Hij skoot zijn doel voorbij. Veel anglisismen en Franse-verbuigingen.quote:Op donderdag 19 december 2013 10:35 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik heb alleen het staartje gezien, maar ik begreep dat er ook met stijlfouten te scoren was en dat Van Kooten er een aanklacht tegen slordig taalgebruik van had gemaakt. Was dat een verbetering? Leuk voor een keertje? Of werden de deelnemers genaaid door een verandering van de spelregels gedurende het spel?
Ik vind één fout echt te weinig. Het moet wel onderscheidend vermogen hebben. Bij 1, 2 of 3 fouten is de winnaar min of meer toevallig tov andere goede spellers. Kortgeleden zat er een hele makkelijke tussen, als ik een dictee doe wil ik dat mijn spellingsvaardigheid stevig op de proef wordt gesteld, in elke zin en bijzin.quote:Op donderdag 19 december 2013 11:30 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij skoot zijn doel voorbij. Veel anglisismen en Franse-verbuigingen.
Opzet was leuk. Maar dit jaar sloeg het nergens op. Vroeger had de beste één fout ofzo. Nu 14 dacht ik.
Het was nu juist zo dat de beste van De Dikke van Dale het best eruit kwam, terwijl ie het tegenovergestelde wilde.
Vond ik ook! Heb hem zojuist pas gemaakt, had alleen nog dat 'koffie gedronken' meekregen, wat discutabel blijft, gezien het feit dat je bij dit dictee dus ook moest nadenken over de betekenis van de zin. Niet alleen bij zin 4 t/m 7, maar dus ook al bij de eerste zin.quote:Op donderdag 19 december 2013 21:30 schreef Dastan het volgende:
Vond het erg leuk dat er ook stijlfouten in voorkwamen.
45.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:40 schreef tong80 het volgende:
Had 32 fauten.
Was echt niet te doen dit jaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |