Kom gezellig in de Rivierenbuurt wonen. Dronken te kruipen vanaf de binnenstad, lopend naar het station, aldi en action om de hoek, en verder gewoon dikke prima. (wel een plus supermarkt, wat een klote hoerenketen is, maja, cant always get what you want)quote:Op vrijdag 3 januari 2014 00:15 schreef dhrluker het volgende:
Beste inwoners van Groningen.
Ik wil komend jaar vanaf september gaan beginnen met leren bij hogeschool hanze Groningen.
Nu was mijn vraag hoe Groningen is ?
Beetje levend uitgaansgebied ? amateurvoetbal ? Hoe is de beschikbaarheid van kamers en de eventuele prijs wat jullie uit ervaring weten ? Waar is het een go en een no go om te gaan wonen ?
Ga sowieso nog op het net rond snuffelen.
Alvast bedankt.
Ohmijn jij woont vlak bij mijquote:Op vrijdag 3 januari 2014 23:18 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Kom gezellig in de Rivierenbuurt wonen. Dronken te kruipen vanaf de binnenstad, lopend naar het station, aldi en action om de hoek, en verder gewoon dikke prima. (wel een plus supermarkt, wat een klote hoerenketen is, maja, cant always get what you want)
dit ja.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:59 schreef tijdelijk_hier het volgende:
[..]
de 'goede' delen zijn te dicht bij de slechte delen en veel te ver weg van de bewoonde wereld.
Nice, ik zou haast zeggen kom eens een keer langs een kop koffie drinkenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:17 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
dit ja.
En qua prijzen.. ja Groningen is denk ik wel een mooi gemiddelde in vergelijking met de rest van de grotere steden in Nederland.
Ik betaal voor mijn studentenkamer in de wijert noord 395 incl. en ik heb 24m2 kamer, 5m2 prive balkon en deel alles met 3 huisgenoten die amper thuis zijn. Heb een kleine winkelcentrum op 2 min lopen, cs is 5min fietsen en de rest ook binnen 10 min
Ik kan thuis ook koffie drinken, wat moet ik bij jouquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:18 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Nice, ik zou haast zeggen kom eens een keer langs een kop koffie drinken.
En als het niet bevalt , heb je altijd nog een kop koffie
Bitchyyyyquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:18 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Ik kan thuis ook koffie drinken, wat moet ik bij jou
Ik kan piano spelen , en gitaar spelenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:18 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Ik kan thuis ook koffie drinken, wat moet ik bij jou
Hoor ik dagelijks op schoolquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:20 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Ik kan piano spelen , en gitaar spelen. Ik neem mijn stage piano mee naar Groningen
ik componeer zelf stukjes en zit op een koorquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:21 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Hoor ik dagelijks op school
( school voor de kunsten )
gefeliciteerdquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:21 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
ik componeer zelf stukjes en zit op een koor
Aannames zijn slecht.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:22 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Nou ja. Gefeliciteerd met het Minerva
? als ik dat mag aan nemen.
Goed puntquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:23 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Aannames zijn slecht.
Noorderpoort College KTM
Tss als je cablegun nou niet zo gemeen had behandelt had ik wel eens koffie met je gedronken, en wellicht ook een date. Maarja, je toon jegens cablegun bevalt mij niet echt.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:18 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Ik kan thuis ook koffie drinken, wat moet ik bij jou
Niet zo aanstellenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:24 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Tss als je cablegun nou niet zo gemeen had behandelt had ik wel eens koffie met je gedronken, en wellicht ook een date. Maarja, je toon jegens cablegun bevalt mij niet echt.
Vertel mij niet wat ik moet doenquote:
En mijn hoofd nadat ik die foto zag...quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:26 schreef cablegunmaster het volgende:
[ afbeelding ]
Is mijn reactie erop. en nee mijn haren niet gekamt, druk bezig met huishouden
Hehehehequote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:32 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
En mijn hoofd nadat ik die foto zag...![]()
[ afbeelding ]
Wat bedoelt u daarmee jonkheer?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:33 schreef cablegunmaster het volgende:
Edit : wou zeggen killed the topic
Dat iedereen aan het fappen was op die ongeloofelijke niet charmante foto.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:35 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Wat bedoelt u daarmee jonkheer?
Pff... fappen is zó 2013.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:36 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Dat iedereen aan het fappen was op die ongeloofelijke niet charmante foto..
niet charmant? waar heb je het overquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:36 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Dat iedereen aan het fappen was op die ongeloofelijke niet charmante foto..
Telt niet als je stiekem steeds omlaag scrollt naar post #271.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:39 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
niet charmant? waar heb je het over
ik moet mezelf droogfohnen nu, dankjewel
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:40 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Telt niet als je stiekem steeds omlaag scrollt naar post #271.
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:40 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Telt niet als je stiekem steeds omlaag scrollt naar post #271.
Dan ontmoet je gewoon de verkeerde meisjes of snap je sarcasme nietquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:44 schreef cablegunmaster het volgende:
Ach meeste meisjes zeggen ook een ding en bedoelen het anderen , ik mag dan van nergens uit gaan maar , ervaringen zeggen dat meestal wel.
Klopt, ik geloof er ook niks van. Wie droogt dat nou op met een fohn o.0quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:44 schreef cablegunmaster het volgende:
Ach meeste meisjes zeggen ook een ding en bedoelen het anderen , ik mag dan van nergens uit gaan maar , ervaringen zeggen dat meestal wel.
Ik ben altijd al bij de verkeerde vrouwen geweest, en altijd de verkeerde dingen meegekregen. Te aardig of te openlijk naar mensen toe. vorige had feest drang ( altijd willen feesten ) daarvoor had ze asperger. Daarvoor iemand die te ver weg woonde xD. Altijd wel iets mis met vrouwen. Ze vertellen het me allemaal zelf. (geen aanname's )quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:45 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Dan ontmoet je gewoon de verkeerde meisjes of snap je sarcasme niet
Nou....dat moet je wel geloven! Het is dromenvangertje die is speciaal die doet het niet op de normale manier.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:47 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Klopt, ik geloof er ook niks van. Wie droogt dat nou op met een fohn o.0
Ja dat heb ik inmiddels wel door jaquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:47 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Nou....dat moet je wel geloven! Het is dromenvangertje die is speciaal die doet het niet op de normale manier.
Meid tochquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:47 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Ik ben altijd al bij de verkeerde vrouwen geweest, en altijd de verkeerde dingen meegekregen. Te aardig of te openlijk naar mensen toe.
Trut!quote:
Niet altijd zomaar geloven wat ze je vertellenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:49 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Al geweest kreeg er ADD door.En nu?
![]()
Uitlachen die chicks en met een big smile op je kop doorlopen.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:47 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Ik ben altijd al bij de verkeerde vrouwen geweest, en altijd de verkeerde dingen meegekregen. Te aardig of te openlijk naar mensen toe. vorige had feest drang ( altijd willen feesten ) daarvoor had ze asperger. Daarvoor iemand die te ver weg woonde xD. Altijd wel iets mis met vrouwen. Ze vertellen het me allemaal zelf. (geen aanname's )
Hele familie heeft er in zekere mate last van. dus tjah, dan is het wel weer een genetische factor. Herken al mijn problemen daarvan erin. maar dat helpt niet met leuke mensjes ontmoeten. Die zijn net weer bezet etc xD.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:49 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Niet altijd zomaar geloven wat ze je vertellen
Tinder downloadenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:50 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Hele familie heeft er in zekere mate last van. dus tjah, dan is het wel weer een genetische factor. Herken al mijn problemen daarvan erin. maar dat helpt niet met leuke mensjes ontmoeten. Die zijn net weer bezet etc xD.
Doe ik nu ookquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:50 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Uitlachen die chicks en met een big smile op je kop doorlopen.
Twee losstaande verklaringen geef je, iemand die bezet is heeft niets te maken met iets als ADD :pquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:50 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Hele familie heeft er in zekere mate last van. dus tjah, dan is het wel weer een genetische factor. Herken al mijn problemen daarvan erin. maar dat helpt niet met leuke mensjes ontmoeten. Die zijn net weer bezet etc xD.
Of heerlijk op straat piano spelen.quote:
Bijzaakquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:51 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Twee losstaande verklaringen geef je, iemand die bezet is heeft niets te maken met iets als ADD :p
Haha dan moet je ze niet vertellen alsof er een verband is tussen de twee problemen =pquote:Op zaterdag 4 januari 2014 13:52 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Of heerlijk op straat piano spelen.Raam open, werkt ook goed. Ik ken nu de halve straat daar
[..]
BijzaakZijn ook 2 losstaande problemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |