Wil ik ook! Ben boogschutter, maar vind het echt lastig om daar iets goeds mee te maken.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:14 schreef Exterminator het volgende:
[..]
Klopt, de keuze blijft uiteindelijk bij jezelf wat je met de meningen doet...![]()
Ok thanks, ben zelf ook weer met 'n idee bezig... Wil eindelijk m'n sterrenbeeld (weegschaal) gaan laten tatoeëren, maar vind het maar lastig. Is een kut sterrenbeeld vind ik zelf... Vind het eigenlijk niet zo mooi om "letterlijk" met een weegschaal te lopen. De juiste "oplossing" nog niet tegen gekomen
			
			
			
			Lijkt me inderdaad ook niet al te makkelijk... Weet ook niet wat ze in de tattooshop zeggen als ik zeg, 'wil m'n sterrenbeeld weegschaal maar niet te letterlijk'...quote:Op vrijdag 31 januari 2014 21:16 schreef Blistering het volgende:
[..]
Wil ik ook! Ben boogschutter, maar vind het echt lastig om daar iets goeds mee te maken.
			
			
			
			Nee, het klopt wel. Dat weet ik bijna zeker. Er staat namelijk: Never good enough, that was all I would tell myself. En was is natuurlijk ook gewoon verleden tijd.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 21:03 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Volgens mij staat 'Never good enough, that was all I'd tell myself' niet in de verleden tijd.
Volgens mij moet het dan zijn "Never good enough, that's all what I told myself".
			
			
			
			
			
			
			
			Heet dat niet Chicano?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:05 schreef Exterminator het volgende:
Enfin, weet iemand toevallig welke stijl dit is?
[ afbeelding ]
			
			
			
			Ohw ja , nou sorry het is nogal laatquote:Op vrijdag 31 januari 2014 22:41 schreef dahippieunicorn het volgende:
Nogmaals bedankt voor jullie meningen.
[..]
Nee, het klopt wel. Dat weet ik bijna zeker. Er staat namelijk: Never good enough, that was all I would tell myself. En was is natuurlijk ook gewoon verleden tijd.
			
			
			
			Het komt uit een nummer van Gotye. Misschien dat het volledige nummer een bepaald gevoel weerspiegelt voor hem/haar.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 21:03 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Volgens mij staat 'Never good enough, that was all I'd tell myself' niet in de verleden tijd.
Volgens mij moet het dan zijn "Never good enough, that's all what I told myself".
Maar persoonlijk vind ik de teksten ook nogal negatief klinken.
Je hebt het overwonnen, kan je er dan niet beter iets positievers van maken?
Bijvoorbeeld "Wie anderen overwint is sterk, wie zichzelf overwint is machtig."
of "Als je maar lang genoeg jezelf blijft, dan wordt je vanzelf bijzonder."
Maar ja, wie ben ik ,het is ook niet mijn tattoo
			
			
			
			No problemoquote:Op vrijdag 31 januari 2014 22:48 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Ohw ja , nou sorry het is nogal laat
Kloptquote:Op vrijdag 31 januari 2014 22:51 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het komt uit een nummer van Gotye. Misschien dat het volledige nummer een bepaald gevoel weerspiegelt voor hem/haar.
			
			
			
			Ik kwam er achter toen ik de tekst googlede omeen plaatje voor je te zoeken. De foto die je postte was trouwens een tekst van Tupac.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 22:55 schreef dahippieunicorn het volgende:
[..]
No problemo
[..]
KloptHet nummer zelf is eigenlijk niets eens zo negatief haha. Maar het nummer zelf heeft inderdaad een erg grote gelijkenis met gevoelens die ik vroeger had.
			
			
			
			Grammaticaal klopt het misschien, maar een Engelsman/Amerikaan zou het nooit op die manier zeggen. Je 'all I would tell myself' komt over alsof je het uit een Nederlands boek hebt want je zegt feitelijk 'dat is alles dat ik tegen mezelf zou zeggen'. Dat zeg je in het dagelijks leven-Nederlands ook niet. Verder is de omkering in zowel Nederlands als Engels niet logisch, ook niet als je graag je focus legt op het niet goed genoeg zijn.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 22:41 schreef dahippieunicorn het volgende:
Nogmaals bedankt voor jullie meningen.
[..]
Nee, het klopt wel. Dat weet ik bijna zeker. Er staat namelijk: Never good enough, that was all I would tell myself. En was is natuurlijk ook gewoon verleden tijd.
			
			
			
			Gaat het je vooral om het liedje of de tekst. Indien tekst, negeer mijn vorige post maar probeer na te denken over manieren om het liedje herkenbaarder te maken.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 22:55 schreef dahippieunicorn het volgende:
[..]
No problemo
[..]
KloptHet nummer zelf is eigenlijk niets eens zo negatief haha. Maar het nummer zelf heeft inderdaad een erg grote gelijkenis met gevoelens die ik vroeger had.
			
			
			
			Dat zeg ik ook niet.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 16:49 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Gelukkig gaat het niet om jou.
			
			
			
			
			
			
			
			
			Die kwam ik hier net laten zien!quote:Op zondag 2 februari 2014 08:15 schreef LostFormat het volgende:
[ afbeelding ]
meer: http://imgur.com/a/RvrFT
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			ik deed het een keer of 4 per dag de eerste dagen.. daarna nog 2x per dagquote:Op zondag 2 februari 2014 21:45 schreef leeroy het volgende:
Hoevaak smeren jullie je net gezette tattoo eigenlijk in?
			
			
			
			Thanks dan hou ik dat ook een beetje aan want heb gisteren mijn eerste laten zetten en toen werd er ook 2x per dag gezegd maar ik wilde het even zeker wetenquote:Op zondag 2 februari 2014 22:00 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik deed het een keer of 4 per dag de eerste dagen.. daarna nog 2x per dag
			
			
			
			Eerste keer netjes gesmeerd volgens advies van de studio, flinke (allergische?) reactie op het zetten danwel de zalf. Tweede keer vooral de eerste dag gesmeerd en daarna alleen na het douchen een dun laagje.quote:Op zondag 2 februari 2014 21:45 schreef leeroy het volgende:
Hoevaak smeren jullie je net gezette tattoo eigenlijk in?
			
			
			
			ditquote:Op maandag 3 februari 2014 06:39 schreef Skull-splitter het volgende:
"Liever te dun dan te dik" gaven ze me ook mee, tweede keer genas het als geheel ook veel sneller.
			
			
			
			Ditquote:Op maandag 3 februari 2014 06:39 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Eerste keer netjes gesmeerd volgens advies van de studio, flinke (allergische?) reactie op het zetten danwel de zalf. Tweede keer vooral de eerste dag gesmeerd en daarna alleen na het douchen een dun laagje.
"Liever te dun dan te dik" gaven ze me ook mee, tweede keer genas het als geheel ook veel sneller.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			In die creme zit toch geen dexpanthenol? Dat is juist het bestandsdeel dat zorgt voor snelle huidherstel. Mij is altijd verteld dat die creme niks toevoegt en alleen de zalf nuttig is.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:53 schreef Fendy het volgende:
Als je bepanthen zalf gebruikt inderdaad dunnetjes opbrengen omdat dat nogal vet is. Ik moest dat 3 keer per dag doen, gedurende de eerste 5 dagen.
Ik gebruikte zelf Bepanthen creme, die smeert makkelijker, is wat minder vet en kun je dus rustig wat ruimer opsmeren. (de creme gebruikte ik voor het naar bed gaan omdat die gedurende de nacht lekker blijft zitten)
Verder, 1 keer per dag douchen, als je het wilt wassen gebruik je unicura desinfecterende wascreme, droogdeppen met een schone handdoek.
Na 5 dagen ga je regelmatig insmeren met een geurloze, verzorgende, vochtinbrengende bodylotion. Ik gebruik daarvoor Vaseline intensive rescue.
Zoiets doe ik altijd
			
			
			
			Volgens de site:quote:Op maandag 3 februari 2014 15:57 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
In die creme zit toch geen dexpanthenol? Dat is juist het bestandsdeel dat zorgt voor snelle huidherstel. Mij is altijd verteld dat die creme niks toevoegt en alleen de zalf nuttig is.
Het enige verschil is dat in de zalf extraveel bijenwas zit, om het vetter te maken, voor de rest is het identiek. De creme werkt voor mij erg verkoelend en maakt mijn huid een stuk rustiger, in ieder geval meer dan de zalf...quote:Bepanthen Crème bevat Dexpanthenol of wel pro-vitamine B5 (2,5%). Deze stof dringt in de huid door en speelt een belangrijke rol bij de productie van energie. Het helpt het natuurlijke herstel van de huid.
			
			
			
			Heb ook even op google gezocht. Er zit blijkbaar minder werkzame stof in de creme. De concentratie dexpanthenol in de zalf is hoger. Overigens als je op google zoekt raadt elke tattooshop de creme versie ook af en zeggen ze dat je specifiek de zalf moet hebben. De creme schijnt je huid juist uit te drogen.quote:Op maandag 3 februari 2014 18:36 schreef Fendy het volgende:
[..]
Volgens de site:
[..]
Het enige verschil is dat in de zalf extraveel bijenwas zit, om het vetter te maken, voor de rest is het identiek. De creme werkt voor mij erg verkoelend en maakt mijn huid een stuk rustiger, in ieder geval meer dan de zalf...
Ik heb ze beide in huis en de ingredienten met elkaar vergeleken
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Die shit die ze je aansmeren in de shop kan je beter laten liggen. Dat is vaak troep waar ze een flink extra centje aan verdienen door misbruik te maken van je vertrouwen. Gewoon beginnen met Bepanthen. Wel eerst met een blok unicura zeep een beetje schoonmaken, droog deppen, eerste 2 dagen 3 - 4 x met bepanthen daarna 2x per dag.quote:Op maandag 3 februari 2014 19:03 schreef Vicky het volgende:
Ik smeerde in het begin met een speciale tattoozalf/vaseline, gekocht in de shop. Daarna met bepanthen.
wassen 2x per dag met neutral babydouchespul
			
			
			
			het was vaseline met nog iets. Ik vond het prima spul.quote:Op maandag 3 februari 2014 19:21 schreef Sick-my-duck het volgende:
[..]
Die shit die ze je aansmeren in de shop kan je beter laten liggen. Dat is vaak troep waar ze een flink extra centje aan verdienen door misbruik te maken van je vertrouwen. Gewoon beginnen met Bepanthen. Wel eerst met een blok unicura zeep een beetje schoonmaken, droog deppen, eerste 2 dagen 3 - 4 x met bepanthen daarna 2x per dag.
			
			
			
			Das mooi, maar het spul is compleet overbodig. Gewoon Bepanthen gebruiken, die andere zooi is zonde van je geldquote:Op maandag 3 februari 2014 20:23 schreef Vicky het volgende:
[..]
het was vaseline met nog iets. Ik vond het prima spul.
mijn tattoo is erg netjes geworden.
			
			
			
			Alles wat net aan vettig blijft of netjes opgenomen wordt is acceptabel gast, mijn tweede laag heb ik na de eerste paar keer douchen eigenlijk gewoon uit laten drogen en heelde perfect uit zichzelf.quote:Op maandag 3 februari 2014 20:25 schreef Sick-my-duck het volgende:
[..]
Das mooi, maar het spul is compleet overbodig. Gewoon Bepanthen gebruiken, die andere zooi is zonde van je geld
			
			
			
			
			
			
			
			Ja klopt, in de zalf zit 5% en in de creme 2.5%. Van de creme smeer ik dus ook ruimer en vaker op dan de zalf, dus per saldo zal er ongeveer hetzelfde in mijn huid terechtkomen.quote:Op maandag 3 februari 2014 18:40 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Heb ook even op google gezocht. Er zit blijkbaar minder werkzame stof in de creme. De concentratie dexpanthenol in de zalf is hoger. Overigens als je op google zoekt raadt elke tattooshop de creme versie ook af en zeggen ze dat je specifiek de zalf moet hebben. De creme schijnt je huid juist uit te drogen.
			
			
			
			ik vind 'm moooooiquote:Op dinsdag 4 februari 2014 09:46 schreef Ordos20 het volgende:
Nou:
De basis inspiratie voor de sleeve![]()
[ afbeelding ]
Met nog een aanvulling, en wat spullen er af enzovoorts. Was al bij Dragon geweest maar het was te druk en er miste iemand. Dus binnenkort maar even terug en even door de week gaan babbelen
			
			
			
			quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat snap ik, tijd geleden gestopt ivm rugblessures etc. Zijn inmiddels weer slappe armpjes, maar wil er nu een fatsoenlijk niet al te macho achtig bultje/vormpje van makenquote:Op woensdag 5 februari 2014 11:24 schreef GimmeGore het volgende:
Dat ligt aan de mate waarin je het wil trainen.
Als jij bijv van slappe armpjes naar bodybuilder armen wil, dan gaat het waarschijnlijk niet mooi mee rekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |