Hoe kan ik voor give me coins een script maken, ik heb voor mine-litecoin.com dezequote:
Wat is het verschil in pools? En waar kun je het beste zitten momenteel? Thanks in advantage!quote:Op donderdag 5 december 2013 20:01 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Hoe kan ik voor give me coins een script maken, ik heb voor mine-litecoin.com deze
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://europe.mine-litecoin.com -u chucknorris.gpu -p *********** -I 12
Wat moet ik veranderen om naar give-me-coins.com te gaan? Want daar kan ik het niet vinden
europe.mine-litecoin.comquote:Op donderdag 5 december 2013 20:01 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Hoe kan ik voor give me coins een script maken, ik heb voor mine-litecoin.com deze
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://europe.mine-litecoin.com -u chucknorris.gpu -p *********** -I 12
Wat moet ik veranderen om naar give-me-coins.com te gaan? Want daar kan ik het niet vinden
Wat ik kan vinden is give-me-coins een van de beterequote:Op donderdag 5 december 2013 20:28 schreef Jenaamissjaak het volgende:
[..]
Wat is het verschil in pools? En waar kun je het beste zitten momenteel? Thanks in advantage!
Ik weet nog niet precies of dat een voordeel heeft of niet.quote:Op donderdag 5 december 2013 20:29 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Wat ik kan vinden is give-me-coins een van de betereVerschil in pools is dacht ik vooral de rekenkracht, mijn huidige heeft 400 megahash, terwijl givemecoins tig gighish heeft
Volgens mij is dat niet te berekenen. De difficulty is namelijk elke keer anders (toch?) dus de ene keer levert 1 uur 0,001 LTC op en de andere keer 0,003 (bij wijze van).quote:Op donderdag 5 december 2013 20:34 schreef Jenaamissjaak het volgende:
Misschien is het handig om eens een overzicht te maken van hoeveel ltc je nu daadwerkelijk krijgt per k/hash. Dan is het ook mogelijk om pools met elkaar te vergelijken.
Natuurlijk.:$ Nou vooralsnog heb ik het idee dat wemineltc wel fijn is! Vooral omdat je de fee daar op 0% kunt zetten.quote:Op donderdag 5 december 2013 20:35 schreef bambino het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet te berekenen. De difficulty is namelijk elke keer anders (toch?) dus de ene keer levert 1 uur 0,001 LTC op en de andere keer 0,003 (bij wijze van).
Ik heb hem ook op 0 gezet, je betaald namelijk elke keer ook 0,02LTC bij opnames. Dus zo min mogelijk opnemen tot je meer in een keer kunt doen.quote:Op donderdag 5 december 2013 20:38 schreef Jenaamissjaak het volgende:
[..]
Natuurlijk.:$ Nou vooralsnog heb ik het idee dat wemineltc wel fijn is! Vooral omdat je de fee daar op 0% kunt zetten.
Dat is 1,5 Dollar op dit momentquote:
Als je wacht tot je 5 LTC hebt hoef je niets te betalen aan Fee'squote:Op donderdag 5 december 2013 20:39 schreef bambino het volgende:
[..]
Ik heb hem ook op 0 gezet, je betaald namelijk elke keer ook 0,02LTC bij opnames. Dus zo min mogelijk opnemen tot je meer in een keer kunt doen.
Ah dat had ik nog niet gezien.quote:Op donderdag 5 december 2013 20:40 schreef Jenaamissjaak het volgende:
[..]
Als je wacht tot je 5 LTC hebt hoef je niets te betalen aan Fee's
Das godnondeju veel! Wat voor machien heb je daar thuis staan? (En hoeveel stroom gebruikt ie?)quote:
3x 6970 @ 950/1450 met een 3970 en rampage 4 en 32gb ddr3 @ 1600mhz.quote:Op donderdag 5 december 2013 20:46 schreef Jenaamissjaak het volgende:
[..]
Das godnondeju veel! Wat voor machien heb je daar thuis staan? (En hoeveel stroom gebruikt ie?)
hobby mag wat kosten hequote:Op donderdag 5 december 2013 20:50 schreef r8v2 het volgende:
Dus wat je verdient met LTC kan je meteen weer aan Nuon/Essent/Vattenfall geven.
1200 watt voeding is 28,8 kwh per dagquote:Op donderdag 5 december 2013 20:50 schreef r8v2 het volgende:
Dus wat je verdient met LTC kan je meteen weer aan Nuon/Essent/Vattenfall geven.
./configure deed hij niet, make en make install ook niet. Die dingen had ik ook al wel geprobeerd hoor drolquote:Op donderdag 5 december 2013 16:50 schreef r8v2 het volgende:
[..]
Ja drol, je moet dat eerst compileren. Iets met ./configure, make en make install. Lees daar maar eerst eens wat over.
Dat dacht ik dus ook, daarom driver gedeinstalleerd en opnieuw geinstalleerd. Maar dat hielp ook niet..quote:Op donderdag 5 december 2013 16:51 schreef r8v2 het volgende:
[..]
Driver probleem dus, hij ziet de GPU niet.
Oh, super! Dank je! Ik probeer het meteen.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:28 schreef r8v2 het volgende:
Drabit, ik lees net ergens in het begin van het topic dat CGMiner versies boven de 3.5 geen Litecoin ondersteunen!
Dus ff 3.5 downloaden en gaan met die banaan. Alhoewel dan je nog steeds tegen het driverprobleem op kan lopen.
Oh... Ja dat wist ik wel. Daarom heb ik ook die versie.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:29 schreef dimmak het volgende:
[..]
Nee 3.72 is de laatste die GPU's ondersteunt.
Het grootste voordeel van een grotere pool is imo dat die wat stabieler zullen zijn qua vinden van blokken normaal gesproken.quote:Op donderdag 5 december 2013 20:31 schreef bambino het volgende:
[..]
Ik weet nog niet precies of dat een voordeel heeft of niet.
Jij blijft namelijk gewoon je eigen share binnen halen, maar jou aandeel is dus stukken kleiner als de pool veel meer doet. Maar zo werkt het geloof ik niet
Dus hoe meer een pool doet, hoe meer je zelf verdient (lijkt mij). Maar details hoe het inelkaar steekt weet ik niet.
Zit zelf bij WeMineLTC.com maar dit is de eerste die ik geprobeerd heb.
Daarom staat http://dustcoin.com/ in de OP, kun je het zelf uitrekenen. Aangezien de deff regelmatig aanpast is vandaag niet te zeggen wat je volgende week aan coins zou halen.quote:Op donderdag 5 december 2013 20:34 schreef Jenaamissjaak het volgende:
Misschien is het handig om eens een overzicht te maken van hoeveel ltc je nu daadwerkelijk krijgt per k/hash. Dan is het ook mogelijk om pools met elkaar te vergelijken.
Dat is mooi vervelendquote:Op vrijdag 6 december 2013 08:51 schreef dimmak het volgende:
Vannacht kreeg cgminer een error en is gestopt met minen. +/- 5u stil gestaan.
Wat haal je van die bbq binnen? Heb nog een pc staan.quote:Op vrijdag 6 december 2013 09:02 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Dat is mooi vervelend![]()
Weet iemand hier trouwens nog een goede BBQ pool?
Ik zit nu bij bbq.ltcoin maar ben eigenlijk niet zo tevreden over de prestaties van de pool..
Liefst eigenlijk PPS, mine soms ook wel eens wat korter en dan is PPLNS best vervelend.
Ik zou momenteel eigenlijk 80BQC per dag moeten halen, maar dat klopt dus niet helemaal. Die pool waar ik mine klopt iets niet ofzo. Heb in 12 uur nonstop ongeveer 27 gemined.quote:Op vrijdag 6 december 2013 11:30 schreef dimmak het volgende:
[..]
Wat haal je van die bbq binnen? Heb nog een pc staan.
Dat klopt dan niet helemaal inderdaad.quote:Op vrijdag 6 december 2013 11:38 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ik zou momenteel eigenlijk 80BQC per dag moeten halen, maar dat klopt dus niet helemaal. Die pool waar ik mine klopt iets niet ofzo. Heb in 12 uur nonstop ongeveer 27 gemined.
Ik mine onder andere met een 7850, stabiel op 375Khash. Ik heb er net een 6870 bijgekocht die ik morgen kan ophalen en ik heb nog 2 x 5770quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:01 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Dat klopt dan niet helemaal inderdaad.
Mocht iemand een goede pool weten, verneem ik dat ook graag.
Lang geleden al eens bbq gemined, bij 600coins gestopt en laatst erachter gekomen dat mijn solo mining config niet meer werkt.
Mine nu trouwens LTC op mijn laptopje. 13 khash.maar toch gratis stroom hier.
Morgen mijn pc maar eens gereedmaken. Daar zit een AMD 7850 in. Die zou het dus stukken beter moeten doen. ( c.a 160khash)
Nice.quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:11 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ik mine onder andere met een 7850, stabiel op 375Khash. Ik heb er net een 6870 bijgekocht die ik morgen kan ophalen en ik heb nog 2 x 5770![]()
Hopelijk morgen een reserve PC die ik hier heb staan klaarmaken met de 6870 en 1 5770, en dan wachten op de extender zodat de 5770 erbij kan. Dan blijft die rig 24/7 minen.
Ik moet nog uitvogelen hoe je je computer een taak kunt geven zonder dat je windows gebruikers acc. een wachtwoord nodig heeft.quote:Op vrijdag 6 december 2013 08:51 schreef dimmak het volgende:
Vannacht kreeg cgminer een error en is gestopt met minen. +/- 5u stil gestaan.
Welke altcoin zou je er mee willen minen?quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:17 schreef NeeOfTochJA het volgende:
is iemand bekend met USB miners? zoals deze: http://www.coindesk.com/redfury-2-6gh-usb-miner-now-available/
Wil er wel zo 1 kopen maar vraag me af of je er ook altcoins mee kan minen, Bitcoins is niet meer de moeite denk ik.
Er zijn trouwens ook pools waar je kunt instellen dat je een mailtje krijgt als je worker uitvalt, een van de pools waar ik Litecoins heb gemined had dat. Zal ik eens zoeken welke het is?quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:21 schreef tofastTG het volgende:
[..]
Ik moet nog uitvogelen hoe je je computer een taak kunt geven zonder dat je windows gebruikers acc. een wachtwoord nodig heeft.
Dan zou je ervoor kunnen kiezen om ieder uur te rebooten, als je dan de Miner in de startlist van je pc zet voorkom je dit soort problemen.
Goed idee. Ik ga ook even rond kijken.quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:21 schreef tofastTG het volgende:
[..]
Ik moet nog uitvogelen hoe je je computer een taak kunt geven zonder dat je windows gebruikers acc. een wachtwoord nodig heeft.
Dan zou je ervoor kunnen kiezen om ieder uur te rebooten, als je dan de Miner in de startlist van je pc zet voorkom je dit soort problemen.
peercoin of 1 die op btc lijkt.quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:26 schreef dimmak het volgende:
[..]
Welke altcoin zou je er mee willen minen?
wemineltc.com heeft die optie ook. En wat is BBQcoin nou weerquote:Op vrijdag 6 december 2013 13:26 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Er zijn trouwens ook pools waar je kunt instellen dat je een mailtje krijgt als je worker uitvalt, een van de pools waar ik Litecoins heb gemined had dat. Zal ik eens zoeken welke het is?
Edit: http://ltc.kattare.com/
http://www.coinwarz.com/calculators/peercoin-mining-calculatorquote:Op vrijdag 6 december 2013 13:33 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
peercoin of 1 die op btc lijkt.
Ik ga in mijn komende setup zorgen dat ik zo'n alert krijg en dan via remote acces kan rebooten.quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:35 schreef bambino het volgende:
[..]
wemineltc.com heeft die optie ook. En wat is BBQcoin nou weer?
ok niet echt de moeite. Maar het is dus wel mogelijk om andere coins ermee te minen.quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:36 schreef dimmak het volgende:
[..]
http://www.coinwarz.com/calculators/peercoin-mining-calculator
Scrypt coins niet. Maar asics zoals bitcoin en peercoin wel.quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:40 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
ok niet echt de moeite. Maar het is dus wel mogelijk om andere coins ermee te minen.
tnxquote:Op vrijdag 6 december 2013 13:43 schreef dimmak het volgende:
[..]
Scrypt coins niet. Maar asics zoals bitcoin en peercoin wel.
Goed bezig, ik ben toch maar eens aan het kijken voor een nieuwe voeding voor die nieuwe rig, bedacht me net dat die oude voeding misschien niet het beste idee is.quote:Op vrijdag 6 december 2013 14:11 schreef lipjes het volgende:
En ben weer aan het minen met 1110khash
Ik had die guide laatste gelezen en daar staat beschreven hoe je alles automatiseert.quote:Op vrijdag 6 december 2013 13:40 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ik ga in mijn komende setup zorgen dat ik zo'n alert krijg en dan via remote acces kan rebooten.
Dan alleen de CGminer en Afterburner ofzo om de fans op 100% te gooien in de startup en klaar is kees.
BBQcoins is gewoon een kleine altcoin, origineel bedoeld alleen om een beetje mee te spelen en daar mine ik ze voor. Ga denk ik straks wel over op LTC of een of andere hopping pool.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |