Te koop;
Wat?Griekse ruïne-achtige inboedel van meer dan 10 jaar oud.
Van?Topmerk: Divano & Divani
De staatHet voordeel van deze set is dat het slechts één keer is neergezet en daarmee nooit verplaatst. Het heeft dus minimale schade. Behalve de "schade" die "hoort" vanwege de style. Alleen het tafelblad (glasplaat) heeft zichbare gebruikers-sporen (denk aan krasjes e.d.)
Waarom doe je dit weg?Ik bied dit aan namens mijn ouders. Die gaan kleiner wonen en dit past er dan écht niet meer in. Als dat had gekund hadden ze het zeker meegenomen. Een uitzonderlijk mooie set voor de liefhebber.
Afmetingen?Dressoir: (H)91cm (B)215cm (D)51cm
Spiegel: (H)148cm (B)81cm (D)10cm
Kast: (H)215cm (B)133cm (D)50cm
Tafel: (H)77cm (B)200cm (D)100cm
Dressoir & spiegel:![6fqbo4.jpg]()
![10xbsox.jpg]()
Kast:![qrn49w.jpg]()
![1zzjjix.jpg]()
![wqprsw.jpg]()
Tafel:![aw591w.jpg]()
![2va09cm.jpg]()
![2v2abs1.jpg]()
Kruik:
Rekening![ixs9hh.jpg]()
De set heeft 2 ontbrekende zuilen, maar deze zijn ongeveer evenveel waard als de lampen die op het dressoir staan (deze zijn later aangeschaft). De prijs klopt dus ongeveer op de rekening van destijds. Ik weet niet zeker of de rekening in Euro's is of in Gulden, maar het verschil maakt tegenwoordig toch niet meer uit.
De set kostte bij elkaar dus zo'n slordige 25.000 euro/gulden. Gezien de uitstekende staat van de set (behalve de glasplaat van de tafel waar gebruikerssporen op te vinden zijn), zijn dit de vraagprijzen:
Vraagprijzen:De hele set: 2500 euro
Losse verkoop:Het dressoir: 1000 euro (incl lampen)
De spiegel: 350 euro
Eettafel: 750 euro
Wandkast: 750 euro (zonder beeldjes, wellicht in overleg over te nemen.)
Kruik: 50 euro
Let op: Alleen afhaal, deze set is
loodzwaar, we zijn bereid te helpen inladen maar bezorgen is geen optie.
Bieden staat natuurlijk vrij, maar s.v.p. geen onzin biedingen, daar heeft niemand wat aan.
Wie gaat deze schitterende set voor deze bodemprijzen op de kop tikken?
Game on.