FOK!forum / Brave New World / Kamer 322 hotel Zaza in Houston
Innercirclewoensdag 20 november 2013 @ 20:12
Schijnbaar per ongeluk kwam er iemand in deze kamer terecht in het prestigieuze hotel Zaza in Houston, Texas. De kamer is maar 1/3 vergeleken met de andere kamers en heeft een betonnen vloer. Er zit ook een spiegel in de muur. Ik vind het maar een spooky kamer.
Wat denken jullie?

Ik weet niet hoe foto's moet plaatsen maar hier een link >>

http://olympiczion.nl/ind(...)n-houston/#more-7538
theguyverwoensdag 20 november 2013 @ 20:16
room-shot.jpg
view-from-chair-in-room.jpg

zo :)
en idd ik zou er ook niet willen overnachten brrrr
Innercirclewoensdag 20 november 2013 @ 20:17
Bedankt voor het plaatsen van de fotos :-)
Lavenderrwoensdag 20 november 2013 @ 20:19
Spannend verhaal :o
Enge dingen aan de muur. Als die er niet waren was het best een mooie kamer.
ajacied4lfwoensdag 20 november 2013 @ 20:26
Dat ziet er niet echt uitnodigend uit. :')
Innercirclewoensdag 20 november 2013 @ 20:31
Het lijkt meer een prive kamer van iemand met een nogal een aparte smaak. Ook die betonnen vloer vind ik niet echt uitnodigend nee.
Rezaniawoensdag 20 november 2013 @ 20:31
Wie is die vent die boven de TV hangt?
bas-beestwoensdag 20 november 2013 @ 20:32
De rest van dat artwork valt ook in de categorie 'Hmmm':

other-creepy-photo-over-bed.jpg

creepy-photo-over-foot-of-bed.jpg
Innercirclewoensdag 20 november 2013 @ 20:52
quote:
10s.gif Op woensdag 20 november 2013 20:31 schreef Rezania het volgende:
Wie is die vent die boven de TV hangt?
De foto van de man op de muur is waarschijnlijk Jay Comeaux voormalig president van de Stanford Financial Group in Houston.
ajacied4lfwoensdag 20 november 2013 @ 22:37
quote:
Hand om haar nek... Dat lijkt op iets anders.. :D :')
Lavenderrwoensdag 20 november 2013 @ 22:40
quote:
10s.gif Op woensdag 20 november 2013 22:37 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Hand om haar nek... Dat lijkt op iets anders.. :D :')
Wat een naar schilderij is dat . Enge vrouwen :o
bas-beestwoensdag 20 november 2013 @ 22:43
Maar wat als je nou toch persé daar een nacht door wil brengen?
ajacied4lfwoensdag 20 november 2013 @ 22:53
quote:
In Houston, Texas, bevindt zich een populair en vrij chique hotel, ZaZa genaamd.

Het staat bekend om haar luxueuze suites, maar er is één kamer daar die er totaal niet thuis lijkt te horen.

Officiëel komt de kamer ook niet voor, is bovendien niet te vinden op de website en je zou hem kunnen omschrijven als heel eng. Hier volgt het verhaal van iemand die er onlangs overnachtte:

"Ik verblijf regelmatig in dit hotel als ik op zakenreis ben. Dit keer waren ze volledig volgeboekt. We hadden geluk want we kregen toch nog een kamer. Die van mij was een normale ZaZa kamer, maar mijn collega had minder geluk. Hij belandde er in één die een kruising vormde tussen een kerker en een bezemkast.

Het bed was door middel van kettingen aan de muur vastgeklonken. Het had een kale betonnen vloer en aan de muur hingen afbeeldingen van doodskoppen en een schilderij van een enge oude man. De ruimte was ongeveer eenderde van de grootte van een normale kamer en het meubilair blokkeerde gedeeltelijk het uitzicht op de TV.

We gingen terug naar de ontvangstbalie en toen de receptioniste een en ander nakeek zei ze, “Die kamer had helemaal niet verhuurd mogen worden”. Vervolgens werd mijn collega alsnog ondergebracht in een normale kamer.

Hier volgen een aantal foto’s van 322 en iedere afbeelding roept eigenlijk de nodige vragen op in de trant van, “Wat gebeurt hier eigenlijk in deze ruimte”.

room 1
Niet alleen is deze kamer ongeveer eenderde van die van een normale grootte, maar ook is het de enige met bakstenen wanden en een kale betonnen vloer. In de muur is een spiegel ingemetseld wat de indruk wekt dat het een doorkijkspiegel is.

room 2
Aan de muur hangt een vriendelijk grijnzende doodskop om je een beetje op te vrolijken. Eén die je doet denken aan het logo van The Skull and Bones Society die bovendien, net als het kamernummer, 322 als heilig getal heeft.

room 3
Een klok in de vorm van zo'n zelfde doodskop en een paar enge schilderijen aan de muur, zoals deze hieronder. Slachtoffers van occulte rituelen zijn vaak zo mishandeld dat ze meerdere persoonlijkheden ontwikkelen en het schilderij lijkt daaraan te refereren.

room 4
Kortom, een kamer om je nachtmerries te bezorgen. Toen dit verhaal naarbuiten kwam, haastte de Public Relations afdeling van het hotel zich te komen met een verklaring. Dit was een zogenaamde themakamer, genaamd “Hard Times” (zware tijden) en was bedoeld voor mensen die een gevangeniservaring wilden meemaken.

Je komt deze kamer alleen nergens tegen, in welke publicatie van het hotel dan ook. Ook doet het er niet echt denken aan een gevangenis. Het gevoel wat het wél geeft is dat van een beklemmende ruimte waar men via een doorkijkspiegel getuige kan zijn van satanische occulte rituelen.

Het verband met The Skull and Bones Society lijkt meer dan duidelijk. In de onderstaande video vertelt Charlotte Iserbyt het ware verhaal van deze illustere club die al meer dan 180 jaar een grote politieke invloed uitoefent.

Charlotte is auteur en klokkenluider. De kennis die zij heeft over dit genootschap komt uit eerste hand want zowel haar vader als grootvader waren lid.
Woestijnvoswoensdag 20 november 2013 @ 23:57
Vreemd Hotel dit.
Lavenderrdonderdag 21 november 2013 @ 14:05
Betonnen vloer. Makkelijk om alles weg te spoelen.
Brrr....enge ideeën krijg je van deze kamer.
RipMcPantsdonderdag 21 november 2013 @ 14:11
Ik heb hier al eens eerder wat over gelezen. Wel bizar eigenlijk, het roept alleen maar vragen op. Helemaal omdat er zo geheimzinnig over wordt gedaan, en het feit dat de kamer blijkbaar helemaal niet eens mag worden verhuurd. Ziet er wel behoorlijke freaky uit. Ik zou er niet met een gerust hart kunnen overnachten :')
theguyverdonderdag 21 november 2013 @ 14:39
quote:
11s.gif Op donderdag 21 november 2013 14:05 schreef Lavenderr het volgende:
Betonnen vloer. Makkelijk om alles weg te spoelen.
Brrr....enge ideeën krijg je van deze kamer.
:D vertel :P
heb inspiratie nodig voor mijn boek :P
ems.donderdag 21 november 2013 @ 15:59
Ik vind er eigenlijk weinig engs aan (ik heb ook een "enge" tekening in mijn kamer hangen) maar misschien ben ik dan ook gewoon extreem dapper 8-)
JohnnyKnoxvilledonderdag 21 november 2013 @ 16:03
De mensen die dit eng vinden hebben nog nooit in een 2e of 3e wereld land in een 'hotel' geslapen.
ajacied4lfdonderdag 21 november 2013 @ 16:30
quote:
0s.gif Op donderdag 21 november 2013 15:59 schreef ems. het volgende:
Ik vind er eigenlijk weinig engs aan (ik heb ook een "enge" tekening in mijn kamer hangen) maar misschien ben ik dan ook gewoon extreem dapper 8-)
Het is vooral apart, raar, geheimzinnig. Dat maakt dingen ook wel eng.
BlauweTijgerdonderdag 21 november 2013 @ 19:18
Doet me denken aan de film Room 1408
Lavenderrdonderdag 21 november 2013 @ 19:34
quote:
10s.gif Op donderdag 21 november 2013 16:03 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
De mensen die dit eng vinden hebben nog nooit in een 2e of 3e wereld land in een 'hotel' geslapen.
Die behoefte heb ik ook absoluut niet.
Ik vind de kamer op zich hartstikke mooi, mankeert niks aan. Maar de dingen aan de muur maken het zo creepy. Haal die weg en je hebt een gemiddelde 4-sterren hotelkamer.
schommelstoeldonderdag 21 november 2013 @ 19:49
quote:
Doet mij denken aan...

The Hidden (And Not So Hidden) Messages in Stanley Kubrick’s “Eyes Wide Shut” (pt. I)
new_moonvrijdag 22 november 2013 @ 19:35
voor de "Jailtime" ervaring....?

http://www.chron.com/life(...)n-closet-4288247.php


verder googelen levert toch een genuanceerder verhaal op :) ik dacht al!

http://vigilantcitizen.co(...)m-322-at-hotel-zaza/

[ Bericht 23% gewijzigd door new_moon op 22-11-2013 19:40:33 ]
new_moonvrijdag 22 november 2013 @ 19:45
Restaurant Monarch @ Hotel Zaza
new_moonvrijdag 22 november 2013 @ 21:18
ook een grappig artikel,
On the Road with Hillary Davidson
Spinosaurusvrijdag 22 november 2013 @ 21:53
Wat is Skulls and Bones? Rare kamer, maar eng? Ik vraag me eigenlijk meer af WAAROM dat hotel die kamer heeft?
Adomasvrijdag 22 november 2013 @ 21:55
Geen vloerbedekking?
new_moonvrijdag 22 november 2013 @ 22:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 november 2013 21:53 schreef Spinosaurus het volgende:
Wat is Skulls and Bones? Rare kamer, maar eng? Ik vraag me eigenlijk meer af WAAROM dat hotel die kamer heeft?
skull and bones is toch respectievelijk een geheim clubje van een (ik weet niet welke) bekende universiteit in de VS?
en idd, niet eng maar raarrrr oO<
Spinosaurusvrijdag 22 november 2013 @ 22:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 november 2013 22:10 schreef new_moon het volgende:

[..]

skull and bones is toch respectievelijk een geheim clubje van een (ik weet niet welke) bekende universiteit in de VS?
en idd, niet eng maar raarrrr oO<
Net ff Wikipedia bekeken. 322 is dus het getal en ze gebruiken schedels als teken. George Bush is lid van Skulls and Bones, waarom is dat amper in de media gekomen? De voormalige president van de VS die 2 keer is gekozen.. Of heb ik dat gewoon niet meegekregen... :P

Idd van een universiteit, de Yale-universiteit. Ze hebben een tombe als hoofdgebouw op het terrein van de universiteit.
Morriganvrijdag 22 november 2013 @ 23:17
quote:
0s.gif Op donderdag 21 november 2013 19:34 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Die behoefte heb ik ook absoluut niet.
Ik vind de kamer op zich hartstikke mooi, mankeert niks aan. Maar de dingen aan de muur maken het zo creepy. Haal die weg en je hebt een gemiddelde 4-sterren hotelkamer.
Die dingen aan de muur vind ik vooral heel puberaal. Oude vreemde zwartwit foto's hebben denk ik een beter effect dan lelijke schilderijen.
Lavenderrvrijdag 22 november 2013 @ 23:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 november 2013 23:17 schreef Morrigan het volgende:

[..]

Die dingen aan de muur vind ik vooral heel puberaal. Oude vreemde zwartwit foto's hebben denk ik een beter effect dan lelijke schilderijen.
Dat weet ik niet. De afbeeldingen zijn best creepy.
bas-beestzaterdag 23 november 2013 @ 00:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 november 2013 23:27 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dat weet ik niet. De afbeeldingen zijn best creepy.
Vooral die tweede die ik eerder postte. Die andere is eigenlijk nog best grappig.
bas-beestzaterdag 23 november 2013 @ 00:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 november 2013 22:12 schreef Spinosaurus het volgende:
George Bush is lid van Skulls and Bones, waarom is dat amper in de media gekomen? De voormalige president van de VS die 2 keer is gekozen.. Of heb ik dat gewoon niet meegekregen... :P

George W. Bush (1968), grandson of Prescott Bush; son of George H. W. Bush; 46th Governor of Texas; 43rd President of the United States. His nickname was "Temporary" since he failed to choose a name.

Verder zijn er veel meer mensen uit de regering/oppositie lid van.
Innercirclezaterdag 23 november 2013 @ 18:51
Op het kussen staat blijkbaar "Hey Beautiful, We Own You".

[ Bericht 54% gewijzigd door Innercircle op 23-11-2013 21:16:34 ]
Pinnenmutskezondag 24 november 2013 @ 18:21
ik zou er ook niet willen slapen maar als het niet anders kan, dan moet het maar.
ajacied4lfzondag 24 november 2013 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zondag 24 november 2013 18:21 schreef sararaats het volgende:
ik zou er ook niet willen slapen maar als het niet anders kan, dan moet het maar.
Ik slaap wel op de gang. :@
Nibb-itzondag 24 november 2013 @ 22:11
Woonhok van een concierge of huismeester.
Beingmaandag 25 november 2013 @ 23:17
Kort meer info over Skull and Bones wat ik gelezen heb. Een van de meest prestigieuze geheime genootschappen in de Verenigde Staten, waarvan het clubhuis, the Tomb gevestigd is bij de even zo prestigieuze Yale University. Opgericht in 1832 door William Hungtinton Russel en Aphonso Taft, de eerste had zijn rijkdom vergaard door zijn opium familie, die opium verhandelde vanuit China, de tweede was de vader van de latere president Taft.

Per nieuw studiejaar worden van de 1.300 nieuwe Yale studenten er 15 getapt om lid te worden van dit geheime genootschap, wat een grote eer is in vergelijking met andere genootschappen als Scroll and Key en de Greyfriars. Maar bij die eerste eer blijft het ook. Nieuwe leden moeten een eed van absolute geheimhouding afleggen en beloven dat ze hun medebroeders voor de rest voor hun leven zullen dienen, zoals zijzelf gediend worden en geplaatst worden in de hoogste posities van macht in de maatschappij. Daarnaast krijgen zij een grote som geld als gift om hun verdere carrière op te bouwen. Belangrijker nog, het genootschap waarborgt dat hun nazaten ook opgenomen (getapt) worden om lid te worden. Zo blijft de absolute macht dus binnen de families.

Dit is ook niet vreemd als je bedenkt dat Prescott Bush, George Herbert Walker Bush (sr.) en George W. Bush allemaal lid zijn (geweest) van dit genootschap. Markanter detail, de huidige Minister van Buitenlandse Zaken John F. Kerry, die tevens democratisch presidentskandidaat was in 2004, is ook lid van deze club. Vreemd als je erbij stilstaat dat beide presidentiële kandidaten in 2004 allebei dus een Bonesman waren. Bones zou dus sowieso het hoogste ambt bekleed hebben.

De symboliek met de schedels benadrukken de vergankelijkheid van ieder mens. Het motto van Bones is dan ook "Wer war der Thor, wer Weiser, wer Bettler oder Kaiser? Ob arm, ob reich, im Tode gleich."

tkoepfe.jpg

Vier schedels met een globe vertegenwoordigen zowel de vergankelijkheid van de stommeling, de wijze, de bedelaar en de keizer. Allen zullen sterven en niet meer te onderscheiden zijn. De kunst is dus om jezelf te onderscheiden in het leven door zoveel mogelijk macht en rijkdom te vergaren voor jezelf en je familie.

De Duitse connectie ligt duidelijk bij de Beierse Illuminati. Het is dan ook niet toevallig dat Adam Weishaupt, de oprichter stierf in 1830 en daarmee de Illuminati, waarna zijn leerlingen het genootschap overbrachten naar de nieuwe vrije wereld in 1832.

[ Bericht 1% gewijzigd door Being op 26-11-2013 10:00:41 ]
heegeneesdinsdag 26 november 2013 @ 12:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 november 2013 22:12 schreef Spinosaurus het volgende:

[..]

Net ff Wikipedia bekeken. 322 is dus het getal en ze gebruiken schedels als teken. George Bush is lid van Skulls and Bones, waarom is dat amper in de media gekomen? De voormalige president van de VS die 2 keer is gekozen.. Of heb ik dat gewoon niet meegekregen... :P

Idd van een universiteit, de Yale-universiteit. Ze hebben een tombe als hoofdgebouw op het terrein van de universiteit.
Tijdens de verkiezing van Bush was zowel hij als zijn tegenstander lid van Skull and Bones. Tot zover democratie of vrij keuze. Erg veel invloedrijke mensen zijn lid van Skull and Bones maar je hoort er bijna nooit wat over.
Pinnenmutskedinsdag 26 november 2013 @ 12:30
quote:
10s.gif Op zondag 24 november 2013 20:45 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Ik slaap wel op de gang. :@
of in de badkamer ;)
Spinosaurusdinsdag 26 november 2013 @ 16:19
quote:
1s.gif Op maandag 25 november 2013 23:17 schreef Being het volgende:
Kort meer info over Skull and Bones wat ik gelezen heb. Een van de meest prestigieuze geheime genootschappen in de Verenigde Staten, waarvan het clubhuis, the Tomb gevestigd is bij de even zo prestigieuze Yale University. Opgericht in 1832 door William Hungtinton Russel en Aphonso Taft, de eerste had zijn rijkdom vergaard door zijn opium familie, die opium verhandelde vanuit China, de tweede was de vader van de latere president Taft.

Per nieuw studiejaar worden van de 1.300 nieuwe Yale studenten er 15 getapt om lid te worden van dit geheime genootschap, wat een grote eer is in vergelijking met andere genootschappen als Scroll and Key en de Greyfriars. Maar bij die eerste eer blijft het ook. Nieuwe leden moeten een eed van absolute geheimhouding afleggen en beloven dat ze hun medebroeders voor de rest voor hun leven zullen dienen, zoals zijzelf gediend worden en geplaatst worden in de hoogste posities van macht in de maatschappij. Daarnaast krijgen zij een grote som geld als gift om hun verdere carrière op te bouwen. Belangrijker nog, het genootschap waarborgt dat hun nazaten ook opgenomen (getapt) worden om lid te worden. Zo blijft de absolute macht dus binnen de families.

Dit is ook niet vreemd als je bedenkt dat Prescott Bush, George Herbert Walker Bush (sr.) en George W. Bush allemaal lid zijn (geweest) van dit genootschap. Markanter detail, de huidige Minister van Buitenlandse Zaken John F. Kerry, die tevens democratisch presidentskandidaat was in 2004, is ook lid van deze club. Vreemd als je erbij stilstaat dat beide presidentiële kandidaten in 2004 allebei dus een Bonesman waren. Bones zou dus sowieso het hoogste ambt bekleed hebben.

De symboliek met de schedels benadrukken de vergankelijkheid van ieder mens. Het motto van Bones is dan ook "Wer war der Thor, wer Weiser, wer Bettler oder Kaiser? Ob arm, ob reich, im Tode gleich."

[ afbeelding ]

Vier schedels met een globe vertegenwoordigen zowel de vergankelijkheid van de stommeling, de wijze, de bedelaar en de keizer. Allen zullen sterven en niet meer te onderscheiden zijn. De kunst is dus om jezelf te onderscheiden in het leven door zoveel mogelijk macht en rijkdom te vergaren voor jezelf en je familie.

De Duitse connectie ligt duidelijk bij de Beierse Illuminati. Het is dan ook niet toevallig dat Adam Weishaupt, de oprichter stierf in 1830 en daarmee de Illuminati, waarna zijn leerlingen het genootschap overbrachten naar de nieuwe vrije wereld in 1832.
Wat doen ze in die Tomb? Waarvoor staan ze?
Beingdinsdag 26 november 2013 @ 18:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2013 16:19 schreef Spinosaurus het volgende:

[..]

Wat doen ze in die Tomb? Waarvoor staan ze?
The Tomb is eigenlijk slechts de plek van initiatie. De specifieke inhoudelijkheden van de rituelen weet ik niet. Geruchten variëren van een doopsel voor een Paus figuur, Don Quichot en Duivel verkleed persoon, tot het blootleggen van iemands seksuele ervaringen en historie, tot het mastruberen in een doodskist. Ook deze locatie beschikt over verschillende kamers, waarvan een met nummer 322. De Bonesmen komen ook jaarlijks bijeen bij Deer Island, een luxe eilandcomplex alleen toegankelijk voor leden.
Spinosaurusdinsdag 26 november 2013 @ 19:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 november 2013 18:24 schreef Being het volgende:

[..]

The Tomb is eigenlijk slechts de plek van initiatie. De specifieke inhoudelijkheden van de rituelen weet ik niet. Geruchten variëren van een doopsel voor een Paus figuur, Don Quichot en Duivel verkleed persoon, tot het blootleggen van iemands seksuele ervaringen en historie, tot het mastruberen in een doodskist. Ook deze locatie beschikt over verschillende kamers, waarvan een met nummer 322. De Bonesmen komen ook jaarlijks bijeen bij Deer Island, een luxe eilandcomplex alleen toegankelijk voor leden.
Hoe kan het dat het nog steeds geheim is? Is er niet iemand die denkt, ik sluit me aan bij de Yale universiteit, ik kom bij de Skulls and Bones en ik ga lekker alles publiceren. :P
Als het geheim is, gebeuren er dingen die dus impact kunnen hebben, ben ik de enige die nieuwsgierig is?
Beingdinsdag 26 november 2013 @ 19:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2013 19:04 schreef Spinosaurus het volgende:

[..]

Hoe kan het dat het nog steeds geheim is? Is er niet iemand die denkt, ik sluit me aan bij de Yale universiteit, ik kom bij de Skulls and Bones en ik ga lekker alles publiceren. :P
Als het geheim is, gebeuren er dingen die dus impact kunnen hebben, ben ik de enige die nieuwsgierig is?
Je komt niet zomaar bij Skull and Bones, dat is het punt juist. Zoals ik al zei, van de 1.300 nieuwe studenten per jaar worden er slechts 15 getapped. Bush bijvoorbeeld is getapped omdat zijn vader en grootvader lid zijn (geweest) van de club. Qua studietalenten zou Bush de laatste zijn die je rationeel zou kiezen. Bonesmen mogen nooit iets prijsgeven over de club. Als de club zelfs genoemd wordt door medestudenten in een cabaretvoorstelling bijvoorbeeld, dan moeten ze opstappen. Boven alles blijven het wel mensen, dus het kan best zijn dat ze aan hun naasten tussen neus en lippen door over geheime rituelen vertellen. Rosenbaum heeft zo'n ritueel gefilmd, maar Alexandra Robbins (zelf member van Scroll and Key en oud Yale studente) beweert dat ze op de hoogte waren van Rosenbaum's spionage activiteiten en dat ze bewust de draak met hem gestoken hebben.



Vergeet ook niet dat als je je boekje open doet of zelfs zou opstappen dat ze je waarschijnlijk het leven zuur maken. Waarom zou je überhaupt de machtspositie die ze je willen verschaffen zomaar willen opgeven?

Ik denk dat vertellen over je eigen seksuele ervaringen en fantasieën ook de ideale tool is om je in het gareel te houden binnen de club. De Scientology sekte gebruikt dezelfde tactiek.

Ik denk persoonlijk dat de macht van deze club groter is dan die lijkt. Hetgeen wat ik nu beweer gaat behoorlijk ver: De centrale filosofie rondom the Order is het Hegeliaanse principe van these-antithese op maatschappelijk/mondiaal niveau, die verenigd worden in synthese. Daarbij breng je een probleem aan in de maatschappij of wereld, of je zorgt voor de juiste condities om het probleem te laten ontstaan, waarna je zelf uiteindelijk zelf de oplossing aanbrengt. Prescott Bush, de grootvader van George W. Bush bijvoorbeeld heeft via de Union Banking Corporation de nazi's gefinancierd met 1.000.000 Deutsch Mark via staalmagnaat Thyssen. Volgens mij hebben ze ook nazi-Duitsland's latere tegenpartij gefinancierd, de Soviet Unie.

We kunnen natuurlijk speculeren dat Bones dit bewust gedaan heeft om een groot conflict uit te lokken, waar uiteindelijk de Verenigde Staten, met haar wapenindustrie (toen nog in ontwikkeling) onderdeel van vormde, waardoor de V.S. uiteindelijk de militaire grootmacht nummer één werd. Laten we niet vergeten dat de Tweede Wereldoorlog uiteindelijk ook geleid heeft tot de vorming van de Verenigde Naties en de Europese Gemeenschap (uiteindelijk EU) waarbij meer centrale macht, een supranationale staat in de wereld een rol speelt. Conflicten en oorlogen vormen het ideale middel om een maatschappij/wereld opnieuw te vormen, ten koste van miljoenen levens wel te verstaan.

Laten we niet vergeten hoe oorlogszuchtig de Bushes zijn geweest, met name junior. De vraag die je kunt stellen: is de aanleiding die leidde naar de oorlog tegen het terrorisme niet zelf gecreëerd door deze sinistere groep om zo belangrijke maatschappelijke/mondiale veranderingen te bewerkstelligen? Maar daar komen we uit bij de hele 9/11 discussie en die wil ik hier niet starten. ;)

PS: Gruwelijk detail, de Minister van Oorlog tijdens de Tweede Wereldoorlog, Henry Stimson was ook een Bones member en heeft uiteindelijk het bevel gegeven om de atoombommen op Japan te gooien. Dit zegt iets over de intentie van deze mensen in deze club.

[ Bericht 1% gewijzigd door Being op 26-11-2013 20:11:01 ]
Spinosauruswoensdag 27 november 2013 @ 19:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2013 19:55 schreef Being het volgende:

[..]

Prescott Bush, de grootvader van George W. Bush bijvoorbeeld heeft via de Union Banking Corporation de nazi's gefinancierd met 1.000.000 Deutsch Mark via staalmagnaat Thyssen. Volgens mij hebben ze ook nazi-Duitsland's latere tegenpartij gefinancierd, de Soviet Unie.
Heb je daar een bron van?
Interessant verhaal en interessante filmpjes trouwens. ;)
Morrigandonderdag 28 november 2013 @ 00:11
quote:
0s.gif Op zondag 24 november 2013 18:21 schreef sararaats het volgende:
ik zou er ook niet willen slapen maar als het niet anders kan, dan moet het maar.
Zolang het schoon is, zou ik het niet erg vinden.
Beingvrijdag 29 november 2013 @ 09:12
quote:
But the new documents, many of which were only declassified last year, show that even after America had entered the war and when there was already significant information about the Nazis' plans and policies, he worked for and profited from companies closely involved with the very German businesses that financed Hitler's rise to power. It has also been suggested that the money he made from these dealings helped to establish the Bush family fortune and set up its political dynasty.
http://www.theguardian.com/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar

Ik ga het straks nog eens rustig nalezen. Ik heb ook een leven naast Fok! ;)
ToTzaterdag 30 november 2013 @ 11:54
quote:
0s.gif Op donderdag 21 november 2013 19:34 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Die behoefte heb ik ook absoluut niet.
Ik vind de kamer op zich hartstikke mooi, mankeert niks aan. Maar de dingen aan de muur maken het zo creepy. Haal die weg en je hebt een gemiddelde 4-sterren hotelkamer.
Die ingemetslede spiegel is anders ook best apart, en het feit dat het bed met kettingen vast zit.
Lavenderrzaterdag 30 november 2013 @ 12:05
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 november 2013 11:54 schreef ToT het volgende:

[..]

Die ingemetslede spiegel is anders ook best apart, en het feit dat het bed met kettingen vast zit.
Misschien iets met sm ?
Of er zit ook nog een ingemetseld lijk achter de spiegel, je weet het niet he :o
ToTzaterdag 30 november 2013 @ 12:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2013 12:05 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Misschien iets met sm ?
Of er zit ook nog een ingemetseld lijk achter de spiegel, je weet het niet he :o
LOL :P

Nou hun verklaring lijkt wel aardig te kloppen van die hard time:

- Betonnen vloer
- Bed dat zogenaamd opgeklapt kan worden zoals je in oude films over gevangenissen kunt zien.
Ik heb die kettingen bekeken in 1 van die linkjes die hier geplaatst zijn, maar die zijn te dun om enig nut te hebben
- De spiegel suggereert dat er iemand achter staat om je te bekijken, zoals wel meer in politiefilms.

Mochten er echt gekke dingen gebeuren daar; ik denk niet dat het daar geluidsdicht is.
Verder zegt het hotel wel meer thema-gerichte kamers te hebben. :)
Resistorzaterdag 30 november 2013 @ 12:15
Wel een goede reclamestunt.

Je mag niet slapen in die kamer, maar een kijkje nemen mag altijd als je in dat hotel overnacht.

$$$ voor de eigenaar :+
Lavenderrzaterdag 30 november 2013 @ 14:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2013 12:15 schreef Resistor het volgende:
Wel een goede reclamestunt.

Je mag niet slapen in die kamer, maar een kijkje nemen mag altijd als je in dat hotel overnacht.

$$$ voor de eigenaar :+
En dan zogenaamd per ongeluk die kamer verhuren zodat mensen het doorvertellen en anderen nieuwsgierig maken. Héél slim bedacht.