quote:Op maandag 9 december 2013 10:28 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Fijn dat je dat hier even post
Ik had het hier gelezen dat die kippen er zouden komen, dan is het een kleine moeite om even te melden dat er verkeerde info op de site staat. Die medewerker vertelde me dat je er maar vroeg bij moet zijn omdat ze waarschijnlijk in no-time de deur uitvliegen.quote:
Maar daar komt dan toch altijd nog btw bij ofzo?quote:Op maandag 9 december 2013 16:44 schreef mark_dabomb het volgende:
Label rouge kippen liggen voor 6 euro de kilo bij de makro dus heeel speciaal is de prijs niet, wel mooi toegankelijk voor de particuliere koper!
Bij de prijzen van de Makro komt inderdaad BTW. Dat is voor levensmiddelen 6%. Ik zal van de week eens kijken als ik bij de Makro ben.quote:Op maandag 9 december 2013 16:54 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar daar komt dan toch altijd nog btw bij ofzo?
Hoe werkt dat ook alweer?
6 euro de kilo excl BTW of 4,99 de kilo incl BTW scheelt toch behoorlijk op 1 kippie
Balen dat ze pas de 19e komen
Ik vond de eend ook tegen vallenquote:Op maandag 9 december 2013 16:56 schreef AnnaNiem het volgende:
Ik vind de luxe salades (eend hoisin, tonatto) tegenvallen; kleine hoeveelheid en in verhouding te veel zurige saus. De geitenkaasvariant heb ik nog niet gehad, maar ga ik niet proberen ook.
Heeft iemand die hele eend uit de vriezer al eens geprobeerd?
Whohooooooooquote:Op maandag 9 december 2013 18:06 schreef motorbloempje het volgende:
We krijgen als alles goed gaat een Lidl in het dorp! Op loopafstand
Die uit dat glazen potje?quote:Op dinsdag 10 december 2013 19:11 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
Die bockworsten zijn wel lekker.
Als ze die nep Bugles veranderen sta ik niet voor mezelf inquote:Op dinsdag 10 december 2013 19:38 schreef djkoelkast het volgende:
De kaasflips zijn veranderd en niet meer te eten![]()
Ze waren voorheen super lekker.
Ja. Je hebt 2 soorten maar ze zijn het zelfdequote:
Ze zijn nu echt niet lekker meer. Die van de Aldi waren al niet lekker (en er zit niet eens echte kaas op, alleen kaasaroma), "echte" chipito's zitten helemaal vol rotzooi. De enige die nog eetbaar zijn zijn die van het huismerk van de Jumbo, maar daar zit eigenlijk al weer te veel zooi in.quote:Op dinsdag 10 december 2013 19:56 schreef Trusten het volgende:
[..]
Als ze die nep Bugles veranderen sta ik niet voor mezelf in
Goeie tip!! Werkt echt, en smaakt goed!!!quote:Op woensdag 27 november 2013 19:50 schreef Greys het volgende:
[..]
Het kan ook in de magnetron![]()
De korst van je camembert blijft dan ook gewoon 'hardachtig' en de binnenkant heel snel vloeibaar.
Je moet de kaasflips van de Aldi meenemen die zijn echt heerlijkquote:Op dinsdag 10 december 2013 19:38 schreef djkoelkast het volgende:
De kaasflips zijn veranderd en niet meer te eten![]()
Ze waren voorheen super lekker.
Die zijn ook niet lekker, zit geen eens echte kaas op, maar slechts kaasaroma.quote:Op dinsdag 10 december 2013 20:00 schreef Jano9 het volgende:
[..]
Je moet de kaasflips van de Aldi meenemen die zijn echt heerlijk. Mijn favoriete producten van de Lidl zijn toch de Cimarosa wijnen, die vind ik echt heerlijk
.
Op de 'echte' kaasflips zit wel echte kaas dan? Ik heb vorige week die van de Aldi opgehaald (nieuw plaatje op de chipszak van een leeuwquote:Op dinsdag 10 december 2013 20:08 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Die zijn ook niet lekker, zit geen eens echte kaas op, maar slechts kaasaroma.
Die oude van de Lidl zat kaaspoeder op, gemaakt van echte kaas jaquote:Op dinsdag 10 december 2013 23:35 schreef Jano9 het volgende:
[..]
Op de 'echte' kaasflips zit wel echte kaas dan? Ik heb vorige week die van de Aldi opgehaald (nieuw plaatje op de chipszak van een leeuw), die smaakte beter dan verwacht.
Ik ben wel benieuwd naar het vis gourmet van de Lidl, denk dat ik het op ga halen om te proberen
Bummer, de 19e dus pas? Jammerquote:Op maandag 9 december 2013 16:54 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar daar komt dan toch altijd nog btw bij ofzo?
Hoe werkt dat ook alweer?
6 euro de kilo excl BTW of 4,99 de kilo incl BTW scheelt toch behoorlijk op 1 kippie
Balen dat ze pas de 19e komen
Ah, dus ik ben niet gek. Wat een eng chemisch goedje was dat.quote:Op woensdag 11 december 2013 08:44 schreef Piet__Piraat het volgende:
Ik heb van de week de beenham met honing-tijm dressing geprobeerd. De beenham was na een uurtje in de oven heerlijk. Prima warm (dankzij het thermometertje), heerlijk mals, echt top. Maar die saus was echt niet te vreten. Ander sausje (cranberry, satésaus) is wel een must als je saus wil. Hij is 'naturel' echter ook zeer prima.
Alle Lidls hier in de wijde omgeving hebben ook alleen karretjes en geen mandjes.quote:Op woensdag 11 december 2013 13:10 schreef Saind het volgende:
Ik lees hier voor het eerst dat mandjes schijnbaar niet standaard zijn bij de Lidl, hier staan ze er al zo lang ik me kan herinneren
Ik prijs me gelukkigquote:Op woensdag 11 december 2013 13:20 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Alle Lidls hier in de wijde omgeving hebben ook alleen karretjes en geen mandjes.
'Mijn' Lidl zit in een woonwijk, met een grote parkeerplaats voor de deur. En, zoals bij zoveel Lidls, een mix van grootinkopers en kleininkopers.quote:Op woensdag 11 december 2013 13:25 schreef Myraela het volgende:
Hier hebben ze wel mandjes bij de Lidl die midden in de stad zit. De Lidl die een grote parkeerplaats voor de deur heeft niet. Dus het zal gewoon te maken hebben met de locatie en de gemiddelde bezoeker.
Kloptquote:Op woensdag 11 december 2013 12:48 schreef mootie het volgende:
[..]
Ah, dus ik ben niet gek. Wat een eng chemisch goedje was dat.
Die prik je in het dikste stuk van het vlees. Dan de boel de oven in. Als de beenham van binnen gaar is (tot daar prik je de thermometer er dus in), springt er een pinnetje naar buiten en kun je 'm uit de oven halen.quote:Op woensdag 11 december 2013 12:53 schreef Erasmo het volgende:
Hoe zit het nou precies met dat thermometertje dan?
Helemaal eens. Beenham was erg lekker en de kruiden vond ik ook prima. Maar die sausquote:Op woensdag 11 december 2013 08:44 schreef Piet__Piraat het volgende:
Ik heb van de week de beenham met honing-tijm dressing geprobeerd. De beenham was na een uurtje in de oven heerlijk. Prima warm (dankzij het thermometertje), heerlijk mals, echt top. Maar die saus was echt niet te vreten. Ander sausje (cranberry, satésaus) is wel een must als je saus wil. Hij is 'naturel' echter ook zeer prima.
Doosje meegenomen als test, ze "doen" het niet. Ik heb een nespresso magimix en het klepje wil niet dicht met die dingen.quote:Op woensdag 11 december 2013 10:36 schreef PM-girl het volgende:
Ze hebben nu ook koffiecapsules voor de Nespresso, ¤1,99! (Voor tien stuks)
Nee, want de buffemmozzarella hadden ze maandag bijvoorbeeld al wel. Denk dat het alleen voor die kippen geldt.quote:Op woensdag 11 december 2013 16:06 schreef Qwea het volgende:
Alles vanaf 9 December (online folder) is dus vanaf 19 December?
Aah, dus dan hebben ze ws de ijsbonbons en de visschotel ook al. Coolquote:Op woensdag 11 december 2013 17:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee, want de buffemmozzarella hadden ze maandag bijvoorbeeld al wel. Denk dat het alleen voor die kippen geldt.
Die ijsbonbons lagen hier vd week idd alquote:Op woensdag 11 december 2013 17:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Aah, dus dan hebben ze ws de ijsbonbons en de visschotel ook al. Cool
Mooi! Iemand die dingen al gehad eigenlijk?quote:Op woensdag 11 december 2013 17:48 schreef Holyme het volgende:
[..]
Die ijsbonbons lagen hier vd week idd al![]()
Hier overigens mandjes én een grote parkeerplaats
ja, gister...ik vond ze lekker...vooral de donkere. Laagje chocolade was wel wat dun, vooral aan de onderkant. Weerhield me niet om binnen een paar minuten het pakje leeg te vretenquote:Op woensdag 11 december 2013 18:05 schreef Qwea het volgende:
[..]
Mooi! Iemand die dingen al gehad eigenlijk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |