe leasebak van ons pap staat in China
Oeff, dat is wel zuur zeg.. Ik snap het eigenlijk wel een beetje, wat wij nu doen is normaal gesproken eigenlijk veel te gek. Maar 15.000km prive is wel net zo'n kantelpuntje dat het net iets te weinig kan zijn, zeker als je hem ook mee neemt op vakantie e.d.quote:Op vrijdag 27 december 2013 17:22 schreef zazzel het volgende:
[..]
Haha m'n vader heeft dus het zelfde, wat resulteert dat we max 15.000 mogen rijden.Zit nu al op 9000 sinds eind September..
![]()
Ik maak met school elk jaar een super vette reis, dus in de zomer ben ik meestal thuis op een stedentripje of een weekje costa na dan.
Dat klopt ja, maar ik vermoed dat zo'n kilometerregel voor de brandstof gewoon een regel van de werkgever is. Die moet natuurlijk ook rekening houden met verbruik, wegenbelasting, nieuwprijs enzo (want ik vermoed dat de prijs per maand niet alleen op kilometrage maar ook op dat soort dingen is gebaseerd) en die zal het niet leuk vinden om extra te betalen omdat jij zo graag op diesel wilt rijden terwijl je maar 15k per jaar doet (of wel, bij jouw paquote:Op vrijdag 27 december 2013 17:37 schreef zazzel het volgende:
[..]
LM heeft daar wel invloed op. Meer kilometers per jaar = lagere restwaarde bij einde contract. Dus gaat de prijs per maand ophoog.
Tsja als ze een V40 T2 hadden ipv D2 was het ook goed geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |