Precies.quote:Op donderdag 12 december 2013 16:55 schreef Gewas het volgende:
Dat deze man soms gewelddadig wordt kan natuurlijk wel.
Maar over het algemeen zijn mensen met schizofrenie vaker slachtoffer van geweld.
Die man kan niks aan zijn ziekte doen nee. Maar dat is het punt ook helemaal niet.quote:Op donderdag 12 december 2013 18:58 schreef Keep_Walking het volgende:
Ik vind het echt ziekelijk hoe de media deze man wil kapot maken, terwijl die man een serieuze ziekte heeft en mits hij de waarheid vertelt er echt niks kan doen dat het zo is gelopen.
Oneens. De man wist dondersgoed dat hij het Engels onvoldoende beheerste. Ook zonder psychose (er van uitgaande dat hij de waarheid spreekt) zou hij er dus niets van gebakken hebben.quote:Op donderdag 12 december 2013 18:58 schreef Keep_Walking het volgende:
Ik vind het echt ziekelijk hoe de media deze man wil kapot maken, terwijl die man een serieuze ziekte heeft en mits hij de waarheid vertelt er echt niks kan doen dat het zo is gelopen.
quote:Op woensdag 11 december 2013 12:55 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
TS is solidair met die 'tolk'.
Mij zou het niet opgevallen zijn als ik als niet-dove en zonder het te weten hier naar keek.quote:Op woensdag 11 december 2013 13:02 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Alsof ie dat geld nog krijgt? Lijkt mij een hoogst curieuze Nigeriaanse scammethode als het werkt dan.
[..]
Het leek helemaal nergens op. De hele tijd ook dezelfde gebaren.
Geen gebarentaal sprekenquote:Op donderdag 12 december 2013 19:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Mij zou het niet opgevallen zijn als ik als niet-dove en zonder het te weten hier naar keek.
quote:Op woensdag 11 december 2013 13:02 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Alsof ie dat geld nog krijgt? Lijkt mij een hoogst curieuze Nigeriaanse scammethode als het werkt dan.
[..]
Het leek helemaal nergens op. De hele tijd ook dezelfde gebaren.
Mensen met een handicap, vrouwen en kinderen. Alle zwakke, kwetsbare groepenquote:Op vrijdag 13 december 2013 11:10 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Vrouwen, kinderen en mensen?
Die vent is een oplichter. Dat mensen zijn zielige leugentjes nog geloven ookquote:Op donderdag 12 december 2013 16:20 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Laat maar.
Maar toch, is best zielig voor die man eigenlijk. Hij kan er ook niks aan doen.
quote:BREAKING: alleged fake interpreter faced murder, kidnapping, rape, attempted murder charges. Full story on @eNCAnews at 1:30pm.
Aan de positieve kant (nouja, positief...): hij is dus waarschijnlijk werkelijk ziek.quote:Op vrijdag 13 december 2013 12:37 schreef Perrin het volgende:
http://twitter.com/karynmaughan/status/411457471304458240
[..]
Van de link op twitter. En de aanklachten waren tussen 1994 en 2003; meer dan dan 10 jaar terug.quote:Many of the charges brought against him were dropped, allegedly because he was mentally unfit to stand trial.
Hij had gewoon thuis kunnen blijven ipv de clown uit te hangen..quote:Op donderdag 12 december 2013 16:20 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Laat maar.
Maar toch, is best zielig voor die man eigenlijk. Hij kan er ook niks aan doen.
Hoe weet jij dat het een leugen is?quote:Op vrijdag 13 december 2013 11:13 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die vent is een oplichter. Dat mensen zijn zielige leugentjes nog geloven ook
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |