Waarom zou er niets gebeuren?quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:36 schreef SeLang het volgende:
Er gebeurt natuurlijk niets, maar de Chinezen leiden hier wel ernstig gezichtsverlies. Ze staan nu voor de hele wereld voor lul door die zone af te kondigen terwijl ze niet de middelen hebben om dat daadwerkelijk af te dwingen. De Amerikanen, Japanners en Koreanen lachen die Chinezen recht in hun gezicht uit terwijl ze nog wat extra vliegtuigen door die zone vliegen.
quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:47 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
een aanval op Japan is een aanval op de USA.
T heeft er alles weg van in elk geval. Gelet op de VS vliegtuigen die daar al gesignaleerd zijnquote:
De VS denkt alleen aan zichzelf. Als het dus ook voor hen goed uitkomt om te helpen dan zullen ze helpen.quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:47 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
T heeft er alles weg van in elk geval. Gelet op de VS vliegtuigen die daar al gesignaleerd zijn
Zeg maar hetzelfde als Russische bommenwerpers die meerdere malen per jaar in het west-Europese luchtruim verschijnen, om de Navo uit te lachen.quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:36 schreef SeLang het volgende:
Er gebeurt natuurlijk niets, maar de Chinezen leiden hier wel ernstig gezichtsverlies. Ze staan nu voor de hele wereld voor lul door die zone af te kondigen terwijl ze niet de middelen hebben om dat daadwerkelijk af te dwingen. De Amerikanen, Japanners en Koreanen lachen die Chinezen recht in hun gezicht uit terwijl ze nog wat extra vliegtuigen door die zone vliegen.
Ten eerste wordt China dan door de complete internationale gemeenschap uitgespuugd want niemand erkent die Chinese territorium claims.quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:41 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waarom zou er niets gebeuren?
China heeft een van het beste leger ter wereld op dit moment . De Japanners mogen dus wel eens oppassen met dat gelach.
Kortom: volgens jou gaat er helemaal niets speciaals gebeuren, geen oorlog geen conflict.quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:55 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ten eerste wordt China dan door de complete internationale gemeenschap uitgespuugd want niemand erkent die Chinese territorium claims.
Ten tweede heeft China helemaal de militaire middelen niet om een oorlog van Japan te winnen, al was het maar omdat ze geen schepen hebben om troepen en materieel naar Japan te brengen.
Ten derde zal zelfs die slappe Obama geen Chinese militaire agressie accepteren en al helemaal niet tegen Japan dat ze per verdrag worden geacht te verdedigen.
Deze kwestie kan alleen maar eindigen met een smadelijke afgang van China, daarom snap ik de timing van die Chinese claims niet. De binnenlandse politieke en economische problemen moeten wel enorm zijn dat ze dit soort conflicten nu aangaan.
Het maakt natuurlijk wel een verschil dat de Russen geen delen van west-Europa claimen. Op het moment dat Putin claimt dat Texel Russisch territorium is dan krijg je ook een andere situatiequote:Op vrijdag 29 november 2013 11:55 schreef JJ76 het volgende:
[..]
Zeg maar hetzelfde als Russische bommenwerpers die meerdere malen per jaar in het west-Europese luchtruim verschijnen, om de Navo uit te lachen.
Nu nog even niet nee. China kruipt inderdaad terug in haar schulp. Maar ik verwacht wel grote binnenlandse politieke en economische problemen in China de komende jaren en dan verwacht je dit soort acties van China om de aandacht af te leiden. Maar het is nu nog wat vroeg.quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:57 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Kortom: volgens jou gaat er helemaal niets speciaals gebeuren, geen oorlog geen conflict.
Saai....![]()
Aha, het zou toch wel mooi zijn als er eindelijk weer eens een grootschalige oorlog komt.quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:01 schreef SeLang het volgende:
[..]
Nu nog even niet nee. China kruipt inderdaad terug in haar schulp. Maar ik verwacht wel grote binnenlandse politieke en economische problemen in China de komende jaren en dan verwacht je dit soort acties van China om de aandacht af te leiden. Maar het is nu nog wat vroeg.
Koop (of download) Battlefield of Call of Duty en leef je even lekker uit.quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Aha, het zou toch wel mooi zijn als er eindelijk weer eens een grootschalige oorlog komt.
Gewoon waar een relatief groot deel van de wereld bij betrokken is.
Nee, dat is niet echt hè.quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:07 schreef Jian het volgende:
[..]
Koop (of download) Battlefield of Call of Duty en leef je even lekker uit.
Vanachter je beeldscherm een oorlog in de Oost Chinese Zee volgen ook niet, dan moet je er toch echt heen als het zover komt .......quote:
Welnee, het conflict/oorlog volgen, er een mening over vormen enz enz.quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:10 schreef Jian het volgende:
[..]
Vanachter je beeldscherm een oorlog in de Oost Chinese Zee volgen ook niet, dan moet je er toch echt heen als het zover komt .......
dan zal dat zeer grote gevolgen kunnen hebben voor de hele aarde, dat lijkt me dus verre van wijs.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:20 schreef quirina het volgende:
Ff wat bommen laten vallen op fukushima oid?
Ik zag je zitten volgens mij ......quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:10 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Welnee, het conflict/oorlog volgen, er een mening over vormen enz enz.
Dat vind ik leuk.
Dit soort quasi moreel verontwaardigt trollen staat je niet als VS-fanboy.quote:
Ja, ja ......quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dit soort quasi moreel verontwaardigt trollen staat je niet als VS-fanboy.
quote:Op vrijdag 29 november 2013 02:08 schreef Hathor het volgende:
[..]
Omdat de VS dan van China een parkeerplaats maken.
Na de tweede wereldoorlog is er een verdrag opgesteld tussen Japan en de USA waar dat in vastgelegd is.quote:
En dan is China failliet en de VS schuldenvrij.quote:Op vrijdag 29 november 2013 13:57 schreef Leipo666 het volgende:
als de VS China aanvalt dan laat China de dollar klappen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |