quote:Op maandag 9 december 2013 22:19 schreef schermafbeelding het volgende:
Shit man. Wat is dat online daten toch fcking lastig. Het regelen van een date en een leuk sms gesprek is geen probleem, maar dan. Tot de date, warmhouden zegmaar. Ik probeer ook zo weinig mogelijk aandacht hieraan te besteden, maar heb nu redelijk toevallig een leuke dame ontmoet en we hebben al heel wat af gewhatsappt. Alles superleuk. We hebben ook een date geregeld voor over een paar dagen. Het probleem is dat ik helemaal geobsedeerd kan worden van zoiets. Ik ben er deze hele dag niet bij met mn gedachte en constant aan het denken wanneer stuurt ze wat? Als het telang duurt, zal ik wat sturen? Watdan? Is dat wel leuk? Ik wordt er gek van. Heb al die datingshit ook van mn phone gehaald, voorlopig.
Ook vind ik het erg lastig om die paar dagen te overbruggen tot de date, voordat we elkaar gezien hebben. Heb al een paar keer gehad dat ik het in die paar dagen verprutst heb door mijn stomme gedachte. Gevolg, geen date meer.
Ik kan me helemaal vastbijten op een nieuw iemand wat klikt (eerst via sms). Wat ik niet wil en weet wel dat dat ook niet ten goede komt.
Heeft iemand tips om hier wat luchtiger mee om te kunnen gaan?
Haha ja dat is de instelling idd. Ik weet het dondersgoed, maar ik kan helemaal gek op iemand worden, voordat ik diegene in het echt gezien heb :S . Ik beleef dat te intens zegmaar. Maar idd, misschien is online dating niks voor mij.quote:Op maandag 9 december 2013 22:22 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Je moet het niet te veel analyseren man.
Zeg wat jij wilt zeggen zolang jij maar lol hebt met het gesprek, maar ga haar niet berichtjes lopen sturen als ze niet reageert.
Houd je zelf bezig, ga gamen,sporten totdat het D-DAY IS! en dan moet je dat kutje helemaal uitwonen en mijn naam schreeuwen![]()
Nja opzicht moet je het toch wel een beetje analyseren?, ik bedoel ik mis al ontzettend veel hints van vrouwen dus ik heb mezelf aangeleerd om dingen echt te analyseren..quote:Op maandag 9 december 2013 22:27 schreef complicate het volgende:
[..]
Dit is dus echt een vorm van projectie hé. Je doet niets anders dan te veel analyseren, besef je dat wel?
Hebben meer mensen, beter minder zeggen dan te geforceerd een gesprek beginnen.quote:Op maandag 9 december 2013 22:40 schreef schermafbeelding het volgende:
[..]
[..]
Haha ja dat is de instelling idd. Ik weet het dondersgoed, maar ik kan helemaal gek op iemand worden, voordat ik diegene in het echt gezien heb :S . Ik beleef dat te intens zegmaar. Maar idd, misschien is online dating niks voor mij.
Ja ok, maar je hebt ondertussen veel tips gekregen, daar kan je toch iets mee doen? Je vertelt altijd veel , maar je doet weinig. Kan je eens een tip toepassen en dan vertellen hoe het was.....quote:Op maandag 9 december 2013 22:43 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Nja opzicht moet je het toch wel een beetje analyseren?, ik bedoel ik mis al ontzettend veel hints van vrouwen dus ik heb mezelf aangeleerd om dingen echt te analyseren..
Heb echt zo vaak moeten aanhoren van verschillende mensen van "vind je haar niet leuk?" en dan zei ik van "hoezo dat?"
zeiden hun van: "kijk hoe ze met je praat dan?!"
en dan had ik het gewoon niet door omdat ik er niet bij na dacht.
Sommigen leven inderdaad te veel in hun hoofd en te weinig in hun gevoel.quote:Op maandag 9 december 2013 22:44 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Analyseren hebben jullie inderdaad wel kaas van gegeten. Lighten up.
Je hebt helemaal gelijk!.quote:Op maandag 9 december 2013 22:50 schreef complicate het volgende:
[..]
Ja ok, maar je hebt ondertussen veel tips gekregen, daar kan je toch iets mee doen? Je vertelt altijd veel , maar je doet weinig. Kan je eens een tip toepassen en dan vertellen hoe het was.....
Analyseren is goed, maar té is nooit goed.
Kan je gewoon niet zeggen "vandaag is een nieuwe dag" en jou verleden achterlaten? Gewoon een nieuwe start zou jou goed doen.
Overanalyseren.quote:Op maandag 9 december 2013 22:53 schreef complicate het volgende:
Denken, denken , denken en niets doen is echt
Exact! Dat hoort niet! Wel ---> Nadenken + Actie = Resultaat + analyseren !quote:
Daar zul je je overheen moeten zetten. Je zult namelijk wel eens afgewezen worden. Wel vaker dan 1x. Maar...wat is daar nou erg aan? De wereld stopt niet met draaien. Je gaat er niet dood van. Sure, op het moment zelf is het even kut, maar, das een kwestie van mentaliteit aanpassen. Het is geen wereldramp, ze heeft gewoon 'nee' gezegd. So what?quote:Op maandag 9 december 2013 22:55 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk!.
Ik weet van me zelf dat ik het ook wel kan als ik me er echt toe zet, maar ik heb nog dat ik niet wil falen of niet kan accepteren als een vrouw me afwijst als ik echt een eerste stap zet.
Ik ga binnenkort maar even stoppen met nadenken en proberen om een stap te wagen, en anders tjahzie ik wel of er ooit wat gebeurd
.
Tja in mijn situatie is actie momenteel nog lastig vanwege geografische uitdagingen du dat geeft letterlijk en figuurlijk stof tot nadenkenquote:Op maandag 9 december 2013 22:58 schreef complicate het volgende:
[..]
Exact! Dat hoort niet! Nadenken + Actie = Resultaat + analyseren !
Wat ik er erg aan vind is dat ik als persoon gewoon af word gewezen.. alsof ik gewoon niet goed genoeg zou zijn of zoquote:Op maandag 9 december 2013 22:59 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Daar zul je je overheen moeten zetten. Je zult namelijk wel eens afgewezen worden. Wel vaker dan 1x. Maar...wat is daar nou erg aan? De wereld stopt niet met draaien. Je gaat er niet dood van. Sure, op het moment zelf is het even kut, maar, das een kwestie van mentaliteit aanpassen. Het is geen wereldramp, ze heeft gewoon 'nee' gezegd. So what?
Punt is dat je een meid al gewoon onbevangen en relaxed moet benaderen. Niet zo van 'ik moet presteren', maar gewoon, of ze je nou accepteert of niet, it's all good. Er is geen magische manier dat altijd een succes wordt. Vrouwen zullen je nou eenmaal afwijzen. Het probleem is echter niet dat je afgewezen wordt, maar de angst voor dat afgewezen worden, terwijl er eigenlijk niks aan de hand is
Het ligt dus niet aan jouw actie maar aan die geografische uitdagingen.quote:Op maandag 9 december 2013 23:00 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Tja in mijn situatie is actie momenteel nog lastig vanwege geografische uitdagingen du dat geeft letterlijk en figuurlijk stof tot nadenken
quote:Op maandag 9 december 2013 23:03 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Ik zal er toch aan moeten geloven idd als ik ooit succes met vrouwen wil.
Maat het feit dat ik momenteel geen actie kan ondernemen (straks wel) zorgt er wel voor dat je gaat twijfelen. Bij mij wel tenminste, terwijl ik normaal altijd rationeel en weloverwogen ben.quote:Op maandag 9 december 2013 23:05 schreef complicate het volgende:
[..]
Het ligt dus niet aan jouw actie maar aan die geografische uitdagingen.
Een probleem identificeren is niet hetlzefde als overanalyseren.
Nee dat is een moment opname. Dus je staat daar in die kroeg (bijvoorbeeld dan he) en je merkt dat die meid 't allemaal niet zo ziet zitten. Nou en? Moet de hele wereld je leuk vinden dan? Daarbij, die meid kent je helemaal niet, dus ze weet ook niet wat ze af wijst.quote:Op maandag 9 december 2013 23:03 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Wat ik er erg aan vind is dat ik als persoon gewoon af word gewezen.. alsof ik gewoon niet goed genoeg zou zijn of zo.
Daarbij komt er nog spelen dat ik nooit echt echt ben afgewezen tenminste niet toen ik nuchter was.. als ik dronken of aan het spacen ben van de pillen boeit het totaal niet..
Ik zal er toch aan moeten geloven idd als ik ooit succes met vrouwen wil.
"momenteel geen actie en straks wel"? Ik snap je wel hoor, maar gaat dit over lichamelijke beperkingen ofzo waardoor je niets kan doen e.d.?quote:Op maandag 9 december 2013 23:07 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Maat het feit dat ik momenteel geen actie kan ondernemen (straks wel) zorgt er wel voor dat je gaat twijfelen. Bij mij wel tenminste, terwijl ik normaal altijd rationeel en weloverwogen ben.
Liefst zou je gewoon iets doen (hoe lastig dan ook) maar tot die tijd blijf je er aan denken.
Haha nee, ze zit tijdelijk in het buitenland op dit moment.quote:Op maandag 9 december 2013 23:12 schreef complicate het volgende:
[..]
"momenteel geen actie en straks wel"? Ik snap je wel hoor, maar gaat dit over lichamelijke beperkingen ofzo waardoor je niets kan doen e.d.?
Ah ik ken je verhaal niet hé. Het was precies puzzelen, losse verhalen en ik ben zowiezo niet goed in puzzelen. Liever een verhaal met verhaal haha. Maar goed, dan zie je haar straks, leuk. Dus de versier-fase is al voorbij? Of hoe moet ik mij dat voorstellen?quote:Op maandag 9 december 2013 23:19 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Haha nee, ze zit tijdelijk in het buitenland op dit moment.
Ik denk het niet. Ken haar al langer maar had toen geen tijd en weinig contact (collega's) en sinds een paar maanden hebben we flink contact via whatsapp. Ik heb op aanraden van de mensen hier mijn intenties nog niet uitgesproken dus ik wacht nog even af, hoe lastig dan ook.quote:Op maandag 9 december 2013 23:21 schreef complicate het volgende:
[..]
Ah ik ken je verhaal niet hé. Het was precies puzzelen, losse verhalen en ik ben zowiezo niet goed in puzzelen. Liever een verhaal met verhaal haha. Maar goed, dan zie je haar straks, leuk. Dus de versier-fase is al voorbij? Of hoe moet ik mij dat voorstellen?
En nog een keer.quote:Op maandag 9 december 2013 23:24 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Eens met Coolguy. Ik zou het 3x lezen als ik jullie was. En dan nog een keer.
Tja, ach, wat kan ik zeggenquote:Op maandag 9 december 2013 23:24 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Eens met Coolguy. Ik zou het 3x lezen als ik jullie was. En dan nog een keer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |