Dit is echt een goede manier om de slechtere landen mee te laten doenquote:Op zaterdag 30 november 2013 18:55 schreef borisz het volgende:
WK T20 Vanaf 16 maart.
A
Bangladesh
Afghanistan
Nepal
Hong Kong
B
Zimbabwe
Ireland
United Arab Emirates
Netherlands
- Super 10 -
1
England
New Zealand
South Africa
Sri Lanka
Winnaar B
2
Pakistan
Australia
India
West Indies
Group A winners
Halve finale met de nummers één en twee per groep en dan de finale.
Ik zou liever zien dat ze de B-landen wat meer wedstrijden tegen de A-landen gunnen. Zo doen ze nooit ervaring op om verder te komen.quote:Op zondag 1 december 2013 00:23 schreef frizzel het volgende:
[..]
Dit is echt een goede manier om de slechtere landen mee te laten doen
meestal zijn dat hele saaie wedstrijden. Ik vind het wel goed zo.quote:Op zondag 1 december 2013 00:27 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik zou liever zien dat ze de B-landen wat meer wedstrijden tegen de A-landen gunnen. Zo doen ze nooit ervaring op om verder te komen.
Bij 20/20 wedstrijden zijn die wedstrijden juist niet saai!quote:Op zondag 1 december 2013 00:29 schreef frizzel het volgende:
[..]
meestal zijn dat hele saaie wedstrijden. Ik vind het wel goed zo.
Peter Borren (VRA, captain ) Nederlandse ouder(s) maar in Nieuw Zeeland opgegroeid. Hier op z'n rond z'n 18e komen wonenquote:Op donderdag 5 december 2013 16:11 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Van het team dat het wK haalde hoeveel zijn er in Nederland geboren en/of opgegroeid? Hoeveel hebben Nederlandse roots en wat is de reden voor die spelers om in Nederland te gaan spelen?
Je een beetje inschattende wil je ook weten waarom de KNCB voorrang geeft aan deze 'Niet Nederlanders' tov zelf opgeleide spelers en dat is heel simpel; Door op de wijze te blijven presteren zoals we nu doen stelt de KNCB heel veel geld veilig. Met dat geld worden o.a. projecten gestart om kinderen aan het cricketen te krijgen via scholen en sportdagen maar hebben de internationals nu ook contracten met de KNCB zodat er een redelijke vergoeding tegenover staat zodat ze minder te hoeven werken.quote:Op donderdag 5 december 2013 16:11 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Van het team dat het wK haalde hoeveel zijn er in Nederland geboren en/of opgegroeid? Hoeveel hebben Nederlandse roots en wat is de reden voor die spelers om in Nederland te gaan spelen?
Een paar studeren en of werken ja. Ze komen hier vooral omdat ze liefde voor het spelletje hebben.quote:Op vrijdag 6 december 2013 02:37 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wat is de reden dat die spelers hier komen? Studie, werk of zuiver 'full prof' worden?
Ik vind 20-20 leuker... Dit soort wedstrijden duren ...... en duren en duren ....quote:Op zondag 8 december 2013 00:55 schreef borisz het volgende:
Australië laat het erbij zitten. Ook vanwege de mogelijke weersomstandigheden
Engeland heeft 531 runs nodig over twee dagen.
Daarom is cricket zo mooi. Gewoon een wedstrijd spelen over vijf dagen.quote:Op zondag 8 december 2013 00:59 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik vind 20-20 leuker... Dit soort wedstrijden duren ...... en duren en duren ....
Ik kijk in ieder geval uit naar de T20 finals in Bangladesh..quote:Op zondag 8 december 2013 01:02 schreef borisz het volgende:
[..]
Daarom is cricket zo mooi. Gewoon een wedstrijd spelen over vijf dagen.. Maar ja ik denk dat je Met T20 internationaal de sport veel beter op de kaart kan zetten.
.
Maar de ICC kent maar 'tien landen' en de rest is bijzaak.
In 2009 won Nederland toen gewoon de openingswedstrijd van Engelandquote:Op zondag 1 december 2013 00:29 schreef frizzel het volgende:
[..]
meestal zijn dat hele saaie wedstrijden. Ik vind het wel goed zo.
Daarna werd pas het echt leuk in het spelershotelquote:Op maandag 9 december 2013 09:11 schreef Max23 het volgende:
[..]
In 2009 won Nederland toen gewoon de openingswedstrijd van Engeland
details! details!quote:Op maandag 9 december 2013 20:20 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Daarna werd pas het echt leuk in het spelershotel![]()
Laten we het zo zeggen, het was geen verrassing dat ze een paar dagen later dik van Pakistan verlorenquote:
Ik denk maximaal een hele korte samenvatting op sport journaal. Of Sky sports regelen. Of naar een kroeg met sky sports!quote:Op dinsdag 10 december 2013 02:58 schreef chufi het volgende:
Is er iets live te volgen? Hoor ik het graag
Het lijkt wel of de engelsen niet kunnen batten in Australie.quote:Op zaterdag 14 december 2013 09:50 schreef borisz het volgende:
Dag II
Australia 385
England 146/3 (50.3 ov)
Er is hoop voor Engeland
In de series eerder dit jaar was het ook niet fantastisch maar werden ze regelmatig gered door Ian Bell. Die series was dan wel 3-0 maar het was een stuk closer dan dat.quote:Op zaterdag 14 december 2013 13:22 schreef frizzel het volgende:
[..]
Het lijkt wel of de engelsen niet kunnen batten in Australie.
Pieterson onbetrouwbaar zelfs met een average van bijna 50. Cook ook de laatste tijd. Blijft niet veel over. Bell alleenquote:Op zaterdag 14 december 2013 13:32 schreef bartrid het volgende:
[..]
In de series eerder dit jaar was het ook niet fantastisch maar werden ze regelmatig gered door Ian Bell. Die series was dan wel 3-0 maar het was een stuk closer dan dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |