Eerst dacht ik, wat doet deze in KPD.quote:Op donderdag 19 december 2013 22:34 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Prachtig topic, mijn enige topic in KPD!
Stond ook eerst in ONZquote:Op donderdag 19 december 2013 22:34 schreef LittleBrownie het volgende:
[..]
Eerst dacht ik, wat doet deze in KPD.
Ohquote:
Precies mijn eerste gedachte ook.quote:Op donderdag 19 december 2013 22:34 schreef LittleBrownie het volgende:
[..]
Eerst dacht ik, wat doet deze in KPD.
Die kutserie heb ik nooit afgezien, na de helft was het kut.quote:Op donderdag 19 december 2013 22:38 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Oh nee, da's Sasuke uit Naruto.
Waarom zou je dat willen?quote:Op donderdag 19 december 2013 22:39 schreef DonnieDarkno het volgende:
Waarom mag f5 inhouden eigenlijk niet?
Kloptquote:Op donderdag 19 december 2013 22:39 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Die kutserie heb ik nooit afgezien, na de helft was het kut.
Nou dit topic: ONZ / Meer reacties dan views., instinctief hield ik f5 in, toen kreeg ik een berichtje dat m'n IP geband wasquote:
Mag wel, maar hij blockt je gewoon omdat een normale user dat niet zou doen, en je dus mogelijk een botje bent.quote:Op donderdag 19 december 2013 22:39 schreef DonnieDarkno het volgende:
Waarom mag f5 inhouden eigenlijk niet?
Ddosquote:Op donderdag 19 december 2013 22:39 schreef DonnieDarkno het volgende:
Waarom mag f5 inhouden eigenlijk niet?
Shipuuden heb ik nog een tijdje gekeken, maar ik stopte bij iets van 170 ofzo, ik was het echt zat op een gegeven moment, kutfillersquote:Op donderdag 19 december 2013 22:39 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Klopt. Ik volg het nu al 4 jaar, nu alleen nog manga (het is al bijna afgelopen).
Die fillers zijn ook echt té ergquote:Op donderdag 19 december 2013 22:41 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Shipuuden heb ik nog een tijdje gekeken, maar ik stopte bij iets van 170 ofzo, ik was het echt zat op een gegeven moment, kutfillers
Jaquote:
Dat jaquote:Op donderdag 19 december 2013 22:42 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Die fillers zijn ook echt té erg. DBZ was niks vergeleken met dit.
Ik heb Dragon ball, Dragon ball Z en GT gewoon netjes afgekekenquote:Op donderdag 19 december 2013 22:43 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dat ja
Ik moet Dragonball Kai nog eens gaan kijken trouwens, daar schijnen geen fillers in te zitten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |