Waaruum?quote:Op maandag 9 december 2013 19:49 schreef xminator het volgende:
Stimorol, ehab en jullie klb friends ga eens naar klb sc
waarom? voor het hebben van een eigen mening?quote:Op maandag 9 december 2013 19:54 schreef Arcadia het volgende:
Wel leuke boel zo. Alleen E.H.A.B. mag wegblijven![]()
Neen. Omdat hij een huilie is.quote:Op maandag 9 december 2013 19:55 schreef remi1986 het volgende:
[..]
waarom? voor het hebben van een eigen mening?
ik heb Tuurk paspoortquote:
Nee, eerst reactie's uitlokken en dan versterking roepen met "huilie huilie ze zijn er niet mee eens wat ik heb gezegd"quote:Op maandag 9 december 2013 19:55 schreef remi1986 het volgende:
[..]
waarom? voor het hebben van een eigen mening?
ow nee hoor, ik had de link gepost in klb sc. Zat vanmorgen hier ook al mee te lezen en de gesprekken die jullie hebbenquote:Op maandag 9 december 2013 19:57 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Nee, eerst reactie's uitlokken en dan versterking roepen met "huilie huilie ze zijn er niet mee eens wat ik heb gezegd"
x/10, hoeveel is x voor mij.quote:Op maandag 9 december 2013 19:57 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ow nee hoor, ik had de link gepost in klb sc. Zat vanmorgen hier ook al mee te lezen en de gesprekken die jullie hebben
Ben geen neger ben zwarte pieterquote:
Nadat hij ging huilen om hulp ja postte jij linkquote:Op maandag 9 december 2013 19:57 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ow nee hoor, ik had de link gepost in klb sc. Zat vanmorgen hier ook al mee te lezen en de gesprekken die jullie hebben
Ik blijf.quote:Op maandag 9 december 2013 19:54 schreef Arcadia het volgende:
Wel leuke boel zo. Alleen E.H.A.B. mag wegblijven![]()
naja bedoel dit niet racistisch, maar als je ruzie hebt met een Turk, komen ze ook altijd met hele groepquote:
Je kon ook net zo goed een foto van je moeder plaatsen.quote:Op maandag 9 december 2013 20:01 schreef E.B.A.H. het volgende:
[..]
Ik blijf.
[ afbeelding ]
Nu is dit topic haram dus alle moslims kunnen weer vertrekken.
Fout Arcadia.....quote:Op maandag 9 december 2013 20:02 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Je kon ook net zo goed een foto van je moeder plaatsen.
Die zit liever niet tussen de moslims.quote:Op maandag 9 december 2013 20:02 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Je kon ook net zo goed een foto van je moeder plaatsen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |