nog geen melding gehad.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 23:31 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Ik dacht dat Kitkat al beschikbaar was?
Dacht ik al, je hoeft niet altijd een melding te krijgenquote:Op woensdag 15 januari 2014 06:54 schreef _Dido_ het volgende:
Ff gecheckt voor updates en as we speak is ie kitkat aan t binnenhalen. Jeu!
was vanochtend pas beschikbaar voor veel mensen, volgens Tweakers.quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:51 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Dacht ik al, je hoeft niet altijd een melding te krijgenEn heb mijn 8GB opgestuurt, als het goed is komt vrijdag mijn 16 GB binnen! Hooray
Oh, nou ja, mooi dat ik hem ook gelijk kan installeren als ik mijn foon binnen hebquote:Op woensdag 15 januari 2014 12:29 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
was vanochtend pas beschikbaar voor veel mensen, volgens Tweakers.
Oh, das balenquote:Op donderdag 16 januari 2014 17:04 schreef MultiBanaan het volgende:
Wat een rampspoed, aan de telefoon zei de gozer dat ze de 16.GB gisteren binnen zouden hebben, nu krijg ik hem pas over 5-10 werkdagengodver
tja dan had je beter research moeten doen. Dit staat in elke review. Met de 16gb-versie voel je het gemis al veel minder.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 23:59 schreef Schanulleke het volgende:
Van de week besteld. Eenmaal uit doos voelde hij goed aan. Ik verheugde me erop. Toen kwam ik er pas achter dat er geen microSD in kon. Dat had ik niet eens gecheckt, zo logisch leek het me dat alle telefoons dat tegenwoordig hebben.
Daarna zonder dat hij überhaupt aan is geweest terug gestuurd. Ga nu maar voor een Huawei.
Zonde, als je de 16 GB bestelt heb je best genoeg ruimte, en je laat nu wel een toptelefoon aan jezelf voorbij gaan! Voor dit geld zijn er weinig tot geen telefoons met een dergelijke performancequote:Op dinsdag 21 januari 2014 23:59 schreef Schanulleke het volgende:
Van de week besteld. Eenmaal uit doos voelde hij goed aan. Ik verheugde me erop. Toen kwam ik er pas achter dat er geen microSD in kon. Dat had ik niet eens gecheckt, zo logisch leek het me dat alle telefoons dat tegenwoordig hebben.
Daarna zonder dat hij überhaupt aan is geweest terug gestuurd. Ga nu maar voor een Huawei.
Hipsters hebben de iPhone 5Squote:Op woensdag 22 januari 2014 14:57 schreef MultiBanaan het volgende:
Ik ben bang dat de Moto G nog populair gaat worden in Nederland, zometeen ben ik een van de velen die er mee looptIk wil cool en hipster zijn
![]()
Nee geintje, geef ze geen ongelijk
Totaal geen marketing voor dit ding, je moet een beetje technieuws volgen wil je uberhaupt weten dat Motorola hier in Europa te koop is volgens mij. Dus denk niet dat het storm gaat lopen, meeste consumenten kennen alleen telefoonmerken van reclame.quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:57 schreef MultiBanaan het volgende:
Ik ben bang dat de Moto G nog populair gaat worden in Nederland, zometeen ben ik een van de velen die er mee looptIk wil cool en hipster zijn
![]()
Nee geintje, geef ze geen ongelijk
Klopt, maar zie hem op veel telefoonverkoopwebsites wel bij de featured phones staan. Plus, als Nederlanders het aantrekkelijke prijskaartje zien in combinatie met een niet misselijke telefoon, zijn ze snel om. Blijft idd wel een feit dat ze vooral naar Samsung, HTC en LG grijpenquote:Op donderdag 23 januari 2014 13:36 schreef Apostrof het volgende:
[..]
Totaal geen marketing voor dit ding, je moet een beetje technieuws volgen wil je uberhaupt weten dat Motorola hier in Europa te koop is volgens mij. Dus denk niet dat het storm gaat lopen, meeste consumenten kennen alleen telefoonmerken van reclame.
Eigenlijk jammer, Moto G is echt een parel in het huidige Android aanbod!
Ik zou zeggen, oordeel zelf!quote:Op zondag 26 januari 2014 14:58 schreef ganzenherder het volgende:
Heb een nieuwe telefoon nodig. En deze motorola schijnt voor deze prijscategorie de beste koop te zijn volgens vele reviews. Dus sta op het punt hem te kopen, de 16 gigabyte versie dan...
Alleen de camera schijnt echt een zwak punt te zijn volgens de reviews, hoe ervaren jullie dat? Ik ben niet iemand die vaak foto's maakt, maar als de foto's echt heel slecht zijn zou ik dat toch wel jammer vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |