In het kort.
quote:Ja, dat kan. Maar ik het had idee dat de topicstarter beroepsmilitair wil worden.
Op vrijdag 4 oktober 2002 00:06 schreef Logan_w2k2 het volgende:
wat een onzin zeg.. ooit van gehoord dat je ook als burger aan
de slag kan !??
nog bedankt voor de reacties
quote:De LETS is sinds 1999 al dicht! Alle technische opleidingen zijn nu op woensdrecht, alleen voor patriot technicus moet je nog 9 maanden naar de VS. Momenteel zijn de vacatures trouwens aardig gevuld dacht ik.
Op donderdag 3 oktober 2002 23:27 schreef gelly het volgende:
Nou, je moet eerst gekeurd worden e.d. en dan ga je de initiële militaire opleiding in (IMO). Dat is op Woensdrecht. Het is aardig pittig met veel sporten, lopen, schieten etc. Die opleiding duurde bij mij 4 maanden geloof ik, en dan ga je de vervolgopleiding in. In jouw geval zal dat de Luchtmacht Elektrotechnische School zijn (LETS) in Schaarsbergen (geloof ik). Afhankelijk van je functie zal dat ongeveer 1,5 jaar duren. Dan wordt je geplaatst bij een onderdeel (je mag je voorkeur opgeven).In het kort.
Ik zou je haar trouwens wel afknippen, voorheen was haardracht niet geregeld, maar momenteel is haardracht zeker niet meer vrij. Ik ken iemand die net een rechtzaak heeft gewoonen van de luchtmacht over een haardrachtconflict in het verleden.. (hij was weggestuurd uit vilafranca vanwege zijn haar) maar tijden zijn veranderd en de regelgeving navenant.. , Als jij NU met lang haar komt solliciteren, nemen ze je zeker niet aan, want je bent niet uitzendbaar en dus niet geschikt dan. Tegenwoordig is een korte haardracht voor mannen verplicht (Nato regelementen) ivm uitstraling, hygiéne en veiligheid. (terecht naar mijn idee, ik vind een militair met lang haar er ook niet uitzien..)
[Dit bericht is gewijzigd door BloodhoundFromHell op 05-10-2002 12:29]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |