leugens. Wie wordt er niet opgewonden van een goed buffet, dom wichtquote:Op zondag 8 december 2013 10:47 schreef Brummetje_ het volgende:
Maar ik vind uit eten gaan ook leuk. Worden de meeste mensen ook niet opgewonden
Fixed!quote:Op zondag 8 december 2013 10:27 schreef Brummetje_ het volgende:
[..]
Zo is het "gezegde" niet.
Waarom stelde je de vorige vraag eigenlijk? Want ik ben er wel in meer situaties lichtjes bang voor (tis geen fobie hoor).
Des te treuriger dat je je vriend niet loslaat.quote:Op zondag 8 december 2013 10:45 schreef Brummetje_ het volgende:
Ik vind seks - met de juiste persoon en/of op de juiste manier - wel leuk.
Lees eens verder.quote:Op zondag 8 december 2013 11:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Des te treuriger dat je je vriend niet loslaat.
Maar dat maakt je dus niet aseksueel, zoals je wel claimt.
Egoïstisch van je.quote:Op zondag 8 december 2013 11:10 schreef Brummetje_ het volgende:
Ik wil mijn vriend niet loslaten! Ik wil hem nog altijd niet kwijt.
Niet.quote:
Lees eens met hoe weinig respect en liefde je in het algemeen over jouw vriendje praat. Angst om alleen te zijn is geen bodem voor liefde.quote:Op zondag 8 december 2013 11:13 schreef Brummetje_ het volgende:
Niet.
Hij wil mij ook niet kwijt. Wij horen bij elkaar. (Wat snap je daar niet aan?)
Ik heb verlatingsangst. Ik heb absoluut geen angst om alleen te zijn.quote:Op zondag 8 december 2013 11:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Lees eens met hoe weinig respect en liefde je in het algemeen over jouw vriendje praat. Angst om alleen te zijn is geen bodem voor liefde.
Daar ben ik allang achter.quote:Op zondag 8 december 2013 11:26 schreef Twiitch het volgende:
Wauw TS, er is echt veel mis met jou niet?
Waarommmm?quote:Op zondag 8 december 2013 02:17 schreef probeer het volgende:
[..]
Holy fuck, wat een voetveeg ben jij zeg.
Vrouwen houden niet van slijmballen. Niemand trouwens.
Leuk is dat he, wanneer mensen van FOK! denken dat iemand hier op een bepaalde manier dingen zegt, dat ze dan prive ook helemaal zo in elkaar zit... FOK! is ook niet alles wat er maar in het leven is.quote:
Zou jij graag hebben dat jouw 'liefdesrelatie' op het internet je de grond in stampt en daar ook beweerd dat ze je niet fysiek aantrekkelijke vindt? Om het vervolgens af te doen als "het is maar internet?". Heel veel mensen zijn op een anoniem forum eerlijker dan face-to-face, dus 'het is maar internet' is in sommige opzichten een understatement.quote:Op zondag 8 december 2013 17:40 schreef F1978 het volgende:
[..]
Leuk is dat he, wanneer mensen van FOK! denken dat iemand hier op een bepaalde manier dingen zegt, dat ze dan prive ook helemaal zo in elkaar zit... FOK! is ook niet alles wat er maar in het leven is.
het is puur wat frustraties van haar aftypen, ze zegt later dat ze wel van hem houdt en dat ze hem ook zeker niet kwijt wilt.quote:Op zondag 8 december 2013 17:47 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Zou jij graag hebben dat jouw 'liefdesrelatie' op het internet je de grond in stampt en daar ook beweerd dat ze je niet fysiek aantrekkelijke vindt? Om het vervolgens af te doen als "het is maar internet?". Heel veel mensen zijn op een anoniem forum eerlijker dan face-to-face, dus 'het is maar internet' is in sommige opzichten een understatement.
Dat is geen antwoord op mijn vraag aan jou niet.quote:Op zondag 8 december 2013 17:49 schreef F1978 het volgende:
[..]
het is puur wat frustraties van haar aftypen, ze zegt later dat ze wel van hem houdt en dat ze hem ook zeker niet kwijt wilt.
Als ik echt exact zo was als ik hier post, dan was mijn vriend echt niet meer bij me. En dan hadden eerdere vriendjes het wel uitgemaakt (dat ben ik tot nu toe altijd geweest, degene die het uitmaakte).quote:Op zondag 8 december 2013 17:40 schreef F1978 het volgende:
[..]
Leuk is dat he, wanneer mensen van FOK! denken dat iemand hier op een bepaalde manier dingen zegt, dat ze dan prive ook helemaal zo in elkaar zit... FOK! is ook niet alles wat er maar in het leven is.
Ok ... ja ik zie niet in waarom dat niet waar zou kunnen zijn idd... en dat is altijd fijn voor je eigenwaarde natuurlijk, maar terug naar exen gaan schiet in elk geval nooit iets op, situaties zijn voorbij gegaan om een reden natuurlijk, tja en in elke relatie heb je iets in elk geval... maar belangrijk vind ik wel op 1 lijn liggen met elkaar, goed kunnen praten over dingen, er voor elkaar zijn en zalige seks hebben uiteraardquote:Op zondag 8 december 2013 17:58 schreef Brummetje_ het volgende:
[..]
Als ik echt exact zo was als ik hier post, dan was mijn vriend echt niet meer bij me. En dan hadden eerdere vriendjes het wel uitgemaakt (dat ben ik tot nu toe altijd geweest, degene die het uitmaakte).
Maar op de een of andere manier heb ik een enorme aantrekkingskracht op jongens/mannen. Ik lieg echt niet als ik zeg dat er minstens 5* mannelijke personen zijn die dolgraag (weer) een relatie met mij willen. Die het verschrikkelijk (hebben ge)vonden dat ik het uitmaakte.
Ik heb geen idee wat het is, of waarom het zo is, maar dát het zo is merk ik al vanaf mijn eerste vriendje.
(* Was er eentje vergeten.)
Daarom zegt ze juist "het is maar internet", omdat iedereen op FOK! hier dingen kan zeggen, prive kan het wel heel anders zitten dan diegene hier zegt toch ?quote:Op zondag 8 december 2013 17:50 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag aan jou niet.
Nee, dat doet hij niet.quote:Op zondag 8 december 2013 17:58 schreef IkBenDeBaas het volgende:
3/4 keer seks per jaar? Whut, had je allang gekicked.
Wat ik me afvraag ook al houdt je vriendje zoveel van je enzo, of hij dan wel weet je dat je met je ex wel vaker deed. Anders is je vriendje echt een kk pussy. Niet dat hij dat nu niet is, maar ik denk eigenlijk gewoon dat hij een ander neukt, en dan gewoon geen zin heeft om nog met jou te zoenen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |