Mwah, zie het meer als tot inkeer komen.. En zelfs dan nog kan ik me er niet zo aan storen, vind het nog steeds heel vermakelijk en spannend, benieuwd hoe alles volgende week aflooptquote:Op maandag 25 november 2013 17:19 schreef planethugo het volgende:
[..]
als je iemand ontvoert, een vinger afknipt, iemand via een listige truc al zijn geld afpakt etc en dat je dat al tijden geplanned hebt dan realiseer je je wel degelijk al een hele tijd waar je mee bezig bent. Niet pas als iemand een pistool op je kop zet, lijkt me. Dat is geen vlaag van verstandsverbijstering meer. dat is gewoon met voorbedachte rade een geraffineerd plan uitvoeren en dan huilen als het plan zich tegen je keert. Erg matig.
Idd, de serie starte goed en redelijk reeel maar het loopt de spuigaten uit nu en word een doodgewone soap. Ik kan je vertellen dat het in het echie heel, heel anders gaat. Kinderen bijv. weten hun plaats precies in dit milieu en huilie huilie doen hahah echt niet....quote:Op maandag 25 november 2013 16:11 schreef Seamonkey- het volgende:
Simpele aflevering. Veruit de slechtste van dit seizoen
Aha we hebben een kenner!quote:Op maandag 25 november 2013 21:52 schreef Buikboor het volgende:
[..]
Idd, de serie starte goed en redelijk reeel maar het loopt de spuigaten uit nu en word een doodgewone soap. Ik kan je vertellen dat het in het echie heel, heel anders gaat. Kinderen bijv. weten hun plaats precies in dit milieu en huilie huilie doen hahah echt niet....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:06 schreef nelisb het volgende:
30 seconden preview aanstaande zondag.spannondSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar het is wel zo dat Pamela zijn ex was/is.quote:Op dinsdag 26 november 2013 11:31 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Waar ik me vooral aan erger dat het wel lijkt alsof Lucien, Boris, Nathalie en nu ook weer Van Zon nu pas tot de ontdekking komen dat ze in het criminele circuit zitten. Bij Boris zou dat eventueel nog kunnen. Die was jong toen zijn vader doodgeschoten werd. Maar Lucien en Nathalie hebben dit echt wel meegemaakt als je vader, je oom en je opa een netwerk van drugshandel hebben, krijg je dat echt wel mee.
De Pamela Ooms was gewoon de rechterhand van Ooms. Daar moet Van Zon echt wel wat van meegekregen hebben.
En Lucien zwaaiend me z'n uzi als hitman.quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:07 schreef franklop het volgende:
Misschien wordt Carmen wel neergeschoten en neemt Nathalie het over vanaf volgend seizoen met Storm als haar linkerhand!
En Speedy als zijn mattie.quote:Op dinsdag 26 november 2013 19:02 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
En Lucien zwaaiend me z'n uzi als hitman.
Heb je de echte goede Duitse series wel eens gezien van Bavaria Films?quote:Op maandag 25 november 2013 04:26 schreef Be-Smart het volgende:
1- Unit 13
2- Negen dagen van de gier.
3- Penoza.
Welke landen kunnen daar eigenlijk tegenop. Zweden? Dat stukje aarde tussen Mexico en Canada of toch Frankrijk?
wil je nu serieus zeggen dat je twijfelt of er in Amerika betere serie gemaakt worden als Penozaquote:Op maandag 25 november 2013 04:26 schreef Be-Smart het volgende:
1- Unit 13
2- Negen dagen van de gier.
3- Penoza.
Welke landen kunnen daar eigenlijk tegenop. Zweden? Dat stukje aarde tussen Mexico en Canada of toch Frankrijk?
bronquote:Vierde seizoen Penoza?
van onze redactie
AMSTERDAM -
Makers van de populaire misdaadserie Penoza denken na over een vierde seizoen.
Dat maken de KRO en producent NL Film drie dagen voor de laatste aflevering van het derde seizoen bekend.
Net als voor de kijker, is het voor de Penoza-acteurs een grote verrassing hoe het derde seizoen zondagavond afloopt. "Ze hebben geen idee", vertelt producent Alain de Levita. "We hebben meerdere eindes gedraaid."
De laatste aflevering van Penoza is volgens De Levita 'bloedspannend'. "De keuze die we hebben gemaakt is puur inhoudelijk geweest. Dit is verhaaltechnisch het beste einde dat we konden bedenken."
"Ze hebben geen idee", vertelt producent Alain de Levita. "We hebben meerdere eindes gedraaid."quote:
Ga eerst maar even The Wire, The Sopranos, Deadwood, Boardwalk Empire en Breaking Bad kijken, dan praten we daarna verder.quote:Op maandag 25 november 2013 04:26 schreef Be-Smart het volgende:
1- Unit 13
2- Negen dagen van de gier.
3- Penoza.
Welke landen kunnen daar eigenlijk tegenop. Zweden? Dat stukje aarde tussen Mexico en Canada of toch Frankrijk?
Ook even rekening houden met budgetten, keuze uit acteurs, schrijvers e.d.quote:Op donderdag 28 november 2013 12:09 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Ga eerst maar even The Wire, The Sopranos, Deadwood, Boardwalk Empire en Breaking Bad kijken, dan praten we daarna verder.
Zelfs dan blijven die kritieken. Lang niet altijd terecht, maar het is ook een kwestie van smaak. Ik kan het prima hebben, maar er zijn mensen die niet naar series gesproken in het Nederlands kunnen kijken.quote:Op donderdag 28 november 2013 13:59 schreef alexmazereeuw het volgende:
[..]
Ook even rekening houden met budgetten, keuze uit acteurs, schrijvers e.d.
Vind het altijd wel makkelijk dat mensen zo neerbuigend zijn, want het Amerikaanse drama is allemaal zoveel beter... Als je dan toch gaat vergelijken moet je ook echt alles vergelijken, wij moeten het hier met veeeeel minder middelen doen als Amerika..
Voor Nederlandse begrippen is het een meer dan prima serie, en er wordt echt erg goed geacteerd over het algemeenquote:Op donderdag 28 november 2013 13:59 schreef alexmazereeuw het volgende:
[..]
Ook even rekening houden met budgetten, keuze uit acteurs, schrijvers e.d.
Vind het altijd wel makkelijk dat mensen zo neerbuigend zijn, want het Amerikaanse drama is allemaal zoveel beter... Als je dan toch gaat vergelijken moet je ook echt alles vergelijken, wij moeten het hier met veeeeel minder middelen doen als Amerika..
Daar lijkt het inderdaad op.quote:Op donderdag 28 november 2013 10:18 schreef franklop het volgende:
"Ze hebben geen idee", vertelt producent Alain de Levita. "We hebben meerdere eindes gedraaid."
Dat vind ik dan wel weer apart, lijkt erop dat ze hebben gewacht op kijkcijfers/populariteit en aan de hand daarvan het einde hebben gekozen.
Eens, maar kijk eens waar ik op reageer, die post sloeg helemaal nergens op en dat wilde ik even aangeven.quote:Op donderdag 28 november 2013 13:59 schreef alexmazereeuw het volgende:
[..]
Ook even rekening houden met budgetten, keuze uit acteurs, schrijvers e.d.
Vind het altijd wel makkelijk dat mensen zo neerbuigend zijn, want het Amerikaanse drama is allemaal zoveel beter... Als je dan toch gaat vergelijken moet je ook echt alles vergelijken, wij moeten het hier met veeeeel minder middelen doen als Amerika..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."You can call me Susan if it makes you happy"
quote:Op donderdag 28 november 2013 19:03 schreef TLC het volgende:
In de volgende aflevering..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik las het ookquote:Op vrijdag 29 november 2013 14:14 schreef Freire het volgende:
Penoza
Vanuit KRO en NL Film is er de intentie om te gaan werken aan een vierde seizoen. Op dit moment wordt er gekeken wat de mogelijkheden hiervoor zijn!
Zonde, vrees dat het dan toch wat gaat inboeten aan geloofwaardigheid, tenzij ze echt hele andere kant op gaanquote:Op vrijdag 29 november 2013 14:14 schreef Freire het volgende:
Penoza
Vanuit KRO en NL Film is er de intentie om te gaan werken aan een vierde seizoen. Op dit moment wordt er gekeken wat de mogelijkheden hiervoor zijn!
Dat einde is nog even afwachten:quote:Op vrijdag 29 november 2013 14:42 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik las het ook
Ik had verwacht dat seizoen 3 wel een "duidelijk" einde zou hebben o.i.d. (al kan dat natuurlijk nog), dus ik ben wel benieuwd wat voor verhaallijn ze dan op pakken.
De Tulp zal niks mee gebeuren. Dat zouden ze verkocht hebben aan Van Zon, maar die heeft nu ook het geld. Mooi lokaas voor justititie. Hoe kwam Carmen eigenlijk aan dat pand?quote:Op zondag 1 december 2013 12:03 schreef alexmazereeuw het volgende:
En ik ben ook wel benieuwd wat voor rol het meisje van Lucien en de vriendin van Luther nog krijgen in de laatste afl. In de promo zie je ook dat iemand een deal wil sluiten met Berry, maar wie? Simon? Justitie?
En dan dat hotel (als het een hotel was) De Tulp? Wat gebeurt daar nog mee?
Belegging om wit te wassen. Van Zo'n heeft het dan ook niet gekocht maar er in geïnvesteerd.quote:Op zondag 1 december 2013 13:33 schreef W00fer het volgende:
[..]
De Tulp zal niks mee gebeuren. Dat zouden ze verkocht hebben aan Van Zon, maar die heeft nu ook het geld. Mooi lokaas voor justititie. Hoe kwam Carmen eigenlijk aan dat pand?
Snel seizoen 4 maken gewoon, ongelofelijk dat de rest van Nederland dit nog niet ontdekt heeftquote:Op zondag 1 december 2013 19:41 schreef TLC het volgende:
Wat moeten we nou de volgende week rond 20.30 uur doen ??![]()
Of dat de makers een spin-off van Penoza maken, dan krijg je bv een titel als Lutherquote:Op zondag 1 december 2013 19:49 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Snel seizoen 4 maken gewoon, ongelofelijk dat de rest van Nederland dit nog niet ontdekt heeft. Ik wil in ieder geval geen afraffel aflevering waarin ze alles maar even snel fixxen, dan maar een open einde voor volgend seizoen.
Dat liever dan een 4e seizoen.quote:Op zondag 1 december 2013 19:53 schreef TLC het volgende:
[..]
Of dat de makers een spin-off van Penoza maken, dan krijg je bv een titel als Luther
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |