Bedankt, ik vind het fijn dat je tot dit inzicht bent gekomen. We zullen een prima alliantie vormen; op naar een nieuwe TT. Op naar een beter Nederland.quote:Op maandag 23 december 2013 17:01 schreef Etsu het volgende:
[..]
Interessant verhaal. Dankjewel voor je opheldering. Ik heb zojuist besloten dat wij prima door een deur kunnen en prima kunnen samenwerken om ons doel na te streven. Wellicht zullen we een paar obstakels tegenkomen (lees: supersof en de rest van de kapers), maar dit mag de pret niet bederven. Uiteraard zonder elkaar uit te wonen (daar heb ik Elan en Littlerabbit immers voor).
Sorry.quote:Op maandag 23 december 2013 17:01 schreef supersof het volgende:
Ik heb nog nooit lort gezien en nu heb ik er een heel raar beeld bij
blijkbaarquote:Op maandag 23 december 2013 17:04 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
ik heb ook wat gemist?
Te lang lekker niet gelezenquote:Op maandag 23 december 2013 16:59 schreef Rodawa het volgende:
[..]
eerst zo van heeey gandalf trug in hobbit town? ^^ gandalf zo van ja ja ik ben er weer vriend frodo maar er is iets aan de hand namelijk deze ring hij moet terug naar de smederij en ik ben oud weetje dus kan jij dat doen? is wel ver lopen dus breng je vrienden frodo zo van gvd altijd werkloos geweest krijg ik nu meteen zo'n cholera klotebaan maar ok hij had geld nodig zei mama frodo dus hij ging op de quest samen met vrienden maar onderweg zo van wow geesten op paarden ze steken mij in mijn ribbenkast HELP dus iedereen frodo zo helpen frodo dacht natuurlijk van godverdomme zeg wat een kutwerk dit maar oke nu ga ik verder dus hij kreeg hulp van elfjes en dwergjes en hebzuchtige mannen en die man ging toen dood zijn naam is sean bean geloof ik hij gaat altijd dood maar goed dus frodo verder met vriend zo in een bootje maar toen kwam smeagol en HO ~ PLOTWENDING ~ HET WAS EIGENLIJK SMEAGOLS RING dus smeagol zo van wow bedankt ik wil hem terug je krijgt wel vindersloon maar frodo zei nee deze moet ik wegbrengen naar de smederij van tovenaar gandalf dus toen ging smeagol ze helpen naar de smederij maar was eigenlijk EEN TRUC~!!!!! gewoon een truc!!!!! bleek dus dat die hebzuchtige baviaan zelf de ring wilde hebben dus oke was opeens vechten toen ze bij de smederij waren smeagol beet zelfs frodo's hand eraf maar uiteindelijk viel de ring in het vuur en dook smeagol erachteraan dus eind goed al goed maar frodo was wel zijn vinger kwijt en 10 jaar van zijn leven en hij kreeg geeneens geld van klootzak gandalf maar desondanks wel een goede ervaring en het stond goed op zijn cv daarna werd hij loodgieter.
Oke ik zal de films een keer gaan kijken.quote:Op maandag 23 december 2013 17:04 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Bedankt, ik vind het fijn dat je tot dit inzicht bent gekomen. We zullen een prima alliantie vormen; op naar een nieuwe TT. Op naar een beter Nederland.
[..]
Sorry.Maar het verhaal wijkt hier vrijwel niet vanaf, ik had zelf ook wel een "WTF"-gevoel na het kijken van de films, maar als je erover na gaat denken blijkt het best een mooi verhaal te zijn.
Ik ga even opzoeken.quote:Op maandag 23 december 2013 17:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat zegt de wet over 17-jarigen neuken?
Al dringt het bij mij nu pas echt door dat Gandalf inderdaad een klootzak is.quote:Op maandag 23 december 2013 17:04 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Bedankt, ik vind het fijn dat je tot dit inzicht bent gekomen. We zullen een prima alliantie vormen; op naar een nieuwe TT. Op naar een beter Nederland.
[..]
Sorry.Maar het verhaal wijkt hier vrijwel niet vanaf, ik had zelf ook wel een "WTF"-gevoel na het kijken van de films, maar als je erover na gaat denken blijkt het best een mooi verhaal te zijn.
ga buikdansenquote:Op maandag 23 december 2013 17:05 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Te lang lekker niet gelezen![]()
![]()
![]()
Maar ehh ja er mag best ergens een enter tussen, alinea's lezen beter.
./spatiekritiek
Na HP gaan we dus LOTR kijkenquote:Op maandag 23 december 2013 17:01 schreef supersof het volgende:
Ik heb nog nooit lort gezien en nu heb ik er een heel raar beeld bij
quote:Op maandag 23 december 2013 17:04 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Rodawa. Stiekem, heel stiekem ben je een held
lol dacht dat je dat wel wistquote:
houd je muil over gandalfquote:Op maandag 23 december 2013 17:05 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Al dringt het bij mij nu pas echt door dat Gandalf inderdaad een klootzak is.
Ben je nog verkleed als Hork gegaan?
quote:
Met wie?quote:Op maandag 23 december 2013 16:59 schreef supersof het volgende:
[..]
Ik heb een relatie hoor. Maak je geen zorgen.
bedankt spatiequote:Op maandag 23 december 2013 17:05 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Te lang lekker niet gelezen![]()
![]()
![]()
Maar ehh ja er mag best ergens een enter tussen, alinea's lezen beter.
./spatiekritiek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |