quote:
Op vrijdag 22 november 2013 16:04 schreef Miracle_Drug het volgende:[..]
Dat begrijp ik niet. Je hebt geen werk en geen uitkering? Want het lijkt me dat je met een uitkering ook wel eens van jezelf zou moeten laten horen?
Geen werk, wel WW. Er is heel weinig persoonlijk contact, toen ik 20 jaar geleden een jaartje werkzoekend was, moest ik iets van 1x per maand ofzo langskomen en m'n brieven enzo laten zien, nu sinds dit voorjaar helemaal niet, dat gaat via internet. Ik weet het niet zeker (ik geef 't wel netjes door :-)) maar ik denk dat als ik geen sollicitatie-aktiviteiten invoer, ik alleen een mailtje of misschien een papieren brief krijg dat mijn uitkering gestopt zal worden, en als ik zelf geen aktie onderneem om dat te voorkomen, ze gewoon hun schouders ophalen en de WW stop zetten. Bovendien, de periodes van aktiviteiten opgeven zijn al 4 weken, en je mag het wel op de laatste dag invoeren, dus binnen een maand krijg ik zelfs geen herinnering of waarschuwing.
Wat de rest van het geld betreft, heb een koophuis en rekeningen gaan automatisch. Als de WW stopt, nou ja ik ga niet exact uitrekenen hoe lang voordat er deurwaarders staan & dat gaat ook niemand hier aan, maar meer dan een jaar zou 't wel duren als het alleen om de automatische afschriften gaat en er niemand meer boodschappen doet enzo. Tien jaar waarschijnlijk niet, als ik mevrouw's record wil verbreken zal ik moeten wachten met overlijden tot na m'n pensioen.