Spoanse was gewoon een klare lamonkel.quote:Op woensdag 18 december 2013 00:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
zo jammer dat die spoanse voorgoe wegga
De bonte hont neemt geen kut voor de mondquote:Op woensdag 18 december 2013 00:49 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Spoanse was gewoon een klare lamonkel.
Ook geen bord.quote:Op woensdag 18 december 2013 00:53 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
De bonte hont neemt geen kut voor de mond
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Brownquote:Op woensdag 18 december 2013 14:34 schreef Nober het volgende:
Wednesday December 18 (7pm)
Andy Smith 3-1 Steve Brown
Morihiro Hashimoto 3-4 Paul Lim (P)
Justin Pipe 3-1 Arron Monk
Michael Smith 1-3 Paul Lim
Adrian Lewis 3-1 Dennis Smith
- Lim gooit een 9 darter.
quote:
quote:Op woensdag 18 december 2013 14:36 schreef heywoodu het volgende:
Tja, als ik altijd de favorieten pak win ik de WK-poultjes ook wel.Ik doe niet mee aan een WK poule, maar ik denk dat de favorieten/geplaatste spelers op Michael Smith na doorgaan vanavond. Smith is volgens mij niet veel, staat ook maar als 32ste op de plaatsingslijst en ik hoop dat Lim de 2de ronde haalt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:
[ Bericht 26% gewijzigd door #ANONIEM op 18-12-2013 15:25:26 ]
Mooiquote:Op woensdag 18 december 2013 17:10 schreef HulkHeld het volgende:
http://www.rtl7darts.nl/video/2004
Vanaf 0:29 seconde!
Wat een prachtige vent!
Smith kan echt een fenomeen worden. Niveau Lewis, MVGquote:Op woensdag 18 december 2013 15:20 schreef Nober het volgende:
Head-to-Head
Andy Smith 4-2 Steve Brown
http://www.dartsdatabase.(...)laKey=21&plbKey=3624
Justin Pipe 3-1 Arron Monk
http://www.dartsdatabase.(...)aKey=6494&plbKey=791
Adrian Lewis 4-1 Dennis Smith
http://www.dartsdatabase.co.uk/HeadToHead.aspx?plaKey=5&plbKey=31
[..]
Ik doe niet mee aan een WK poule, maar ik denk dat de favorieten/geplaatste spelers op Michael Smith na doorgaan vanavond. Smith is volgens mij niet veel, staat ook maar als 32ste op de plaatsingslijst en ik hoop dat Lim de 2de ronde haalt.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |