SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Behalve luisteren kan je ook kijken naar 3FM Serious Request! Dit kan onder andere op delen van de dag via de publieke TV-zenders Nederland 1 en 3.
Daarnaast is 3FM Serious Request ook dit jaar weer via speciale kanalen bij de kabelmaatschappijen te zien, waaronder Delta, Ziggo, UPC, Caiway, KPN en Canal Digitaal. Verder zendt het digitale kanaal 101TV ook 24/7 uit met beelden vanuit het Glazen Huis. Uiteraard is er ook de 3FM-app voor Android en iOS om onderweg niets te missen van Serious Request.
Verder zijn er gedurende de dag de verscheidene Serious Request Updates, verzorgd door Michiel Veenstra, Roosmarijn Reijmer en Annemieke Schollaardt. 's Avonds is er elke dag tussen 19.30 en 20.25u een live-uitzending op Nederland 3, waarin Sophie Hilbrand BN'ers, deskundigen en gulle gevers die 3FM Serious Request een warm hart toedragen ontvangt. Sander Lantinga en Rámon Verkoeijen trekken het land in om de meest uiteenlopende acties een hart onder de riem te steken. Tim Hofman baant zich een weg door de mensenmassa op het plein om het publiek bij de brievenbus te vragen naar hun acties. En Winfried Baijens vat de waan van de dag samen in zijn Serious Request journaal. De herhaling hiervan is ’s avonds te zien (begintijd varieert), tevens op Nederland 3.
› Koop het themanummer 'Shoes of Lightning' van Racoon op iTunes.
› Coen en Sander hebben samen met internethelden Rapper Sjors, Zanger Rinus, De Stoopjes en Johan Bos (de stem van Wikipedia) een remake gemaakt van het bekende Do They Know It's Christmas? van Band Aid. Bekijk hier de clip. Het nummer is ook te koop en uiteraard gaat de opbrengst naar Serious Request.
De andere DJ's van 3FM organiseren zelf ook allerlei acties om geld binnen te halen:
› Eric Corton: Dit jaar afgereisd naar Burundi. Bekijk hier zijn reportages terug.
› Meerdere DJ's: De Elfprovinciëntocht trekt door het land. Een DJ gaat met een ‘Rayonhoofd’ van de desbetreffende provincie langs allerlei initiatieven van luisteraars. Ook bezoeken ze enkele acties en initiatieven die reeds gestart zijn.
› (Santa)Klaas van Kruistum: Rijdt door het land met een bus waar je in kan stappen en mee kan helpen met allerlei acties.
› Coen Swijnenberg en Sander Lantinga: Benefietwedstrijd op 21 december, na NAC Breda - SC Cambuur. Het C&S-team strijdt tegen het Sterrenteam van RTL. Coen doet logischerwijs niet mee aan de wedstrijd.
› Barend van Deelen en Wijnand Speelman: De Pleeboys van 3FM.
› Bart Arens: Houdt je gedurende dag op de hoogte van alle nieuwtjes en bijzondere verhalen uit het callcenter
› Domien Verschuuren: Staat de hele dag op het plein.
› Gerard Ekdom: Heeft zijn eigen eetcafé in de Blokhuispoort. Uiteraard met muzikale medewerking, van de Tiny Little Big Band, Rigby en Jett Rebel.
› Sander Lantinga en Ramon Verkoeijen: Doen in de dagelijkse uitzending om 19.30 uur verslag van mooie acties in Nederland.
Webcamstreams
› 3FM-website - 3FM Social Radio (officiële manier van kijken)
› 360 graden-stream
› TV Beelden live
› Webcam + FOK!
Radiostreams
› MP3: 192kbps / 96kbps
› AAC: 64kbps HE1 / 32kbps HE2
Extra informatie
› Kom zelf in Actie - Hier kun je eigen acties aanmelden en bijhouden hoeveel er gedoneerd wordt.
› FOK!3FM Requestlogboek - Hier kun je je requests invoeren. Als hij gedraaid wordt, krijg je een e-mail.
› Frequenties - Lijst met ether- en kabelfrequenties waarop 3FM te ontvangen is.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post) opent het volgende deel! Is een nieuw topic na 5 minuten nog niet geopend, mag een andere gebruiker het nieuwe topic openen. De OP is te vinden op deze plek. Een eerder topic teruglezen? Ga dan naar deze pagina voor een overzicht. Oh, en verder worden er natuurlijk ook statistieken (nog meer) bijgehouden!
Jaquote:Op maandag 23 december 2013 11:31 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Die tv uitzending van BNN op Nederland 3, zijn die bij te wonen?
quote:Mijn ultieme radio-moment: Mijn eerste uitzending begon ik met: "Ik ben Lieke Veld en ik vind dat elke homo telt" waarna je een homo hoorde tellen. Ik kreeg meteen een smsje: "wat is dit nou weer voor statement?!"
Die slaapt nog denk ikquote:Op maandag 23 december 2013 11:41 schreef johannes_vermeer het volgende:
Is Mexicanobakker er niet? Dat is ook voor het eerst.
Ik vind dat leuker dan Harm die praat alsof hij voor het eerst een programma presenteert bij Radio Roelofarendsveen FM.quote:
Dat heb ik nog niet gehoord dan denk ik.quote:Op maandag 23 december 2013 11:42 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
Ik vind dat leuker dan Harm die praat alsof hij voor het eerst een programma presenteert bij Radio Roelofarendsveen FM.
Ja vanmiddag, ik laat het meteen wetenn hier.quote:Op maandag 23 december 2013 11:44 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Hoi alors, al bijna theorie examen doen?
Mooiquote:Op maandag 23 december 2013 11:45 schreef alors het volgende:
[..]
Ja vanmiddag, ik laat het meteen wetenn hier.
Jup.quote:Op maandag 23 december 2013 11:43 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Oh hij had weer een nachtdienst
Ik zou dat wel in IMAX willen zienquote:Op maandag 23 december 2013 11:49 schreef Uccie het volgende:
Live operaties....dat was toch een MAX ding
Nog korter?quote:Op maandag 23 december 2013 11:51 schreef Ame_thyst het volgende:
mijn pener is nog nooit zo kort geweest
Om de bijbel hoeft hij zich geen zorgen maken, maar het is iets belangrijker of het wel mag van Andries Knevel.quote:Op maandag 23 december 2013 11:52 schreef noodgang het volgende:
Klaas is toch van de EO, mag dit wel van de bijbel?
Die is niet blij!quote:Op maandag 23 december 2013 11:53 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Om de bijbel hoeft hij zich geen zorgen maken, maar het is iets belangrijker of het wel mag van Andries Knevel.
quote:Op maandag 23 december 2013 12:03 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik keek altijd naar Natte Neuzen, wat een topshow.
Ze mogen 6 januari weer los voor drie weken.quote:Op maandag 23 december 2013 11:58 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Die jongens lijken inderdaad niet zo van zang te houden.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 23 december 2013 12:04 schreef borisz het volgende:
[..]
Ze mogen 6 januari weer los voor drie weken.
Ik kijk uit gemis gewoon elke dag vijf minuutjes een bolder75-filmpje.quote:Op maandag 23 december 2013 12:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]Ik dacht dat er nooit een einde aan dat saaie P&W zou komen.
Ik heb die met Johan helemaal en die met Humberto voor driekwart bekeken.quote:Op maandag 23 december 2013 12:07 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik kijk uit gemis gewoon elke dag vijf minuutjes een bolder75-filmpje.
Die ene vrouwelijke dominee kwam wel een beetje engig over. Niet gek, ze komt uit Rijnsburg.quote:Op maandag 23 december 2013 12:07 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik heb die met Johan helemaal en die met Humberto voor driekwart bekeken.
Beetje engig? Gewoon een feeks.quote:Op maandag 23 december 2013 12:08 schreef marcodej het volgende:
[..]
Die ene vrouwelijke dominee kwam wel een beetje engig over. Niet gek, ze komt uit Rijnsburg.
Ik heb weleens een preek van haar gehoord. Toen viel ze wel mee. Ze kon gewoon niet overweg met Johan en ging toen vals doen.quote:Op maandag 23 december 2013 12:09 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Beetje engig? Gewoon een feeks.
Zo'n boerenlul uit de Betuwe is natuurlijk streetwise en niet elke mevrouw die doorgestudeerd heeft kan dat aan.quote:Op maandag 23 december 2013 12:10 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik heb weleens een preek van haar gehoord. Toen viel ze wel mee. Ze kon gewoon niet overweg met Johan en ging toen vals doen.
Het kost me altijd een hoop moeite.quote:
Als je maar tot 10 kunt tellen is het veelquote:Op maandag 23 december 2013 12:20 schreef Roel_Jewel het volgende:
Heel veel mensen 's nachts. Nou, die camerabeelden laten toch iets anders zien.
quote:Op maandag 23 december 2013 12:21 schreef D. het volgende:
[..]
Als je maar tot 10 kunt tellen is het veel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |