Eergister uitgeweest met een vrienden, was hartstikke gezellig totdat we er achter kwam dat er een iemand om 4:00 thuis moest zijn (Kamertraining) en het 4:10 was.
Dus ik en wat andere mensen zeiden tegen haar dat ze moest nadenken over haar principes, en dat het niet kan dit gedrag.
Het enige wat ze zei was " Ik woon op een kamer trainings centrum, denk je dat ik me aan hun regels ga houden? "

Naja, volgende ochtend word ik gebeld door zo`n begeleider daar " Ja, weet jij waar **** is ?" Dus ik half slapend " Ja, die zit waarschijnlijk bij die en die, wat dan?.. is ze niet thuis gekomen? "
Toen was het even stil en klonk er een " Nee, ik heb d`r niet gezien "
Diezelfde middag heb ik nog met haar gepraat op Skype en leek er niets aan de hand, totdat ze me negeert sinds ze zei" Ja, ik ben zo terug "
Berichtjes op Facebook achterlaten, worden gelezen, worden niet beantwoord.
Berichten op Skype, idem dito.
Het kán zijn dat ze kwaad op me is omdat ik heb gezegd dat ze bij een jongen bleef slapen (Terwijl ze een vriend heeft..) Maargoed, daarom moet ze niet kwaad worden op mij, maar op haarzelf, aangezien ze zelf de "Huisregels" overschrijd, en net doet alsof ze daar niet kan worden gestraft, of alsof er geen consequenties zijn voor haar "Want ik ben 19, en het kamer trainings centrum is tot 18 normaal gesproken"

___!!
Klacht: Vriendin negeert me en is kwaad op me, omdat ik eerlijk ben tegen de begeleiding op haar woongroep.