No problem,heb hem zelf ook net besteldquote:Op maandag 25 november 2013 09:38 schreef LinQ het volgende:
[..]
Thanks! BesteldBij de MM hier om de hoek betaal ik anders 65
3 dagen, 3 dagen, 3 dagenquote:Op maandag 25 november 2013 10:03 schreef RRuben het volgende:
[..]
No problem,heb hem zelf ook net besteld
Hahaha, sameeee herequote:Op maandag 25 november 2013 11:02 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Het worden laaaaaaange werkdagen
Het wordt epischquote:Op maandag 25 november 2013 11:07 schreef Bolters het volgende:
[..]
Hahaha, sameeee hereMaar des te toffer donderdagnacht/vrijdag wordt!
Yeahhh! Maar die hebben we helaas nog niet deze week, haha!quote:Op maandag 25 november 2013 11:20 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Het wordt episch
Uncharted 4.... Hopelijk een nieuwe Batman van Rocksteady... Watch_Dogs
kan je kiezen, bv alleen chat audio! of game audio! of een combinatie! kun je zelf bepalen.quote:Op maandag 25 november 2013 11:32 schreef Bolters het volgende:
Wat kun je nu precies doen met je koptelefoon in je controller? Ontvang je dan al het geluid via je koptelefoon of alleen het geluid dat uit de controller komt?
En kun je alle headsets hier op aansluiten?
En dan kun je het geluid van de tv dus uitzetten maar alles ontvangen via headset?quote:Op maandag 25 november 2013 12:10 schreef CecilBDemented het volgende:
[..]
kan je kiezen, bv alleen chat audio! of game audio! of een combinatie! kun je zelf bepalen.
Yepquote:Op maandag 25 november 2013 12:22 schreef Bolters het volgende:
[..]
En dan kun je het geluid van de tv dus uitzetten maar alles ontvangen via headset?
Jep, dat vind ik dus ook geniaal. Maar je kunt iedere headset aansluiten of moet dit een gaming headset zijn?quote:Op maandag 25 november 2013 12:45 schreef RedemptioN het volgende:
das echt uber...was net aan het kijken naar een draadloze headset aangezien ik mn tv heb opgehangen in de slaapkamer, maar via de controller is geniaal =]
Jep, dat vind ik dus ook geniaal. Maar je kunt iedere headset aansluiten of moet dit een gaming headset zijn?quote:
Volgens mij kan elke 3.5mm headset worden aangesloten, ik ga die van mijn iPhone gebruiken voorlopig.quote:Op maandag 25 november 2013 12:47 schreef Bolters het volgende:
[..]
Jep, dat vind ik dus ook geniaal. Maar je kunt iedere headset aansluiten of moet dit een gaming headset zijn?
Da's top!quote:Op maandag 25 november 2013 12:49 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Volgens mij kan elke 3.5mm headset worden aangesloten, ik ga die van mijn iPhone gebruiken voorlopig.
Geniale functie inderdaad.quote:Op maandag 25 november 2013 12:47 schreef Bolters het volgende:
[..]
Jep, dat vind ik dus ook geniaal. Maar je kunt iedere headset aansluiten of moet dit een gaming headset zijn?
Jep. Heb de console in de slaapkamer staan en slaap altijd korter dan vriendin. En dan is het dus top dat je het geluid volledig via headset kunt ontvangenquote:
Ben nu eigenlijk aan het balen dat de PS3 dat niet heeft.quote:Op maandag 25 november 2013 12:53 schreef Bolters het volgende:
[..]
Jep. Heb de console in de slaapkamer staan en slaap altijd korter dan vriendin. En dan is het dus top dat je het geluid volledig via headset kunt ontvangen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |