Omdat ik vandaag hout heb staan kloven in de achtertuin, gewoon in de blote bast omdat het zwaar werk was, ben ik zojuist in de douche gegaan. Even het zweet van mijn prachtige lichaam afspoelen. Na het douchen loop ik met mijn handdoek omgeslagen terug naar mijn slaapkamer.
In mijn slaapkamer aangekomen gooi ik mijn handdoek op de grond en grabbel wat in mijn onderbroeken la en trek mijn mooiste bjorn börg onderbroek aan. Toen ik mijn boxer aan had rechte ik mijn rug weer en keek richting het raam welke ik vergeten was dicht te doen.
Ik zag mijn buurmeisje voor haar raam staan, ze keek naar mij en gaf me een goedkeurend knikje. Ze frummelde wat met haar handen aan de onderkant van haar pull-over en trok deze pardoes omhoog. Hoor mooie borsten stuiterde er 1 voor 1 uit, ik zag ze zelfs nog een beetje na veren.
Langzaam voelde ik een grotere bobbel in mijn broek verschijnen. Ik keek haar even aan en terwijl ze haar trui weer liet zakken gaf ik haar ook een goedkeurend knikje. Ze wenkte me met haar vinger en daarna liep ze weg, weg uit mijn zicht.
Omdat ik een snelle schieter ben besloot ik een klein fapje te doen, helaas niet denkende dat ik geen doekje in de buurt had. Aan het einde van mijn kleine fapje moest ik snel een doekje vinden, deze kon ik niet vinden zo snel (je gaat immer je satijnen handdoek daar niet voor gebruiken) en besloot in mijn Bjorn Börg te spuiten.
Ik gooide mijn boxer uit en wilde een nieuwe pakken... wat bleek ze zaten allemaal in de was. Ik besloot geen boxer aan te doen en mijn dure Levis zonder onderbroek daaronder aan te doen. Eenmaal bij mijn buurmeisje aangekomen klopte ik aan.
Ze deed niet open. terwijl ik er zeker van was dat ze mij wenkte. Haar moeder deed wel open en ik vroeg naar Anouska (zo heet ze). Ze vertelde dat ze net weg was, ze vroeg me waarvoor ik kwam.... even was ik stil want ik kon haar natuurlijk niet vertellen dat ik haar dochter kwam uitwonen.... ik verzon snel dat ze me ge-apped had omdat ze een probleem had met haar laptop en dat ik die kwam repareren.... Haar moeder zei dat ik wel even binnen mocht komen voor een kopje koffie om op haar te wachten. Dit heb ik gedaan.
Na het kopje was Anouska nogsteeds niet terug, ik ben teleurgesteld maar weer naar huis gegaan. Op de terugweg kwam ik Anouska tegen en ik vroeg waar ze geweest was en dat ik wel een kwartier op haar heb zitten wachten. Ze vertelde me dat het haar een beetje te lang duurde en dat ze naar mijn huis was gegaan, ze was blijkbaar achterlangs via de achterdeur naar binnen gegaan terwijl ik netjes voorlangs ging.
Ze heeft een glaasje dure cassis gedronken bij mijn ouders en is vervolgens naar huis gegaan. Toen ik haar vroeg ofdat ik met haar mee terug zou gaan zei ze: "Nee, nu hoeft het niet meer, nu ben ik niet meer geil" en ze liep boos door.
Klacht: Door mijn kleine fapje heb ik een fijne middag met mijn buurmeisje gemist