Wat lief.quote:Op dinsdag 19 november 2013 17:37 schreef Crack_ het volgende:
Wauw, service van PostNL! Ze kwamen vandaag pakketje bezorgen maar niemand was thuis.. gaat net de bel weer, PAKKETJE!Dus ik zeg er ook wat van, van hey ja wat goed zeg! En meneertje zeg van jaa, met kerst en sinterklaas dan doe je dat gewoon.
Toppie
Denk niet dat ik ooit stop, hoor.quote:Op dinsdag 19 november 2013 17:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Maak er een compilatie van en PM die naar het halve forum als je wil gaan stoppen met FOK!ken.
haha je bent 1,40quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:27 schreef Crack_ het volgende:
[ afbeelding ]
Kwam alleen deze nog tegen. En bij deze foto verbaas ik me hoe het is gelukt om me zó klein te laten lijken. Ben diegene die met de rug naar camera staat met roze baret
Oh, dat vind ik nog meevallen. Lijk daar wel 'n klein kindje van 'n metertje.quote:
Dwerg.quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:27 schreef Crack_ het volgende:
[ afbeelding ]
Kwam alleen deze nog tegen. En bij deze foto verbaas ik me hoe het is gelukt om me zó klein te laten lijken. Ben diegene die met de rug naar camera staat met roze baret
Gelukkig, als ik ooit nog eens Piet wordt is die titel al bezet..quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:29 schreef Crack_ het volgende:
[..]
HALLO, WAT VOOR PIET BEN JIJ?!
JA HALLO, IK BEN DWERGPIET!!
quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:30 schreef essnhills het volgende:
[..]
Gelukkig, als ik ooit nog eens Piet wordt is die titel al bezet..
quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:29 schreef Crack_ het volgende:
[..]
HALLO, WAT VOOR PIET BEN JIJ?!
JA HALLO, IK BEN DWERGPIET!!
quote:
quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:31 schreef Crack_ het volgende:
Wel stom he, wanneer je nog geen 'piet' bent maar wel met je mede toekomstige pieten al aan 't praten bent en shit dan noem je iedereen gewoon bij de naam.. en wanneer je dan bent geschminkt en alles dan noem je die mensen ook wanneer de kindjes er niet bij zijn gewoon piet.
Hahahha jaquote:Op dinsdag 19 november 2013 18:32 schreef essnhills het volgende:
[..]
Dat is er gewoon vanaf kleins af aan ingestamptIemand die er zo uitziet heet gewoon Piet, klaar
Kedvesemquote:
Jaquote:Op dinsdag 19 november 2013 18:33 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Hahahha ja. Zo grappig
En zelfde met Sinterklaas.. wanneer hij is omgekleed tot Sinterklaas dan behandeld écht iedereen hem ook zo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |