Waarvoor? Je onderhoudsbeurt?quote:Op vrijdag 20 december 2013 00:53 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
PS: De auto blaast bij ongeveer 3000 toeren, een soort psst na het schakelen, hiervoor deed hij dat niet?
Dit dus, gewoon doen, je turbo doet vrij weinig met de OEM maps.quote:Op vrijdag 20 december 2013 10:18 schreef DS4 het volgende:
Bij JD Engineering kun je prima terecht. Dan heb je maatwerk en kijken ze ook even technisch naar de auto.
Bedankt, hoor positieve ervaringen over JD Engineering, ze zijn wel vrij prijzig..quote:Op vrijdag 20 december 2013 10:18 schreef DS4 het volgende:
Bij JD Engineering kun je prima terecht. Dan heb je maatwerk en kijken ze ook even technisch naar de auto.
Dat dus. De specialist op dat gebied. Geen standaard chippie die ze er in een kwartiertje inkwakken en je een dikke rekening presenteren waarna je weer op moet donderen.quote:Op vrijdag 20 december 2013 10:18 schreef DS4 het volgende:
Bij JD Engineering kun je prima terecht. Dan heb je maatwerk en kijken ze ook even technisch naar de auto.
Je kan ook zo'n piggy dinges gebruiken...quote:Op vrijdag 20 december 2013 11:14 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Bedankt, hoor positieve ervaringen over JD Engineering, ze zijn wel vrij prijzig..
Maar goed, goedkoop is duurkoop.
Bedankt toppers.
Maar je verhoogt de kans dat het niet bevalt daarmee en standaard chipjes werken toch altijd suboptimaal.quote:Op zaterdag 21 december 2013 13:10 schreef trommelkoek het volgende:
Je kan ook zo'n piggy dinges gebruiken...
edit- Een piggyback. Kan je er ook zo weer uithalen als het niet bevalt.
Klopt.quote:Op zaterdag 21 december 2013 13:19 schreef DS4 het volgende:
[..]
Maar je verhoogt de kans dat het niet bevalt daarmee en standaard chipjes werken toch altijd suboptimaal.
Bij een open dumpvalve is dat volkomen normaal.quote:Op vrijdag 20 december 2013 00:53 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
PS: De auto blaast bij ongeveer 3000 toeren, een soort psst na het schakelen, hiervoor deed hij dat niet? De motor is origineel ik heb geen blow-off of ander luchtfilter gedaan.
Ik denk dat het een slangetje is dat stuk is, ik laat hem morgen eens onderzoeken.quote:Op zaterdag 21 december 2013 13:31 schreef Geralt het volgende:
[..]
Bij een open dumpvalve is dat volkomen normaal.
Als je die niet hebt en voorheen deed ie dat niet dan zou ik daar toch eens met gepaste spoed naar laten kijken als ik jou was.
En verder naar JD Engineering
Bedankt topper. 599,- is wel prijzig..quote:Op zaterdag 21 december 2013 13:27 schreef blup het volgende:
http://www.jdengineering.nl/1-8-20vt-150pk-163pk-180pk/
Kijk eens onder het kopje 'werkwijze'quote:Op zaterdag 21 december 2013 17:51 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Bedankt topper. 599,- is wel prijzig..
Heb het gelezen ja, bedankt.quote:Op zaterdag 21 december 2013 21:59 schreef fathank het volgende:
[..]
Kijk eens onder het kopje 'werkwijze'
Bij anderen word je auto aan de laptop gehangen, nieuwe software erin en oprotten.
Voor tuning vind ik het goedkoop als het om kwaliteit gaat.quote:Op zaterdag 21 december 2013 17:51 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
Bedankt topper. 599,- is wel prijzig..
Iets goedkoop vinden hangt mede samen met hoe diep je portemonnee is natuurlijk he.quote:Op zondag 22 december 2013 00:11 schreef DS4 het volgende:
[..]
Voor tuning vind ik het goedkoop als het om kwaliteit gaat.
die gasten weten wat ze doen. Als je t goedkoper laat doen ben je uiteindelijk duurder uit omdat er vanalles stuk zal gaanquote:Op zaterdag 21 december 2013 22:35 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Heb het gelezen ja, bedankt.
Je bent Top!
Dat dus. "chptunen" kan elke mongolquote:Op zondag 22 december 2013 00:46 schreef Catch22- het volgende:
[..]
die gasten weten wat ze doen. Als je t goedkoper laat doen ben je uiteindelijk duurder uit omdat er vanalles stuk zal gaan
Nee, dat is de vraag of je het veel geld vind. Goedkoop/duur is relatief tov gelijkwaardige producten/diensten.quote:Op zondag 22 december 2013 00:44 schreef Geralt het volgende:
Iets goedkoop vinden hangt mede samen met hoe diep je portemonnee is natuurlijk he.
Offtopic idd, dus kort: dit jaar maar enkele ronden gedaan vanwege tijdgebrek.quote:Ik heb geen idee hoe diep die van de TS is; al kan ik me voorstellen dat voor jou datzelfde bedrag een stuk "goedkoper" is dan voor TS. Ook dan voor mij trouwens
Nog de ring op geweest de laatste tijd?
Ik wil dat ook ooit nog eens doen met mn eigen auto, maar ik heb momenteel een Demio
Had ik eigenlijk moeten doen toen ik die Delta Turbo nog had.
2 dingen had ik moeten doen met die auto, paar rondjes de Ring en een keer de Targo Florio rijden.
Beiden helaas niet gedaan, maargoed, verder is dit bericht nogal offtopic
Nou auto staat nog gelukkig op mijn vaders naam, scheelt een hoop met verzekering etc.quote:Op zondag 22 december 2013 00:44 schreef Geralt het volgende:
[..]
Iets goedkoop vinden hangt mede samen met hoe diep je portemonnee is natuurlijk he.
Ik heb geen idee hoe diep die van de TS is; al kan ik me voorstellen dat voor jou datzelfde bedrag een stuk "goedkoper" is dan voor TS. Ook dan voor mij trouwens
Nog de ring op geweest de laatste tijd?
Ik wil dat ook ooit nog eens doen met mn eigen auto, maar ik heb momenteel een Demio
Had ik eigenlijk moeten doen toen ik die Delta Turbo nog had.
2 dingen had ik moeten doen met die auto, paar rondjes de Ring en een keer de Targo Florio rijden.
Beiden helaas niet gedaan, maargoed, verder is dit bericht nogal offtopic
Daar zit wat in. Ik ga na nieuwjaar gewoon naar JD.quote:Op zondag 22 december 2013 09:55 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nee, dat is de vraag of je het veel geld vind. Goedkoop/duur is relatief tov gelijkwaardige producten/diensten.
Wat ik er maar mee wil aangeven is dat TS niet op zoek moet naar een goedkopere deal, want dat is een recept voor ellende.
[..]
Offtopic idd, dus kort: dit jaar maar enkele ronden gedaan vanwege tijdgebrek.
Amper 10% verlies is inderdaad erg netjes voor een 4wd.quote:Op dinsdag 24 december 2013 19:46 schreef DS4 het volgende:
Ik ben dit jaar nog even langs geweest (lees: vandaag). Na een nieuwe uitlaat op maat maar even de boel geoptimaliseerd... 752,5 pk (678,1 pk aan de wielen, wat voor een automaat icm 4wd weinig verlies is).
Niets mis mee!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |