uhmmm aangezien ik zelf 4 jaar promotieonderzoek gedaan heb naar de oorzaken van migraine denk ik dat ik daar toch net iets meer verstand van heb, niet dat je dat kon weten want ongenuanceerd blaten staat bij jou op nummer 1. Ik heb tenminste nog iets bijgedragen tot de wetenschapquote:Op zaterdag 11 januari 2014 14:26 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Goed argument. Heel overtuigend...
Er dient juist meer onderzoek naar placebo te komen. En niet naar omgekochte kulonderzoeken naar medicatie wat gepruts in de marge is.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 13:09 schreef Re het volgende:
goeie band wel, Placebo
Placebo onderzoek wordt trouwens steeds minder belangrijk, het blijft nodig om voor een nieuw medicijn goedkeuring te krijgen maar goedkeuring alleen zorgt er nog niet voor dat het medicijn op de lijst komt of wordt vergoed door de verzekeringen.
en in dit soort discussies valt er toch nooit iets te winnen: als je aantoont dat iets potentie heeft krijg je natuurlijk te horen dat er met de resultaten is gesjoemeld.
Placebo-onderzoek is prima om aan te tonen dat er een therapeutische potentie is en om te bepalen wat het bijwerkingenprofiel is. Of het beter is dan een andere therapie of kosten-effectiever zul je eerst ander onderzoek moeten doen
placebo-effecten zijn idd erg interessant om te onderzoeken, maar dat kan alleen als je dat vergelijkt met iets anders. Maar zoals gezegd, placebo gecontroleerde onderzoeken worden steeds minder belangrijk, iets waar ikzelf niet tegen ben hoorquote:Op zaterdag 11 januari 2014 14:53 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Er dient juist meer onderzoek naar placebo te komen. En niet naar omgekochte kulonderzoeken naar medicatie wat gepruts in de marge is.
Aspartaam is waarschijnlijk de boosdoener.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 13:53 schreef theguyver het volgende:
[..]
Nou over migraine, vriendin dacht misschien wel als oplossing te gaan blowen, dit werkte voor geen meter, en andere oplossing hebben we nog niet.
Het nadeel van migraine is dat dit verschilt weer per persoon de een ervaart het in de nek de ander voorhoofd etc.
Soms is de oplossing wel voor de hand liggend stress of in mijn geval een bril, in eerste instatie daht ik dat ik migraine had.
migraine is al beschreven in de 16de eeuwquote:Op zaterdag 11 januari 2014 14:56 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Aspartaam is waarschijnlijk de boosdoener.
http://www.naturalnews.com/008797.html
Dit is een beetje een onduidelijke zin.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 14:35 schreef Re het volgende:
[..]
uhmmm aangezien ik zelf 4 jaar promotieonderzoek gedaan heb naar de oorzaken van migraine denk ik dat ik daar toch net iets meer verstand van heb, niet dat je dat kon weten want ongenuanceerd blaten staat bij jou op nummer 1. Ik heb tenminste nog iets bijgedragen tot de wetenschap
dus laat ik eens uit hetzelfde vaatje tappen als jullie: Jullie zijn een gevaar voor de maatschappij, jullie zien liever mensen onnodig lijden en op kosten leven van onze maatschappij, jullie zien niets liever dan dat mensen kapotgaan door ziektes.
gewoon even een reality check, mensen worden ziek, al dan niet veroorzaakt door henzelf, maar jullie walgen van symptoombestrijding en zien liever mensen lijden totdat de oorzaak is gevonden en dan eisen jullie op fascistische gronden dat mensen zich moeten onderwerpen aan het verplicht laten houden aan elke vorm van leven die zich niet houdt aan de regels zoals door jullie geëist.
Heb nooit gezegd dat dat niet gebeurd. Heb gezegd dat een bepaald soort onderzoek weinig gebeurd in de medische wetenschap. Das wat anders.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 17:11 schreef Re het volgende:
ik hoef geen lintje hoor, maar ik heb gewoon fundamenteel onderzoek gedaan terwijl jij zegt dat dat niet gebeurd, klinklare onzin dus
Leuk, bij Ferrari?quote:Op zaterdag 11 januari 2014 14:35 schreef Re het volgende:
[..]
uhmmm aangezien ik zelf 4 jaar promotieonderzoek gedaan heb naar de oorzaken van migraine denk ik dat ik daar toch net iets meer verstand van heb
Genoeg gevallen waar je het met alleen je hersenen niet redt en je toch echt medicijnen nodig hebt.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 15:03 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dit is een beetje een onduidelijke zin.
Verder zeg je dat jij tenminste nog iets bijgedragen hebt tot de wetenschap. Wil je daar een lintje voor? Iedereen doet zijn of haar werk en sommigen dragen op die manier bij aan de maatschappij en velen ook niet.
Verder zie ik mensen liever ook niet lijden maar ben argwanend mbt Big Pharma aangezien die medicijnen zich over het algemeen op symptoombestrijding richten en ze vol met bij-effecten zitten.
En ik denk dat de toekomst meer ligt bij het begrijpen van waarom onze hersenen zo krachtig zijn dat ze sterker zijn dan medicijnen.
Dus een iets ander beeld dan ongenuanceerd blaten en fascistische redenen.....
ik zat in rotterdam, wel veel samengewerkt met LUMC ja en Ferrari zat ook bij de dissertatie als opponentquote:
en dat is dus onzin...quote:Op zaterdag 11 januari 2014 17:58 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Heb nooit gezegd dat dat niet gebeurd. Heb gezegd dat een bepaald soort onderzoek weinig gebeurd in de medische wetenschap. Das wat anders.
Ok. Als jij het zegt zou het wel zo wezen.quote:
Er wordt tegenwoordig steeds meer naar het hele lichaam gekeken als men met klachten bij de arts komt.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 18:28 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ok. Als jij het zegt zou het wel zo wezen.
Het is algemeen bekend dat de medische wetenschap naar een klein stukje van het lichaam kijkt. Maar blijkbaar is nog niet iedereen daarvan op de hoogte....
Wel meer nu dat klopt Goeie ontwikkeling. Maar nog steeds zijn er overal specialisten voor die over het algemeen alleen naar hun eigen stukje kijken.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 19:32 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Er wordt tegenwoordig steeds meer naar het hele lichaam gekeken als men met klachten bij de arts komt.
Daarom zijn het ook specialisten natuurlijk . Maar men raadpleegt ook vaak collega's uit een ander specialisme als men denkt daardoor een beter totaalbeeld te krijgen.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 19:34 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Wel meer nu dat klopt Goeie ontwikkeling. Maar nog steeds zijn er overal specialisten voor die over het algemeen alleen naar hun eigen stukje kijken.
Je hoort ook heel veel verhalen dat dat juist niet gebeurt. Er worden zo ontzettend veel fouten gemaakt in het ziekenhuis. Helaas...quote:Op zaterdag 11 januari 2014 19:41 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daarom zijn het ook specialisten natuurlijk . Maar men raadpleegt ook vaak collega's uit een ander specialisme als men denkt daardoor een beter totaalbeeld te krijgen.
Cardiologen en longartsen werken heel nauw samen.
Jammer hè, dat er mensen werken in ziekenhuizen?quote:Op zaterdag 11 januari 2014 20:19 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Je hoort ook heel veel verhalen dat dat juist niet gebeurt. Er worden zo ontzettend veel fouten gemaakt in het ziekenhuis. Helaas...
Komt omdat je alleen de fouten hoort. De dingen die wel goed gaan-en dat is het meeste-hoor je niks over. Logisch, want je gaat niet in de krant schrijven: oh wat ben ik goed geholpen door dr. die en die.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 20:19 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Je hoort ook heel veel verhalen dat dat juist niet gebeurt. Er worden zo ontzettend veel fouten gemaakt in het ziekenhuis. Helaas...
Hoe kom je er bij dat het brein sterker is dan medicijnen? Het effect van (goedgekeurde) medicijnen is juist sterker van het placebo effect waartegen het gecontroleerd is...quote:Op zaterdag 11 januari 2014 15:03 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dit is een beetje een onduidelijke zin.
Verder zeg je dat jij tenminste nog iets bijgedragen hebt tot de wetenschap. Wil je daar een lintje voor? Iedereen doet zijn of haar werk en sommigen dragen op die manier bij aan de maatschappij en velen ook niet.
Verder zie ik mensen liever ook niet lijden maar ben argwanend mbt Big Pharma aangezien die medicijnen zich over het algemeen op symptoombestrijding richten en ze vol met bij-effecten zitten.
En ik denk dat de toekomst meer ligt bij het begrijpen van waarom onze hersenen zo krachtig zijn dat ze sterker zijn dan medicijnen.
Dus een iets ander beeld dan ongenuanceerd blaten en fascistische redenen.....
En bij wie is dat algemeen bekend?quote:Op zaterdag 11 januari 2014 18:28 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ok. Als jij het zegt zou het wel zo wezen.
Het is algemeen bekend dat de medische wetenschap naar een klein stukje van het lichaam kijkt. Maar blijkbaar is nog niet iedereen daarvan op de hoogte....
Tja als het werkt voor je fijn. Maar het is natuurlijk drugs en verslavend. Ik houd die chemische troep liever buiten mijn lichaam.quote:Op zondag 12 januari 2014 00:03 schreef Enfatruskiloin het volgende:
Hoe staan jullie tegenover antipsychotica? Slik het zelf, momenteel Orap en ben er vrij tevreden over. Het helpt goed en heb vrijwel geen bijwerkingen. In tegenstelling tot Zyprexa en Seroquel waarvan ik dik en slaperig werd. Als het goed is wordt er het meeste winst op antipsychotica gemaakt van alle medicijnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |