Het is een vreselijk goede drummer, inderdaad.quote:Op woensdag 1 januari 2014 02:25 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik vind die drummer van Jools ook wel apart. Hij ziet er uit als een bijna gepensioneerde autoverkoper maar hij speelt alle stijlen zonder een enkel probleem.
Volens Allmusic is ze van ca 1952, maar haar eerste opnamen zijn van 1966. 1950 of eerder lijkt me dan waarschijnlijker.quote:Op woensdag 1 januari 2014 02:25 schreef golfer het volgende:
Die Jamaicaanse heeft nergens haar leeftijd vermeld, maar het mens had in de jaren 60 al hits, dus die Dawn moet ook rond de 70 zijn.
Behoorlijk overtuigendquote:Op woensdag 1 januari 2014 02:29 schreef golfer het volgende:
Er zit een ouwe neger opgesloten in die John Newman.
Wow, wat een blues voor zo'n jonge knaap.
Haha, dat zeiden we hier ook al.quote:Op woensdag 1 januari 2014 02:29 schreef golfer het volgende:
Er zit een ouwe neger opgesloten in die John Newman.
Wow, wat een blues voor zo'n jonge knaap.
Wagner.quote:
Net iets ouder dan Davies.quote:
Aloe Blacc zou een fijne gast geweest zijn voor zoiets.quote:Op woensdag 1 januari 2014 02:45 schreef Greys het volgende:
Dit had zo tof kunnen zijn met een nog goede zanger.
Ja leuk he!quote:
In de NME kreeg haar album ooit een 1.quote:Op woensdag 1 januari 2014 11:21 schreef Doc het volgende:
Mel C was prima. By far de tofste spice-girl, kan zingen en heeft verstand van voetbal.
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |